Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

23 kwi 2012 - 20:50:36

Hej, potrzebuję jakiegoś bardzo mocno nawilżającego kremu do twarzy. Przez stosowanie płynu na trądzik (z alkoholem) moja twarz jest skrajnie przesuszona,są takie płaty bardzo suchej skóry,fuuj.. Muszę się jakoś tego pozbyć,proszę o polecenie dobrego nawilżającego kremu,cena nie jest zbyt istotna.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

23 kwi 2012 - 20:54:50

ja mam AA ultra nawilżanie i chociaż nie miałam aż takich problemów że płaty skóry mi odchodziły ale skórki suche mam zawsze po zimie i ten krem sobie ładnie z nimi poradził.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

23 kwi 2012 - 20:56:24

No może jeszcze mi nie odchodzą,ale są już widoczne takie całkiem suche miejsca,dlatego koniecznie szybko muszę coś z tym zrobić

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

23 kwi 2012 - 20:58:17

ile masz lat??? pytam bo znam fajny krem

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

23 kwi 2012 - 20:58:22

kremu nie doradze, ale mozesz sie wspomoc maseczka la roche posay- hydraphase. mialam przesuszona skore i mnie uratowala.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

23 kwi 2012 - 21:01:52

dobre są kremy i balsamy z serii emolium na all znajdziesz

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

23 kwi 2012 - 21:05:47

ja już przetestowałam od groma kremów nawilżających, seria AA jest dla mnie beznadziejna- cała. najlepszą cerę mam po... niebieskim Nivea, najtańszym jaki może być ;)

nakładam grubą warstwę na noc, a rano skóra jest dobrze nawilżona, nie jest zmęczona, pory nie są zatkane. cud nie krem :p

emolienty też były stosowane - jak na złość nic nie dawały



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-23 21:06 przez ilayla.

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

23 kwi 2012 - 22:36:29

Cytat
ilayla
ja już przetestowałam od groma kremów nawilżających, seria AA jest dla mnie beznadziejna- cała. najlepszą cerę mam po... niebieskim Nivea, najtańszym jaki może być ;)

nakładam grubą warstwę na noc, a rano skóra jest dobrze nawilżona, nie jest zmęczona, pory nie są zatkane. cud nie krem :p

emolienty też były stosowane - jak na złość nic nie dawały

mnie niebieski Nivea właśnie okropnie zapycha :(

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

23 kwi 2012 - 22:39:49

Parafina, robiona w aptece

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

24 kwi 2012 - 13:54:22

Mam 18 lat, kremu nivea też próbowałam,na chwilę jest ok ale po paru godzinach to samo :(

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

24 kwi 2012 - 14:01:55

Cliniqe, dokładnej serii nie pamiętam, zapytaj o mocno nawilżający. Był bardzo gęsty i długo się wchłaniał, ale efekt powalał (nie była to seria Dramatically Different - ta jest "słabsza" i dobra na codzień).

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

24 kwi 2012 - 14:02:39

ja myślę, że krem to może byc za mało, lepiej użyj jakiejś maseczki

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

24 kwi 2012 - 14:07:42

Hydreane Extra Riche - La Roche Posay, wg mnie dobry, ale ja nie potrzebuje az takiego nawilzenia
zreszta kremu uzywam raz na ruski rok, juz czesciej przeciwzmarszczkowy, fajna skora po nim zostaje :)

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

24 kwi 2012 - 14:15:20

miałam taki problem ale dermatolog polecił mi używanie kremu mediderm (jest przeznaczony dla osób chorych na atopowe zapalenie skóry ale naprawdę działa) jedyny minus to fakt że jest sprzedawany w puszkach po 500g al kosztuje tylko 19 zł

BARDZO mocne nawilżenie- twarz

24 kwi 2012 - 14:31:16

Dzięki,ale w sumie muszę zapytać dermatologa i tak czy w ogóle mogę używać nawilżającego kremu stosując ten płyn,bo moja koleżanka też miała taki problem i do czasu zakończenia leczenia nie mogła niczym więcej smarować tej twarzy.. Ale nie uśmiecha mi się płacić 6 dyszek tylko po to,żeby dowiedzieć się o ten krem a normalnie wizytę miałabym za 3 tygodnie dopiero :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KREM NA NOC!