Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki polecacie podklad do cery z niedoskonalosciami? Jakis dobry, porzadny, cena nie gra roli:)

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

Max Factor Lasting Perfomance :) cena ok 60zł w drogeriach na allegro taniej ale nie trudno trafić na podróbkę :) trzeba szukać zaufanych sprzedawców.

revlon colorstay

Pharmaceris

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

ja na revlon colorstay się strasznie zawiodłam..tyle pozytywnych opinii, ale na mojej twarzy w ogóle się nie sprawdził :(
a zna ktoś podkład z ŻÓŁTYM PIGMENTEM dla cery z niedoskonałościami? każdy podkład jest dla mnie za różowy i muszę wtedy nakładać go również na szyję,a to męczące...

Ja polecam podkłady firmy dermacol. :) Jedne z nich to takie baaaardzo kryjące w złotych tubkach, ale nie do końca je polecam, bo są bardzo ciężkie i nie nadają się na codzień, ale kryją jak nic innego! Natomiast ja używam takiego z bazą pod makijaż i jest bardzo dobry, a kosztuje coś około 25zł. :)

Zdecydowanie polecam Clinique Repairwear. Cena wysoka, ok. 120 złotych, ale jest naprawdę dobry i uważam, że nawet za te pieniądze warto- jest bardzo wydajny, starcza mi na rok, maskuje świetnie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Cytat
xooxoo
ja na revlon colorstay się strasznie zawiodłam..tyle pozytywnych opinii, ale na mojej twarzy w ogóle się nie sprawdził :(
a zna ktoś podkład z ŻÓŁTYM PIGMENTEM dla cery z niedoskonałościami? każdy podkład jest dla mnie za różowy i muszę wtedy nakładać go również na szyję,a to męczące...

ja używam ostatnio Paese. Jest fajniutki - lekki, dobrze kryje, nawilża, nie robi maski i co najważniejsze właśnie - nie jest różowy tylko idealny dla mnie ze śniadą cerą :)

ja mialam przyjemnosc uzywac przez jakis czas estee lauder double wear, a takze double wear light. obydwa boskie *.*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-23 13:21 przez little_m.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 2/5

ktos jeszcze?

Vichy Dermablend :)

Lirene matujacy do wrazliwej skory ok 15zł. jest super,warto i polecam

Rimmel 'wake me up'. Świetnie kryje wszelkie niedoskonałości, ładnie pachnie:) z SPF 15. Cena ok. 40 zł.

revlon colorstay jest świetny!

Cytat
sylcia08
revlon colorstay

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SEKRETY WASZEJ CERY