Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

42 minut temu

sprawdzony stomatolog

46 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 16:04:42

ziaja oliwkowa, neutrogena w tym niebieskim opakowaniu - balsam.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 16:04:54

polecam lirene intensywne nawilzanie ;)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 16:09:05

Bioderma Hydrabio riche- w dwa dni problem suchej skóry znika:). Mój pewniak na suche skórki i inne niespodzianki po kuracjach trądzikowych.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 16:12:24

Ja bym na Twoim miejscu wybrała się do kosmetyczki i zrobiła sobie peeling kawitacyjny + sonoforeza. Dużo salonów kosmetycznych ma teraz przeceny na ten zabieg ze względu na to, że jest wiosna :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 16:14:43

Ja też używam przesuszających kosmetyków. Używam Ziaji ,,Krem bionawilżajacy do cery tłustej i mieszanej - biała herbata". Jest całkiem fajny, nawilża, nie zapycha, dobry pod makeup. Ładnie pachnie :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 16:15:05

panthenol i alantoina,spróbuj maść z wit A+E albo kremów dla dzieci na początek żeby załagodzić i tylko apteczne kremy później

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 16:15:38

ja polecam SERUM GALENIC AQUA PULPE tylko efekty pojawią się po 2-3 miesiącach. przestań używać kosmetyków z alkoholem

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 16:18:34

CETAPHIL, sama stosuję maści wysuszające na trądzik i ten krem polecił mi dermatolog; jest rewelacyjny, nie zapycha, świetny do cery po przejściach :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

05 lip 2013 - 10:30:00

Jeśli potrzebujesz naprawdę maksymalnego nawilżenia polecam iść na zabieg nawilżania twarzy do centrum laseroterapii Elite, dopiero on uratował moją twarz przed rozsypaniem się na kawałki suchych skórek :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

05 lip 2013 - 10:36:10

Polecam serum ze starej mydlarni (jojoba albo z pomarańczą) oba świetne! Teraz używam olejku makadamia i kwasu hialuronowego, a pod oczy maslo shea i też jestem mega zadowolona. Nie zapycha, szybko się wchłania - cudo. Przy Trądziku nie zapominaj o nawilżaniu, bo przesuszając powodujesz, że nieprzyjacieli wyskakuje więcej :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

05 lip 2013 - 10:36:25

Cytat
dagoos86
ja myślę, że krem to może byc za mało, lepiej użyj jakiejś maseczki

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

06 lip 2013 - 17:43:10

wszystko zależy od tego, jaką masz cerę - niestety stwierdzenie "potrzebuję kremu nawilżającego" nie jest wystarczające, żeby otrzymać miarodajną odpowiedź. Preparatów jest cała masa, a jak wnioskuję z zapytania, Twój główny problem to cera tłusta/ trądzikowa, do której "płyn z alkoholem" jest najgorszym wyborem z możliwych, bo działa jak oliwa na ogień, już lepiej byłoby nic nie robić ;). Jeżeli zastosujesz niedopowiedni krem nawilżający, może on tylko pogorszyć Twoją sytuację w zakresie trądziku. Oczywiśie można traktować swoją twarz jako pole doświadczalne, ale nie tędy droga.
Musisz najpierw udać się do osoby, która oceni stan Twojej cery i udzieli jasnych wskazówek.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

18 lip 2013 - 00:03:54

Soraya vitamin a,e,f - kosmetyki specjalne do cery suchej i bardzo suchej. Do wyboru jest krem na noc i na dzień. Różnią się one nieco składem, ale obydwa bardzo dobrze sprawdzają się na przesuszonej podrażnionej skórze.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

18 lip 2013 - 00:06:24

miałam miedyś ten sam problem.. polecam dermatologiczny krem E45, można go kupić w aptece,kosztuje jakieś 20zł i jest naprawdę rewelacyjny. Miałam buzię po nim jak pupa niemowlaka :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

18 lip 2013 - 00:28:18

Ja polecam Ziaja Med, miałam podobny problem i używałam chyba wszystkiego, w aptece farmaceutka poleciła mi Ziaję Med, seria nawilżająca. Świetna jakość za przystępną cenę, naprawdę polecam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabieg