Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 07:55:45

witam jestem konsultantka avon i zastanawiam jednak nie mam duzo klientów dlatego zastanawiam sie jak wy inne kosultantki pozyskiwałyscie swoje klientki:) czy chodzilyscie po sklepach ludziach i oferowalyscie katalogi? czy tylko znajomym?

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:01:29

Podbijam, bo sama sie zastanawiam czy by nie zostać ową konsultantką by mieć taniej kosmetyki tej firmy..

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:12:24

no tak kosmetyki faktycznie mozna miec taniej i to jest w tym dobre

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:24:03

nie wiem jak miec więcej, ale mnie avon odstrasza, niestety kosmetyki nie są zbyt dobre...moze inni myslą tak samo

tez bylam kiedys konsultantką i klientow się mialo, ale to bylo daawno gdy konsultantek nie bylo na peczki;)

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:24:14

Ja jestem konsultantką już chyba 6 miesiac .. ;p owszem ciezko jest pozyskac klientow dlatego ze dosc duzo jest konsultantek owej firmy avon. Ja nie mam pojecia w jaki sposob pozyskac nowych klientow, owym ktorych mam daje 5 lub 10 % swojego opustu ktory zyskuje w zaleznosci od kwoty na jaka zamowie kosmetyki ;) moze sprobujcie w ten sposob ;) duzo nie stracicie a klientki mozecie zyskac

pozdrawiam ;)

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:25:36

Cytat
kashvi
nie wiem jak miec więcej, ale mnie avon odstrasza, niestety kosmetyki nie są zbyt dobre...moze inni myslą tak samo

tez bylam kiedys konsultantką i klientow się mialo, ale to bylo daawno gdy konsultantek nie bylo na peczki;)

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:27:11

Cytat
lapka1025
Ja jestem konsultantką już chyba 6 miesiac .. ;p owszem ciezko jest pozyskac klientow dlatego ze dosc duzo jest konsultantek owej firmy avon. Ja nie mam pojecia w jaki sposob pozyskac nowych klientow, owym ktorych mam daje 5 lub 10 % swojego opustu ktory zyskuje w zaleznosci od kwoty na jaka zamowie kosmetyki ;) moze sprobujcie w ten sposob ;) duzo nie stracicie a klientki mozecie zyskac

pozdrawiam ;)
to faktycznie jest sposob

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:32:54

nie jestem konsultantką, ale nie lubie ich kosmetyków .

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:34:56

Mi jakos z avonu nigdy nic nie moglo do gustu przypasc

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:40:23

no wiadomo kazdy ma inny gust kazdemu co innego sie podoba. No i to oczywiste ze nie wszystkie kosmetyki sa dobre dla kazdego jednak niektore sa tez dobre wiec to nie tak ze wszystkie sa złe dlatego nikt nikomu niczego nie wciska na sile tylko wiadomo samemu mozna sobie wybrac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 08:40 przez olkab21.

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:45:22

ja zawsze jak gdzieś byłam wspominałam w rozmowie że jestem konsultantką i jak ktoś był zainteresowany to pytał o katalog...

myślę że to dobry nienachalny sposób

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:46:19

ja kiedys kupowalam czasami cos z avonu, ale to tylko dlatego, ze moja bardzo dobra znajoma sprzedawala te kosmetyki, ale szczerze powiedziawszy to jakosc jest srednia, cena dosc wysoka jak na taka jakosc, wole kupowac z innych firm. co do sprzedazy to jest bardzo trudno sprzedac i trzeba byc bardzo przebojowym, wygadanym, zeby umiec cos wcisnac ludziom w ten sposob, najlepeij chyba zaczac od wszystkich znajomych :) rodziny itd

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:47:32

ja mieszkam w malej miejscowosci i w poblizu mojego domu jest ok 3 konsultantki (mowię tylko o tych najblizej mnie) , + na uczelni mam chyba z 5 lub 6 dziewczyn ktore rowniez biją sie o kazdą potencjalną klietnkę.

Jak dla mnie szkoda zachodu z takimi `zabawami`, wiecej tego chodzenia , zalatwiania niz te kosmetyki są warte. Ale jesli chcesz naprawdę to robic to mysle ze jesli jestes osobą towarzyską, z duzą iloscia znajomych to na pewno zawsze ktos cos kupi.

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:55:49

Ja jestem konsultanką AVON od kliku lat. Sprzedaję znajomym, na uczelni, w pracy. Ale jeśli pytasz o to czy warto zanieść katalog np do sklepu? To mowie ,ze warto. Najlepiej idź do osiedlowego i tam zostaw co jakiś czas katalog. I tak tam chodzisz na zakupy więc jezeli ktos cos bedzie chcial(a napewno tak bdzie) to odrazu przy okzaji zakupow, przyjmiesz zamówienie :)

Jeśli ktoraś dziewczyna jest ze śląska lub z małopolski i chce siędowiedzieć jak zostać konsultanktą AVON to chętnie podpowiem jak to zrobić:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 08:56 przez kalamarniczka.

Zdobywanie klientów

16 kwi 2012 - 08:56:41

Ja nie przepadam za AVONEM, nie tylko raz się zawiodłam.. Dlatego może inni też tak sadzą i wolą nie ryzykować z kupnem? Ja ostatnio byłam w Kebabie i widziałam, że na każdym stoliku leżał katalog z nr telefonu do konsultantki, może też byś tak spróbowała:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki krem pod makijaz i na codzien do nawilzania