Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

48 minut temu

Druk ścienny

56 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Zdobywanie klientów

14 lis 2012 - 19:02:12

Cześć konsultantki-Oriflame, tak jak JA, Avon-szacun dla konkurencji, i wszystkie, których nazw nie zanam...
Zostałam konsultantka, bo lubię kosmetyki wszelakie, jestem na wychowawczym i kasy mam nic, a od męża nie chcę wyciągać. Zamawiam głównie dla siebie, ale tylko za zarobioną na zamówieniach kasę, zamawiam dla męża on czasem weźmie katalog do pracy, ale ostatnio wymyśliłam sobie,że w każdym katalogu będzie jakaś promocja-moja prywatna, np.kup dwa trzeci 15% gratis albo coś w tym stylu. Kokosów nie zarabiam, ale mazidła mam za darmo, koszt pokrywaja klientki. Pozdrowienia dla tych co niedasię

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Zdobywanie klientów

06 lip 2021 - 12:12:24

Postawiłabym na małe kobiece biznesy, bo to ogromny potencjał. Rekomendacje są ważne, i specjalizacja np kobiece biznesy :)

Duże znaczenie ma też reklama w mediach społecznościowych. Szczególnie, że obecnie praktycznie kazdy ma profil na facebooku oraz instagramie Jesli nie czujesz sie w tym dobrze, polecam pomoc firmy ktora Ci będzie prowadzila takie profile.
https://shineonagency.pl/dlaczego-warto-prowadzic-profil-firmowy-i-reklamowac-sie-na-instragramie-poznaj-11-powodow/

Zerknij sobie tutaj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-29 09:33 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maszynki good shave :/