Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry peeling?

25 sty 2015 - 21:55:40

ja ostatnio testuje ten http://www.topdrogeria.pl/pielegnacja_ciala/kokosowy_peeling_polinezyjski_z_ziarenkami_piasku_z_wysp_bora_bora_100g,11473.html, oczyszcza twarz, ściera martwy naskórek i nie wysusza :) jeśli chodzi o twarz to mam wrażenie, że delikatnie rozjaśnia przebarwienia :) do ciała sprawdza się również dobrze ale jednak to tego powinien być bardziej "ostry"

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry peeling?

11 sie 2015 - 04:20:08

Ja się na tym nie znam, ale przypadkiem trafiłem na taki artykuł http://www.kreatywna.pl/uroda/oxybrazja-czyli-spektakularny-peeling-na-mokro/ Może pomogę :)

Dobry peeling?

14 sie 2015 - 02:17:46

Mi ostatnio kosmetyczka powiedziała, że peelingi gruboziarniste są do niczego i że lepiej używać enzymatyczne.

Dobry peeling?

29 wrz 2015 - 22:58:50

L'Arisse Body Scrub z czerwonych owoców od Avy jest według mnie najlepszy. Ma grube i ostre ziarenka (ryżu), a sam peeling jest bardzo gęsty, dzięki czemu dobrze usuwa martwy naskórek i wygładza skórę. Ma także bardzo ładny zapach :)

Dobry peeling?

30 wrz 2015 - 00:08:07

Peeling z Perfecty, gruboziarnisty. :)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry peeling?

15 paź 2015 - 20:54:51

Do ciała mój ulubiony to Bielenda Azja SPA peeling cukrowy
Do twarzy też Bielenda peeling gruboziarnisty efekt diamentowej mikrodermabrazji w saszetkach

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry peeling?

16 paź 2015 - 00:47:46

Z peelingów do ciała polecam peeling z kawy, albo teraz jest taki fajny o zapachu Mango, chyba od Lirene. Najlepsze są podobno te gruboziarniste

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Dobry peeling?

16 paź 2015 - 01:53:50

Polecam do twarzy <moderacja>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 21:00 przez moderator.

Dobry peeling?

17 paź 2015 - 16:52:24

Azja SPA z bielendy to teraz mój ulubiony peeling. Do twarzy sama uzywam także gruboziarnistych peelingów, ale wiem ze nie dla każdej cery taki odpowiada. Moja koleżanka ma cere wrażliwą i mówiła ze gruboziarnisty jest jednak dla niej za mocny

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry peeling?

17 paź 2015 - 21:56:54

Cytat
martyska111
Azja SPA z bielendy to teraz mój ulubiony peeling. Do twarzy sama uzywam także gruboziarnistych peelingów, ale wiem ze nie dla każdej cery taki odpowiada. Moja koleżanka ma cere wrażliwą i mówiła ze gruboziarnisty jest jednak dla niej za mocny


Z bielendowej serii Spa Azja mam olejek do kąpieli- ma śliczny zapach, kąpiel jest bardzo relaksująca a skóra jest mieciutka :) A co do peelingu do twarzy- wolę te enzymatyczne. Mechaniczne są dla mnie zbyt mocne i zawsze konczą się wysypem malych krostek.

Dobry peeling?

06 lip 2019 - 16:20:41

Ulubionym peelengiem do twarzy jest póki co Clinique 7 Day scrub, dobrze oczyszcza i nie podrażnia.

Dobry peeling?

08 lip 2019 - 14:22:38

do buzi gruboziarnistych nie lubię, bo mam bardzo wrażliwą cerę, ale polecam albo tołpa mikrozłuszczający żel peelingujący, albo ich peeling enzymatyczny

Dobry peeling?

30 lip 2019 - 12:55:32

Polecam peeling pastę od Bielendy do twarzy z serii skin shot. Ekstra działanie, cena przystępna i starcza spokojnie na dwie aplikacje. Ja stosuje go ze względu na obecność w składzie sody oczyszczonej i glinki białej :P

Dobry peeling?

27 sie 2019 - 21:41:31

Bielenda ma świetny peeling, o którym pisałam w innym wątku. Hydro aloe z aloesem i ekstraktem z kiwi. Bardzo dobre działanie nawilżające a przy tym doskonale wygładza skórę :).

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry peeling?

19 wrz 2019 - 15:32:56

A stosuje ktoś peeling BodyBoom? Z tego, co czytam to są to naturalne peelingi na bazie kawy i olejów. Do tej pory używałam peelingów z Bielendy, ale chce wypróbować coś innego. Ciekawa jestem opinii o tych cudach.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Peeling