Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Trądzik, pryszcze.....

09 gru 2009 - 15:23:05

u mnie reguła jest taka 1. mega oczyszczanie (delikatne które nie wysusza i nie drazni) 2. mega nawilzanie (nie zatykajcace porów)

magdaaaa_
zrezugnuj z tych kosmetyków, bo to pogarsza sprawe wiem go gdybym ich nie stosowala to nie meczylabym sie juz 15 lat, wysuszanie wcale nie leczy tradziku, niektorym pomaga na chwile, wysuszajace i matujace kosmetyki zamykaja pory i sebum oraz łój nie maja jak wyjsc siedza pod skora a potem wylaza i atakuja podwojnie polecam Ci strone www.wizaz.pl na forum dziewczyny pisza o swoich doswiadczeniach i odpowiada tez kosmetyczka, poza tym znajdz dobrego dermatologa i odwiedz go bo warto moze zrobic badania, tylko nie idz do 1 lepszego bo przepisze Ci antybiotyk, albo maści wysuszajace jak bedziesz to stosowac bedzie ok ale jak odstawisz problem wroci, wiem cos o tym bralam tetracykline miesiacami i hormony tez, wraca, niestety, jak bylam w ciąży odstawialm wszystko i po jakims czasie moja skora zaczela wracam do normy, na poczatku bylo ciezko ale potem coraz lepiej, powodzenia

Trądzik, pryszcze.....

10 gru 2009 - 10:04:40

Ale nawilżenie nie jest takie proste,ja mam z tym problem bo wszystko wysusza mi skórę...

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

Trądzik, pryszcze.....

10 gru 2009 - 10:08:35

ja tam polecam tabletki anty :P

Trądzik, pryszcze.....

10 gru 2009 - 22:54:23

Cytat
anetka2009
Ale nawilżenie nie jest takie proste,ja mam z tym problem bo wszystko wysusza mi skórę...
skóra sama musi odbudowac swoja strukturę lipidową.
Ja też mam ogólnie bardzo sucha skóre. Ale to wynik czestego przebywania w miejscach klimatyzowanych.
Na prawdę polecam płyny micelarne zamiast jakichs żeli mleczek itp ( nie powinno sie myc cery zwykla woda z kranu w ogóle.)
Polecam takim osobom uzywanie wody przegotowanej lub plynu micelarnego- ale płyn jest lepsz bo doskonale zmywa makijaz i inne zanieczyszczenia a woda nie ma tak dobrych własciwosci. Polecam równiez uzywanie peelingu (njalepiej 2 -3 razy w tyg jakiegos delikatnego) a pozniej nalozenie kremu nawilżajacego nie zawierajacego takiego skladnika - parafinum liquidum( to on głównie zatyka pory skóry) ja uzywam kemu Happyderm czy jakos tak L'oreal lub Normaderm ( na zmiane jaki mi sie zlapie w rękę)
skóra sama o niebo lepsza sie zrobiła bez żadnych inwazyjnych środków. trzeba oczywiscie miec troszke cierpliwości bo skóra stopniowo odnawia sie sama ...w koncu jestesmy mlode :)

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 11:42:09

Tzn mi wysuszają skórę wszystkie żele ale po użyciu tylko,później znowu skóra jest tłusta,a ja właśnie chce mies uczucie nawilżenia a nie tłustego.Nie wiem czy nie pokręciłam za bardzo:)Mysle że mój glamuren jakos to zwalczy,nie mam juz ochoty latac za kolejnym specyfikiem...

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 11:52:05

Cytat
magdaaaa_
Co polecacie na trądzik?

dobrego dermatologa!!
kupowanie mascie w aptece to tylko strata czasu i pieniedzy bo poprawa jest na chwile:-/

wiem cos o tym, bo sama borykalam sie latami z tradzikiem i przeszlo a tez na poczatku kupowalam te "cudowne" masci az poszlam do lakarza wkoncu.

