Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

ratunkuuuuuuuuuuu krem na noc

25 mar 2012 - 17:24:04

Poszukuję kremu na noc do cery problemowej-mieszana od czasu do czasu cos wyskoczy i z licznymi zaskornikami,przetrzasnelam wizaz i inne strony ale zaden nie ma jakichs super recenzji na tyle zeby sie na niego zdecyowac.Szukam czegos raczej nawilzajacego,co uspokoi cerew nocy,stosowalam krem Bandi złuszczający-jest bardzo dobry ale robi sie coraz cieplej i wolalabym odchodzic od kwasow w tym wiosenno-letnim okresie czy ktos moze cos polecic?

ratunkuuuuuuuuuuu krem na noc

25 mar 2012 - 17:31:22

o, ja teraz tez uzywam serii Bandi z kwasami :) moze tez powinnam przestac hmmm i sie przerzucic na cos innego;P

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

ratunkuuuuuuuuuuu krem na noc

25 mar 2012 - 17:32:15

nikt?

ratunkuuuuuuuuuuu krem na noc

25 mar 2012 - 18:07:59

krem Nivea:)

ratunkuuuuuuuuuuu krem na noc

25 mar 2012 - 18:14:15

krem regenerujacy na noc z nivea . mam sucha skore (atopowe zapalenie) i sobie go bardzoooo chwale

(taki granatowy w szkalnym sloiczku)

ratunkuuuuuuuuuuu krem na noc

25 mar 2012 - 18:15:09

Polecam krem do cery mieszaneej z Bielendy, można go kupić w hurtowniach kosmetycznych, w drogeriach go nie ma. Jest naprawdę dobry, uspokaja cere, mniej się ona świeci, i nie wychodzą wypryski:)

ratunkuuuuuuuuuuu krem na noc

26 mar 2012 - 08:44:54

Polecam "vichy normaderm na noc", jak dla mnie najlepszy, nie podrażnia i wg mnie działa bardzo łagodnie,tubka starcza na ponad 2 miesiące. Nie wiem czemu jest tyle negatywnych opinni na temat tej serii. Co do wizazu radzę sie nim nie sugerować, czasem kosmetyki recenzują osoby, które nie miały ich w ręku i potem piszą "przyjemny bezzapachowy krem" o kremie który wali jak chemia apteczna...

ratunkuuuuuuuuuuu krem na noc

26 mar 2012 - 08:49:34

Cytat
jolkas3
Polecam krem do cery mieszaneej z Bielendy, można go kupić w hurtowniach kosmetycznych, w drogeriach go nie ma. Jest naprawdę dobry, uspokaja cere, mniej się ona świeci, i nie wychodzą wypryski:)

u mnie w drogeriach można go kupić i kosztuje około 12-14zł. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dermacol