Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 09:00:27

nie jestem konsultantką, ale nie lubie kosmetyków z tej firmy, i co 2 moja kolezanka jest juz konsultantką.

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 09:15:19

Ja nie jestem konsultantką ale zamawiam u teściowej i zanim coś polecę swoim koleżanką to "testuję" na sobie:)nie wszystkie kosmetyki polecam bo nie są za dobre ale tusze mam sprawdzone i innych nie kupuję chyba,że na szybko potrzebuję :P a co do pozyskiwania klientek mały rabacik zawsze zachęci i darmowe próbki:)

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 09:19:33

Moja siostra jest juz kilka dobrych lat, kiedyś dużo sprzedawała teraz już mniej. Pracuje w urzędzie więc zawsze trochę kobitek chetnych się znajdzie ale daje im 5% albo 10% rabatu. Ja ogólnie nie jestem z niektórych kosmetyków zadowolona, ale ostatnio zamówiłam farbę do włosów i jak dla mnie jest super.

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 09:19:55

Cytat
angella91
nie jestem konsultantką, ale nie lubie kosmetyków z tej firmy, i co 2 moja kolezanka jest juz konsultantką.

tera konsultantow wiecej jak klientow. :)

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 09:28:35

Dużo moich koleżanek zrezygnowało z bycia konsultanką avonu, ponieważ ciężko z zdobywaniem klientek. Teraz w niektórych galeriach są stoiska z tymi kosmetykami. Ale Ci co są konsultankami to ogłaszają się na facebooku, naszej klasie, niektóre mają stronę/bloga na którym dziewczyny mogą zamawiać kosmetyki. Spróbuj pozyskiwać klientki w pracy / na uczelni czy wśród znajomych. Może Twoja mama napomknie o Tobie i kosmetykach wśród swoich znajomych ? Ja kiedyś kosmetyki z avonu zamawiałam przez internet, dziewczyna się ogłaszała, robiła fajne promocje na kosmetyki. A może spróbuj też na allegro czy szafie posprzedawać ?

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 09:42:17

Ja jestem konsultantką Oriflame:)
Na początku było ciężko z zamówieniami, a teraz daję katalogi sąsiadkom, rodzinie, w szkole koleżankom i nauczycielkom, jak rozmawiam ze znajomymi to też czasem wspominam o tym, że jestem konsultantką i w ten sposób narobiłam sobie klientek. Czasem moja mama zanosi do pracy.
Do zamówień powyżej 50 zł daję gratis próbkę perfum, powyżej 100zł dorzucam jakiś drobiazg, kremik czy coś w tym stylu, zależy komu :)

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 09:48:43

Ja byłam konsultantka Oriflame ale znudziło mi sie , teraz testuje kosmetyki Avon tzn perfumy .Do gustu przypadły mi mgiełki , balsamy ale kremy odradzam np naturals miód i mleko bo ja po nim dostałam kiedys krosty gdzie skonczyło sie antybiotykiem , więc od takiego czegoś trzymam sie z daleka .Co do perfum to uwazam ze sa tansze niz Ori i jakośc jest lepsza

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 09:52:24

Szczerze mówiąc przy tak ogromnym wyborze kosmetyków w sklepach stacjonarnych nawet nie zaglądam do katalogu, myslę że z większością jest podobnie.
Jeszcze jako małolata zamówiłam kilka rzeczy, na pewno pomadkę i cienie. Niestety kolor był zupełnie inny niż w katalogu. Po prostu byłam rozczarowana. Lubię truskawkową mgiełkę choć nie wiem czy są jeszcze dostępne.

Zdobywanie klientów

18 kwi 2012 - 16:08:32

ja zostałam konsultantka firmy Mariza ;) firma nie jest znana, w przeciwienstwie co Oriflame czy Avon ;) jak planuje rozbudowac ? ogłaszając się np tutaj, mamie w pracy daje katalog, uczelnia ;) planuje również porozdawać katalogi do kosmetyczek, fryzjerek, sh do ktorego duzo u nas chodzi osob ;)
na poczatku zawsze jest trudno, ale pozniej bedzie z gorki ;) 3 mam kciuki za Twoj sukces !! :)

( http://www.mariza.com.pl/files/katalog8.pdf )

Zdobywanie klientów

18 kwi 2012 - 16:25:15

Cytat
olkab21
witam jestem konsultantka avon i zastanawiam jednak nie mam duzo klientów

ciekawe czemu...

Zdobywanie klientów

18 kwi 2012 - 16:27:10

Cytat
doomiii
nie jestem konsultantką, ale nie lubie ich kosmetyków .

ja również, ładnie opakowana kupa, patrząc na skład

Zdobywanie klientów

18 kwi 2012 - 19:34:05

Co to znaczy "kupa skład?

Zdobywanie klientów

08 lis 2012 - 13:05:05

Powinnaś zacząć od dobrej strony internetowej, dalej spróbować się wypozycjonować, ewentualnie prowadzić własny profil na Facebooku i w ten sposób być może uda się wam polepszyć sytuację. Promocja w sieci jest stosunkowo najtańsza. Jeśli chcesz to znam agencję która takie tematy załatwia naprawę tanio.

Zdobywanie klientów

08 lis 2012 - 13:25:12

bylam kiedys w oriflame na poczatku szlo dobrze ale potem coraz mnie ludzi i nie szlo wiec duzo nie zarobilam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Zdobywanie klientów

08 lis 2012 - 13:27:03

Ja juz jestem długo konsulatntką , zamawiam dla siebie a przy okazji dla znajomych dając im 15 % rabatu przy zakupie kosmetyków - moze tak spróbuj ?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki krem pod makijaz i na codzien do nawilzania