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 11:54:01

Cytat
JuStYsIa21
kochana jesli masz trądzik i sie chcesz go pozbyć to nie smaruj sie żadnymi maściami... ostatnio byłam z bratem u najlepszego dermatologa w okolicy i doradził mojemu bratu że jesli zrobi badania(on oczywiscie dał mu wykaz badań) to przepisze mu tabletki jakieś ze sterydami i po 2 mies.. bedzie już miał spokuj na długie lata z pryszczami... powiedział jeszcze ze te wszystkie masci i inne duperele to one pomagają na chwile ajak sie przestanie je smarować to moze nas bardziej wysypać niż przed ich używaniem dlatego warto zainwestować w dobrego prywatnego dermatologa a on ci wszystko powie...

z tymi sterydowymi maściami tabletkami nie jest tak kolorowo znowu. Owszem dzialaja bardzo dobrze i szybko, ale jak za dlugo je stosujesz to efekt jest odwrotny, a tradzik posterydowany bardzo ciezko wyleczyc.
takze jezeli nie masz ogromnych problemow to apteczne masci bez recepty powinny pomoc.
ewentualnie jakies masci z antybiotykiem, ale to jedynie po wizycie u dermatologa.
dlatego najpierw isc, dowiedziec sie, a dopiero pozniej walczyc. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-11 11:54 przez moniaala.

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 12:00:33

Ja polecam iść na serie zabiegów MIKRODERMABRAZJI (około 4/5 zabiegów co 3 tygodnie - 1 zabieg od 120zł - 150zł) naprawde działa mi, mi pomogło.
A jeżeli ktoś ma jakieś poważne problemy z cerą ( np ropne wypryski) to może iść na serie tzw. KWASÓW ( około 6 zabiegów ) cenowo nie wiem bo nie miałam

Nie traćcie czasu ani pieniędzy na lekarzy maści i tabletki bo to i tak nic nie daje - mówię z własnego doświadczenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-11 12:10 przez AllStar.

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 12:14:04

Tonik NIVEA VISAGE YOUNG. :d
na moje ,,drugie głowy" szybko pomógł. dwa dni i nie ma ;D

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 12:19:45

Kochana moja rada idź do dermatologa :) mój brat był u dermatologa, fakt u bardzo dziwnego który miał swoje dziwne dla mnie sposoby ale jakby nie było pomogło :) cera mojego brata wygląda fantastycznie !!

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 12:22:50

mi dermatolog kiedyś przepisał Davercin - to antybiotyk i jest na receptę. Ja miałam maść, ale są też tabletki i nie wiem czy może tonik też. Mi pomógł - teraz też czasem stosuje, ale ja nie miałam takiego typowego trądziku, tylko czasem mi jakiś pryszczyk wyszedł, więc ne wiem jak to sobie radzi z czymś poważniejszym...

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 12:25:14

zdecydowanie polecam Ci serię "Nivea Visage Young" i jedz dużo owoców, zero słodyczy :) Szkoda kasy na te wszystkie "lekarstwa" i dermatologa.

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 12:28:30

tabletki antykoncepcyjne też pomagają na trądzik, a poza tym jak chcesz odświezyć cerę, pozbyć się zaskórników, rozszerzonych porów, szarej i ciągle przetłuszczonej cery to dobre są kwasy np. clarena(można je kupić na allegro) świetnie nadają się na te problemy, sama ich używam, są proste w stosowaniu, różnica jest ogromna, naprawdę działają, a wierzcie mi dużo już przetestowałam, a najlepsza seria do skóry z problemami to według mnie normaderm vichy, bo maści od dermatologa wyleczą pryszcze ale nie wyleczą zaskórników czy świecenia, przetłuszczania,

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 14:14:22

Molly,ja wole Glamuren bo to do tłustej skóry.Ja bym się bała brać tabletki anty.jednak wszystkiego można spróbować ale nie tego...dermatolodzy tak wprost to proponują bo ja się z tym nie spotkałam?

Trądzik, pryszcze.....

11 gru 2009 - 14:20:46

tak czytam o wszystkich tych specyfikach na trądzik i powiem wam, że ja choć teraz nie mam już z tym problemy to wcześniej to był koszmar!Żadne maści, toniki itp. nie pomagały ale babcia mi dała najlepszy sposób na trądzik!jak mi się coś pojawiło na twarzy to zawsze wieczorem nalewałam na wacik spirytus salicylowy i rano nie było śladu! bardzo polecam świetne rzecz i jaka prosta!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chanel . Podróba???