Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

24 kwi 2012 - 14:38:54

olejekkokosowy, albo masło babssu albo masło shea na noc :D nawilżenie na maksa a skóra taka hm odzywiona i nawilżona ze az mniam :D

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

25 kwi 2012 - 11:49:28

Cytat
mag23
Hydreane Extra Riche - La Roche Posay, wg mnie dobry, ale ja nie potrzebuje az takiego nawilzenia
zreszta kremu uzywam raz na ruski rok, juz czesciej przeciwzmarszczkowy, fajna skora po nim zostaje :)

ja za to moge polecic cos mocniejszego (do skory odwodnionej) z lrp- hydraphase intense. mialam okazje testowac jakis czas temu i dopiero teraz sobie przypomnialam :)
bardzo mocno nawilzyl juz po jednym uzyciu, nie zapchal, a mam sklonnosci.

ale doraznie na pewno maseczka hydraphase ci pomoze. albo dla ukojenia skory w ciagu dnia spryskiwanie woda termalna?

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 09:35:27

W skład kremu wchodzi wiele cennych i aktywnych składników – między innymi kompleks ceramidów identyczny z naturalnie występującymi w skórze, witamina B3, witamina E oraz masło shea. Krem DECUBAL FACE VITAL nie natłuszcza, szybko się wchłania pozostawiając matową powierzchnię. Dlatego doskonale nadaje się również pod makijaż.


Pozdrawiam,
Iwona Drobicz
eRzecznik Decubal

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 09:43:49

Cytat
kimiko321
olejekkokosowy, albo masło babssu albo masło shea na noc :D nawilżenie na maksa a skóra taka hm odzywiona i nawilżona ze az mniam :D
też mam zamiar wypróbować ;)

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 09:45:08

Cytat
ecri16
Hej, potrzebuję jakiegoś bardzo mocno nawilżającego kremu do twarzy. Przez stosowanie płynu na trądzik (z alkoholem) moja twarz jest skrajnie przesuszona,są takie płaty bardzo suchej skóry,fuuj.. Muszę się jakoś tego pozbyć,proszę o polecenie dobrego nawilżającego kremu,cena nie jest zbyt istotna.

zmień na jakiś czas żel do mycia buzi, polecam ten bo sama używam


a do tego smarowanie na noc buzi oliwą z oliwek lub tymi kapsułkami


kosztują niecałe 6zł w rossmanie :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 09:54:10

Avene Cicalfate

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 09:57:47

Z czystym sercem mogę polecić cerkopil , sama borykam sie z lekkim trądzikiem i stosuje wysuszające abtybiotyki. Ten krem mnie nie zapycha a bardzo dobrze nawilża. Polecił mi dermatolog
Kochana tutaj dziewczyny ci polecają jakieś oleje , masła itp . Jak nie chcesz pogorszyć stanu cery nawet tego nie stosuj gwarantuje ci że jak masz trądzikową lub łojotokową buzie na pewno cie zapcha, spowoduje wysyp krostek lub zaskórników. Absolutnie nie można trądzikowej buzi natłuszczać, tylko nawilżać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-01 09:59 przez eunia1.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:02:02

Wątek ma ponad rok... myślę, że koleżanka uporała się już z tym problemem. Jak ja lubię takie osoby odświeżające przedpotopowe wątki, żeby zrobić sobie reklamę. Chyba nie działa, bo wszyscy czytają tylko pierwszy post.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:02:08

Kup nawilżający krem z Norela ,tani nie jest ,ale ja używam mazideł do twarzy tylko z tej firmy i jestem bardzo zadowolona :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:02:16

Polecam krem Bambino a przede wszystkim nie uzywam plynu czy toniku z alkoholem bo to tylko pogorsza stan cery a nic nie pomaga.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:06:27

Ja mogę Ci jedynie polecić krem z witaminą A. Mi pomógł na pękające usta, super je nawilżył, być może na Twoją twarz też by pomógł z tym, że jest bardzo tłusty i radziłabym go nakładać w nocy. Kupiłam go w aptece za jakieś 3 zł.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:06:41

Ja używam maści z witaminą A. Jak nigdzie nie wychodzę, wiąże włosy do góry i smaruje twarz tą maścią. I pozostawiam, aż do następnego dnia. Skórę bardzo dobrze nawilżoną mam przez tydzień :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:11:19

Ja polecam cetaphil- emulsję do ciała i twarzy. Miałam ogromny problem twarzą po zimie, była przesuszona, wszędzie pełno suchych skórek. Już po tygodniu stosowania skóra była o niebo lepsza. Nie zapycha i idealnie nawilża. Polecam :)

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:16:03

Emolium albo krem oliwkowy Ziaja.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

01 cze 2013 - 10:18:31

cetaphil dermoprotektor

Leczę się izotekiem i daje rade
w Aptece około 36 zł ale cała taka butla 250 ml i ogólem się opłaca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład z SORYA