Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:03:48

Co polecacie na trądzik?

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:07:39

i czy moze nie wiecie czy brevoxyl jest na recepte?

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:09:56

nie, nie jest na receptę.. kosztuje ok 20 zł w aptece ;]

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:10:36

nie jest na receptę:) idź do dermatologa, to może ci przepisać jakąś robioną maść:) są dobre i tanie:)

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:11:20

z tej serii czegos uzyj `Nivea visage young `

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:14:34

kochana jesli masz trądzik i sie chcesz go pozbyć to nie smaruj sie żadnymi maściami... ostatnio byłam z bratem u najlepszego dermatologa w okolicy i doradził mojemu bratu że jesli zrobi badania(on oczywiscie dał mu wykaz badań) to przepisze mu tabletki jakieś ze sterydami i po 2 mies.. bedzie już miał spokuj na długie lata z pryszczami... powiedział jeszcze ze te wszystkie masci i inne duperele to one pomagają na chwile ajak sie przestanie je smarować to moze nas bardziej wysypać niż przed ich używaniem dlatego warto zainwestować w dobrego prywatnego dermatologa a on ci wszystko powie...

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:17:08

A ja polecam maść Oxy-10 . ;)

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:17:50

Spróbuj maść Benzacne, bez recepty, na dodatek tania. Jest świetna! Mi służy, mojej siostrze też. Ale nie wiadomo jak na Twoją skórę podziała. Ale spróbować można za ok. 10 zł.
Kiedyś (w ubiegłe wakacje) moja wcześniej nieskażona pryszczami skóra zaczęła się nimi obsypywać. Dermatolożka stwierdziła trądzik pospolity. Przepisała drogą maść. Zbytnio nie poskutkowała. A w międzyczasie smarowałam twarz chusteczkami samoopalającymi do twarzy. Niby jednorazowe, a używałam jednej kilka razy. I w tym leżała przyczyna moich problemów. Miałam poprostu jakieś bakterie, rozsmarowywałam je po twarzy, zostawały na chusteczce i jak używałam ją kolejny raz znów je roznosiłam na twarzy...
Obecnie mam buzię bez żadnych pryszczy. Jak mi przed miesiączką jeden mały smaruję Benzacne na noc- na następny dzień i prawie śladu nie ma;)

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:20:23

a ja bym ci radziła zrobic tak jak pisalam a te masci benzachne i brewoxyl to bardzo wysuszają skórę i pomagają tylko na chwile....!!!!!!!

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:23:19

Dawniej uzywalo sie clerasila, tormentiol itp.ale i tak g..pomagało. W sumie to nic mi nie pomagało i przeszło mi dopiero jak skonczyłam dojrzewać, tak jak mi mowiła dermatolog

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:26:10

ja chodziłam do dermatologa, nie miałam jakiejś masakry na twarzy ale też moja cera nie była gładka...mam 22 lata i po dojrzewaniu już jestem,więc to kwestia po prostu gospodarki hormonalnej:p tak czy inaczej brałam tetralysal i różne żele (np duac), generalnie niby przeszło, już nie stosuję ani żelu ani nie biorę tabletek od kilku miesięcy ale przez te żele zniszczyła mi się cera i teraz mam mega problemy z naczynkami:/ także z deszczu pod rynnę:p

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 18:28:47

ale ja nie mam jakiegos mocnego tradziku, co chwile pojawia sie jakis pryszcz, tylko ze zamiast zostawic to go maltretuje dzien w dzien i potem robi sie coraz wiekszy przez co robia sie nastepne, wiem ze z tym musze skonczyc, ale do tego potrzebuje czegos dzieki czemu nie beda mi wyskakiwac nastepne. Najgorzej przed okresem, jak juz sie doprowadze do normalnego stanu to w tym czasie dosc mocno mnie obsypuje, dzieki za rady

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 19:02:11

ja brevoxyl kupilam ale jak nasmarowalam ryja to mnie swędziało i go nie uzywam heh... no i ogolnie ja mam tak samo że za cholere nic nie pomoze. z apteki laska dała mi jakies włąsnej roboty kremy i ja roznicy nie widze... przynajmniej na razie. bo tydzien uzywam juz

Trądzik, pryszcze.....

26 cze 2009 - 19:55:34

"juz tydzien" :p tydzien to niewiele w walce z tego typu problemami:)

Trądzik, pryszcze.....

29 cze 2009 - 11:00:38

Cytat
magdaaaa_
ale ja nie mam jakiegos mocnego tradziku, co chwile pojawia sie jakis pryszcz, tylko ze zamiast zostawic to go maltretuje dzien w dzien i potem robi sie coraz wiekszy przez co robia sie nastepne, wiem ze z tym musze skonczyc, ale do tego potrzebuje czegos dzieki czemu nie beda mi wyskakiwac nastepne. Najgorzej przed okresem, jak juz sie doprowadze do normalnego stanu to w tym czasie dosc mocno mnie obsypuje, dzieki za rady

Na mnie podziałał bez pudła żel punktowy DAX Perfecta taki zielony, ale nie wiem czy go jeszcze produkują. Polecam Ci też z Under Twenty żel nawilżający i do tego tonik z Under Twenty np. oczyszczający. Ja sama używam z Perfecty kosmetyków antytrądzikowych dla chłopców, bo chłopcy mają grubszą skórę, więc składniki są mocniejsze, a dzięki temu biorę mniej, więc na dłużej starcza, za te same pieniądze, a skóra ejst mięciutka i delikatna i mniej pryszczy;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dezodorant - który najlepszy?