Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

29 kwi 2021 - 07:43:47

Z doświadczenia wiem że nawet super ultra nawilżające kremy nie pomogą jeśli nie zacznie się też dbać o cialo od środka. Duzo wody, może koktajle oczyszczające. Ja biorę jeszcze taki suplement. Kiedyś miałam podobnie, a teraz nie wydaje na kosmetyki fortuny i jest ok. Choć do ideału jeszcze sporo brakuje. Dobrze jest również nauczyć się czytać składy kosmetyków. Tak aby moc wybierać kremy, które rzeczywiśćie mają dobre dzialanie nawilżające. https://estetico.pl/butylphenyl-methylpropional Na stronie jest poradnik.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-10 10:18 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

19 sie 2021 - 11:40:32

maski owocowe powert wit . c z bielendy są genialne fajnie nawilżają.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

07 mar 2022 - 08:43:50

Hej, szukam kremu na noc który trochę ogarnie mi nawilżenie twarzy i zapchane pory. Mam sporo zaskórników i skórę, która jest tak sucha, że aż się przetłuszcza (stąd nie mam pewności jaki to rodzaj skóry).

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

08 mar 2022 - 06:52:29

Na noc bardzo lekki jest lekki krem nawilżający od Resibo (ja go na dzień uzywam, cała firma ma moim zdaniem bardzo dobre kosmetyki naturalne do twarzy). Na odbudowanie bariery hydrolipidowej dobrze jest po myciu wklepac olej konopny (albo z wiesolka lub ogorecznika) i na to krem.

Miałam mega tłusta cerę, A teraz jest o wiele lepiej, juz nie jestem chodzący smalcem. (Żeby nie było, że to takie łatwe, używałam też kwasu migdałowego na noc, a za dnia nawilzalam dodatkowo kwasem Hyaluronowym i peptydami, w każdym razie jak nie dam oleju konopnego pod krem to widzę różnicę, więc mogę śmiało stwierdzić, że w moim przypadku to jego zasluga. Olej konopny też podobno swietnie rozpuszcza sebum i zapobiega zaskornikom i widzę to u siebie Ale nie mam pewności czy to nie kwas migdałowy pomógł, bo stosuje je rownoczesnie).

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

09 mar 2022 - 14:28:29

Polecam maść cremobaza 30%, jest z mocznikiem i bardzo ładnie nawilża

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

29 lip 2022 - 11:57:12

Co do nawilżenia skóry, to uważam, że mega pomocne jest po prostu odpowiednie nawodnienie organizmu. Wciąż wiele osób o tym zapomina. Dobrze jest sobie ściągnąć aplikacje, która będzie nam przypominała o wypiciu tej szklanki wody ;) Następną ważną rzeczą, jest oczywiście nawilżanie za pomocą kremów jak np. z mirrą https://vegetalis.pl/pl/sklep/22-krem-roslinny-z-mirra-5904996017033.html

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

29 lip 2022 - 20:30:49

Dobre jakościowo kremy ma Tołpa, regularnie kupuję od wielu lat. Dobrze nawilżają twarz, poradziły sobie z niedoskonałościami. Tu możecie sprawdzić https://tolpa.pl/kobieta/twarz/kremy-do-twarzy.html Obecnie używam krem z serii lipidro, bardzo odzywczy na twarz. Mam na dzień i na noc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-07-29 20:34 przez Suuzzi.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

28 sie 2022 - 22:58:42

Doskonały krem nawilżający znalazłam z Bielendy w formie pianki z tej wegańskiej linii Blue Matcha

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

14 lis 2022 - 19:23:25

a znacie pahwash z mango taki balsam z pachnacej krainy? jest boski :D nawizla odzywia i regeneruje skore a do tego sprawia ze jest jedrniejsza. no i ma boski zapach

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

20 sty 2023 - 10:53:05

szczerze mówiąc, żaden krem nigdy tak dobrze nie nawilzył mojej skory jak maść cremobaza 30%

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

25 sty 2023 - 14:01:05

w takim przypadku przy mocno przesuszonej skórze najlepiej używaj dwuetapowego nawilżenia, czyli najpierw serum, potem krem. polecam serum z witaminą C z Bielendy, linia skin clinic professional. natychmiastowo nawilża.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

15 lut 2023 - 18:48:18

Aby mieć piękną skórę, ważne jest, aby dobrać odpowiednie kosmetyki do specyficznych potrzeb. Dermokosmetyki są w dzisiejszych czasach popularnym wyborem i z tego powodu warto sprawdzić linię produktów https://novaclear.eu/linie/acne/ , która słynie ze swojej skuteczności. Wiele osób chwali sobie jej działanie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić z tym okropnym pryszczem