Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:38:02

Hej, tak jak w temacie, potrzebuję w miare taniego BARDZO silnie nawilżającego i dobrego kremu, co polecacie?

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:39:15

do ciała neutrogena jest super

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:40:51

Do twarzy mi chodzi ;)

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:42:33

Stosuje go po kwasach, ma genialny skład:



EDIT:

nie zostawia tłustego filmu na twarzy, więc buzia się nie świeci. Dla mnie to ważne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 16:43 przez DarkFantasy.

niezweryfikowana
Posty: 2.178
Ostrzeżenia: 1/5

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:43:00

NIVEA Creme za ok 5 zł SZCZERZE POLECAM ! jak dla mnie rewelacyjny .



Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:44:08

moim zdaniem kremy z Ziaji w małych słoiczkach, jest ich kilka - oliwkowy, oliwkowy delikatniejszy, masło kakaowe i chyba coś jeszcze jest ;) a kosztują tylko 3zł.

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:48:33

Cytat
xkira
moim zdaniem kremy z Ziaji w małych słoiczkach, jest ich kilka - oliwkowy, oliwkowy delikatniejszy, masło kakaowe i chyba coś jeszcze jest ;) a kosztują tylko 3zł.

nagietkowy jeszcze :))

ja mam oliwkowy i jest świetny :)

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:50:13

Garnier z syropem z liści klonu!

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:50:33

ZIAJA to najgorszy szajs! zatyka pory tak, że wyskakują miliony pryszczy. poza tym skład kosmetyków Ziaja jest tak silny, że kiedy chcesz przestać je stosować, wtedy Twoja skóra jest na detoksie, pojawiają się jakby objawy odstawienne, TRAGEDIA.

ja polecam zwykły krem BAMBINO, taki jak dla niemowląt :)

pozdrawiam!

Cytat
Domm1989
Cytat
xkira
moim zdaniem kremy z Ziaji w małych słoiczkach, jest ich kilka - oliwkowy, oliwkowy delikatniejszy, masło kakaowe i chyba coś jeszcze jest ;) a kosztują tylko 3zł.

nagietkowy jeszcze :))

ja mam oliwkowy i jest świetny :)

ja właśnie po oliwkowym dostałam pryszczy, a NIGDY wcześniej nie miałam problemów z cerą. poszperałam w internecie i dowiedziałam się w czym problem!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 16:52 przez cherry_cherry_lady.

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:56:16

polecam kosmetyki naturalne np. w sklepie internetowym 'argani'. też zawsze kupowałam tani krem w drogerii, ale po użyciu tych kremów widzę duże lepsze efekty, fakt nie są tanie, ale warto w taki krem zainwestować:)

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 16:59:52

ja mam z ziaji nagietkowy-ulubiony :) z garniera tez sa dobre

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 17:00:46

Dr Irena Eris - Under Twenty - Pro! Hydra - lekki krem nawilżający dla cery wymagającej nawilżenia


Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 17:08:23

RIVAL de Loop z Rossmanna. To raczej żel, z dozownikiem. Nie pamiętam ile kosztuje bo ostatnio kupowała mi mama, ale na pewno niedrogi. Bardzo szybko się wchłania, można go spokojnie używać pod makijaż i nie będziesz się świecić. Dobrze nawilza :)
Albo zwykły najprostrzy okrągły Nivea na noc, i rano wstajesz nawilżona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 17:10 przez mrruczek.

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 17:46:54

Ziaja strasznie zapycha. Mi również ZAWSZE po tych kremach wyskakują wypryski. Jednak używam ich na kolana, stopy :)
Nivea i bambino u mnie też odpada.
Swoje cudownego kremu jeszcze nie znalazłam :( Ciągle poszukuję takiego, który mocno nawilża i nie zapycha.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 17:47 przez miszcz.

Krem silnie nawilżający

13 kwi 2012 - 17:49:34

Cytat
cherry_cherry_lady
ZIAJA to najgorszy szajs! zatyka pory tak, że wyskakują miliony pryszczy. poza tym skład kosmetyków Ziaja jest tak silny, że kiedy chcesz przestać je stosować, wtedy Twoja skóra jest na detoksie, pojawiają się jakby objawy odstawienne, TRAGEDIA.

ja polecam zwykły krem BAMBINO, taki jak dla niemowląt :)

pozdrawiam!
Cytat
Domm1989
Cytat
xkira
moim zdaniem kremy z Ziaji w małych słoiczkach, jest ich kilka - oliwkowy, oliwkowy delikatniejszy, masło kakaowe i chyba coś jeszcze jest ;) a kosztują tylko 3zł.

nagietkowy jeszcze :))

ja mam oliwkowy i jest świetny :)

ja właśnie po oliwkowym dostałam pryszczy, a NIGDY wcześniej nie miałam problemów z cerą. poszperałam w internecie i dowiedziałam się w czym problem!
Zależy od cery, jak dla mnie jest doskonały ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

REVLON Czy to podróbka? Zdjęcia