Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

18 lip 2013 - 00:42:05

najlepsze kremy moim zdaniem to
nivea soft
ziaja aloesowy
olay active hydrating
( i z olay tonik skin comfort, ktory ma za zadanie nawilzac [ma bardzo fajną konsystencję jak mleczo z tonikiem ;p] )
wyprobuj rowniez maseczkę do twarzy Perfecty głęboko nawilzajaca ;)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

18 lip 2013 - 00:46:29

ja też miałam ten problem, sucha skora, płyn do demakijażu znaleć to był koszmar, alergia.. ledwo przetarłam a oczy czerwone aż łzy ciekły:) moj pierwszy dobry koesmetyk polecony w aptece IWOstin, cena ok 40 zł ale mega wydajny a kosmetyki tej firmy jak dla mnie rewelacja:)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

18 lip 2013 - 01:08:58

O tak Iwostin polecam. Ostatnio kupiłam krem tej firmy w Superpharm za 10 zł w promocji :) Oprócz tego polecam również kremy i maseczki Biomaris, ale to już droższe kosmetyki.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

18 lip 2013 - 07:07:33

A ja Ci polecę kremy z aptecznej serii DECUBAL.Idealne dla suchej skóry i cena takze przystepna.Całe życie mam problem z suchą skórą i to jest pierwszy krem który ją porządnie nawilżył.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

13 lut 2014 - 23:48:54

Ja ostatnio z problemem suchej skóry twarzy byłam u dermatologa. Polecił mi, żebym stosowała TYLKO naturalne środki. Olejki lub maseczki. Spróbowałam maseczki z banana i oliwy z oliwek i - mam nadzieje, że to nie placebo - pomogło. Tutaj macie opis jak taką maseczkę przygotować: http://sucha-skora.blogspot.com/2014/02/co-na-sucha-skore-twarzy-czyli-pomoc-w.html

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

14 lut 2014 - 00:13:25

Ja moge polecic kremy SVR ktore mozna kupic w kazdej niemal aptece. Mialam mocno przesuszona twarz po wakacjach i dermatolog powiedzial zebym kupila krem z seri svr z mocznikiem, zadzialal blyskawicznie :)

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

13 paź 2014 - 00:14:32

Do nawilżenia twarzy bardzo dobry jest krem rozświetlająco nawilżający z vichy idealia, bardzo do brze sobie radzi a skóra wygląda sporo lepiej.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

16 paź 2014 - 12:06:14

A ja wam polecę żel nawilżający aloesowy firmy GORVITA. Nie tylko nawilża ale też redukuje plamki i krostki. Jak dla mnie cudo :D

poczytajcie o nim tu: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=65920

Poleciła go jakaś dziewczyna na youtube i z ręką na sercu powiem, że jest doskonały :D a 150ml kosztuje tylko 10pln.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

30 paź 2014 - 10:18:50

Cytat
mendziulek
Do nawilżenia twarzy bardzo dobry jest krem rozświetlająco nawilżający z vichy idealia, bardzo do brze sobie radzi a skóra wygląda sporo lepiej.

Polecam uwadze serum z tej linii. Zupełnie inna skóra i zauważalna różnica już po kilku pierwszych stosowaniach. :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

14 lis 2014 - 18:43:47

A ja polecam Dermedic Hydrain 3

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

16 lis 2014 - 11:33:07

Mam AZS, więc skórę suchą jak wiór i jedyny krem, który daje radę, to Baby Dream - pielęgnacja twarzy i ciała ("Gesichts und Körpercreme";) oczko

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

05 kwi 2015 - 21:21:05

Mocne nawilżenie zapewni Kuracja regenerująca(Kosmetyki DLA). Tłusta formuła, ale nie zapycha.Kremik pomógł mi na moją przesuszoną skórę więc gorąco polecamtak

http://www.kosmetykidla.pl/

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

05 kwi 2015 - 22:41:26

Po długich poszukiwaniach mogę polecić abyś od czasu do czasu na noc nalożyła na buzie Maść z witaminą A. :-) bardzo dobrze nawilża skorę i łagodzi podrażnienia. Koszt ok 4zł

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

08 kwi 2015 - 15:48:53

ja polecam krem Avene Cicalfate, antybakteryjny krem regeneracyjny, dla mnie jak dotąd najlepszy krem nawilżający z wszystkich które przyszło mi używać
bardzo dobre są też kosmetyki wspomnianej wyżej firmy DECUBAL



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-08 15:49 przez Atalanta8.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

09 kwi 2015 - 12:29:52

Moja skóra po zimie jest zawsze bardzo sucha, muszę używać tego kremu http://www.garnier.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mixa, Krem CC przeciw zaczerwienieniom