Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:19:53

ja używam kremu Nivea - odżywczy krem nawilżający na dzień (z różową nakrętką), świetnie się sprawdza nawet jako 'baza' pod makijaż ;)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:23:32

Cetaphil Dermoprotektor

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:31:36

w aptece możesz kupić lipobase, mojej siostrze dermatolog przepisuje lek na trądzik, który okropnie przesusza skórę i do tego leku właśnie dodawany jest ten krem, ale można go oddzielnie kupić w aptece. jest on na bazie wazeliny, więc na pewno nawilży Ci buzie :) sama go używałam i na prawdę jest bardzo intensywny i starcza na dlugo

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:35:47

Polecam Cetaphil Dermoprotektor, nie dość, że wydajny to świetnie nawilża i nie zatyka porów. Używam już latami i jestem mega zadowolona (a też się borykałam z trądzikiem więc wiem co przechodzisz).

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:39:52

polecam kremiki z CLARENY

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:40:00

Cytat
ecri16
Mam 18 lat, kremu nivea też próbowałam,na chwilę jest ok ale po paru godzinach to samo :(

Bo nivea jest na olivce i wodzie i nie nawilża jej na zbyt długo, ja polecam dove z takich zwykłych a jak problem jest tak dotkliwy wybierz się do apteki tam Ci polecą coś dobrego.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:46:02

również miałam kłopoty z nawilżeniem skóry, bo mam bardzo suchą, wypróbowałam wiele kremów i żaden nie przynosił oczekiwanych efektów, aż do czasu, gdy kupiłam krem pielęgnacyjny z pantenolem Bambino dla dzieci, dla mnie jest najlepszy, doskonale nawilża i co najważniejsze nie uczula :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:50:33

emulsja CETAPHIL - polecam, stosowałam przy ogromnym przesuszeniu skory, dermatolog polecił i się spisała znakomicie. Co prawda najtańszy nie jest - około 30-40zł, ale bardzo nawilżający, wydajny i sprawdzony. Poczytaj opinie na necie :) kupisz w aptece.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:55:41

Mysle, ze kwestia jest tu systematyczne stosowanie. Nie polecam na pewno garniera na bazie wody. Mialam dobry krem z Soraya, czy cos takiego, z wosiem pszczelim, goi rany popryszczowe szybciej wiec moze ci sie spodobac. Mozesz sprobowac tez peelingu enzymatycznego AA, to oczysci ci twarz z martwego naskorka, pzdr.

Cytat
AminaEwa
Polecam Cetaphil Dermoprotektor, nie dość, że wydajny to świetnie nawilża i nie zatyka porów. Używam już latami i jestem mega zadowolona (a też się borykałam z trądzikiem więc wiem co przechodzisz).

Zostawia film czy nie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-01 10:56 przez madleen_86.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 11:03:51

Ja używam tego, na prawdę polecam. Wiadomo nie zobaczysz efektu jak użyjesz 2, 3 razy tylko stosuj regularnie, Jest stosunkowo tani duże opakowanie kosztuje nie całe 11 zł tylko. ja go używam rano przed nałożeniem makijażu i wieczorem po zmyciu, a tez miałam straszny problem z sucha skórą, teraz jest wszystko ok. a jeszcze możesz wypróbować kozie mleko też z ziajii. Również polecam. tylko że kozie mleko jest krem 1 i 2 musisz dopasowac do siebie.ja używam tylko ten do rak jest na prawdę super.



BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 11:04:31

La roche posay- hydraphase i cetaphil, zdecydowanie polecam :)!

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 12:00:44

Cytat
LuxLuxBaby
ja używam kremu Nivea - odżywczy krem nawilżający na dzień (z różową nakrętką), świetnie się sprawdza nawet jako 'baza' pod makijaż ;)
Beznadziejny! Kupiłam, tak mnie wysuszył, że masakra ;/ Szczęście miała ta osoba, co go ode mnie kupiła za cenę przesyłki :) Z wieloma kremami tak miałam - np. relaksujący krem nawilżający z tołpy - totalna beznadzieja, uczulił mnie.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 14:50:23

Cytat
madleen_86
Mysle, ze kwestia jest tu systematyczne stosowanie. Nie polecam na pewno garniera na bazie wody. Mialam dobry krem z Soraya, czy cos takiego, z wosiem pszczelim, goi rany popryszczowe szybciej wiec moze ci sie spodobac. Mozesz sprobowac tez peelingu enzymatycznego AA, to oczysci ci twarz z martwego naskorka, pzdr.
Cytat
AminaEwa
Polecam Cetaphil Dermoprotektor, nie dość, że wydajny to świetnie nawilża i nie zatyka porów. Używam już latami i jestem mega zadowolona (a też się borykałam z trądzikiem więc wiem co przechodzisz).

Zostawia film czy nie?

Ja nie zauważyłam, żeby na mojej skórze zostawiał.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 15:58:19

A próbowałaś maseczek z BeautyFace? Jestem wierną czytelniczką Siouxie and the City (na pewno znasz) i ona bardzo sobie chwali te maseczki. Dzięki niej tez i ja spróbowałam. Maski kolagenowe są świetne, a ta z algami nawilża skórę tak jak zawsze chciałam.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

04 cze 2013 - 16:02:29

Dla mnie najlepszy pozostaje zwykły,niebieski krem Nivea. Ostatnio wyjechałam na tydzień i zapomniałam go wziąć ze sobą,po dwóch dniach miałam wielkie suche placki na twarzy. Kupiłam go i w ciągu kilku godzin sytuacja wróciła do normy :) mi cery akurat nie zapycha bo mam bardzo suchą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy AVON!