Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 2/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

21 mar 2012 - 19:01:48

Który z tych kremów jest najskuteczniejszy na przebarwienia posłoneczne i potrądzikowe?
1.

2.
3.

proszę o opinie

Krem Wybielający na Przebarwienia

21 mar 2012 - 20:15:25

ja nie mam pojęcia. używam noscar.

Krem Wybielający na Przebarwienia

21 mar 2012 - 20:21:35

ja kiedyś używałam krem drula

Krem Wybielający na Przebarwienia

21 mar 2012 - 20:27:21

uzywalam pharmacerisa i zdecydowanie moge polecic, tylko wersje na noc.

Krem Wybielający na Przebarwienia

21 mar 2012 - 23:37:39

powiem szczerze ze nie uzywalam na przebarwienia kremow aczkolwiek widze i polecam firmę floss lek uzywalam wielu kremow i zawsze jestem zadowolona z nich

cena niska a efekt super :)

Krem Wybielający na Przebarwienia

21 mar 2012 - 23:43:28

Ja osobiście używałam i używam nadal kremu SKINOREN, jest na prawdę dobry i polecam.... i można go używać za równo na dzień i na noc.... bo po nałożeniu staję się nie widoczny.

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

21 mar 2012 - 23:48:53

Cytat
aneczkaaa96
Ja osobiście używałam i używam nadal kremu SKINOREN, jest na prawdę dobry i polecam.... i można go używać za równo na dzień i na noc.... bo po nałożeniu staję się nie widoczny.
Zgadzam sie:) NA poczatku moze troche piec...

Krem Wybielający na Przebarwienia

21 mar 2012 - 23:48:58

a czy to tez nadaje sie na blizny ?
mam blizne na stopie i jest brazowa chcialbym sie jej pozbyc..

Krem Wybielający na Przebarwienia

21 mar 2012 - 23:56:12

Jeśli o mnie chodzi, jedyne co daje dobre efekty, to Neostrata żel rozjaśniajacy HQ2%, na typowe przebarwienia posłoneczne i potrądzikowe jest bardzo skuteczny. Drogi, ale wydajny, tubka starcza na bardzo długo.

Krem Wybielający na Przebarwienia

22 mar 2012 - 00:09:53

Ja tez sie ostro zabrałam za ten problem... mam przebarwienia na czole , kilka plamek na brodzie oraz z boku takie rumienie na policzkach.Sa to plamy potradzikowe.Naczytałam sie o tym sporo i uzywam wszystkiego po troche:) 1)Po pierwsze przemywam te plamy sokiem z cytryny ale trzeba nawilzyc od razy bo skora wysycha
2) stosowalam acne derm fajny jest poniewaz rwniez wysusza te miejsca delikatnie zluuszczajac skore, zuzylam tubke teraz kupilam masc cepan.Od czasu di czasu przemywam te miejsca olejkiem rycynowym.
Ciezko mi powiedziec co dokladnie działa na mnie ale powiem ze po tych zabiegach widze juz zmiane.Ponadto staram sie takze przeciwdzialac powstawaniu nowych wypryskow i zaskoriakow poprzez zazywanie witamiin, picie bratka, zmywaniu makijarzy ood razu po przyjsciu do domu, stosowanie niezapychajacych kremow oraz wycieraniem twarzy po myciu recznikami papierowymi. Wyryskow mam naprawde mniej tylko trzeba byc systematycznym.Co do kremow powyzej nie mam pojecia ale ja nie wierze w takie cudenka ktore po jednym uzyciu maja zdzialac cuda:) proponuje poszukac na recenzjach produktow tam jest duzo opinii.Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 2/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

22 mar 2012 - 10:22:45

Cytat
Waszka20
(...)Co do kremow powyzej nie mam pojecia ale ja nie wierze w takie cudenka ktore po jednym uzyciu maja zdzialac cuda:) proponuje poszukac na recenzjach produktow tam jest duzo opinii.Pozdrawiam

ale nikt tu nie pisze że po 1 użyciu stanie się cud i przebarwienie zniknie, to chyba oczywiste że dla osiągnięcia efektów trzeba stosować przez jakiś czas (np.kilka msc.).Dlatego zapytałam który z nich jest najskuteczniejszy, a nie który czyni cuda po 1 użyciu ;)

...jeżeli ktoś używał któryś z tych kremów to.... proszę o dalsze opinie

Krem Wybielający na Przebarwienia

20 lip 2012 - 10:34:39

Cytat
77_czarna
Cytat
Waszka20
(...)Co do kremow powyzej nie mam pojecia ale ja nie wierze w takie cudenka ktore po jednym uzyciu maja zdzialac cuda:) proponuje poszukac na recenzjach produktow tam jest duzo opinii.Pozdrawiam

ale nikt tu nie pisze że po 1 użyciu stanie się cud i przebarwienie zniknie, to chyba oczywiste że dla osiągnięcia efektów trzeba stosować przez jakiś czas (np.kilka msc.).Dlatego zapytałam który z nich jest najskuteczniejszy, a nie który czyni cuda po 1 użyciu ;)

...jeżeli ktoś używał któryś z tych kremów to.... proszę o dalsze opinie

Kremy kremami, jak zauważyła koleżanka wyżej, trzeba je stosować regularnie przez dłuższy czas, żeby zauważyć znaczacą poprawe. Może jak nie laser to mezoterapia bezigłowa? http://www.timeclinic.pl/index.php/m...barwienia.html

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

29 sie 2012 - 09:03:58

Dziewczny ja moge polecić Wam równiez taka serie kosmetyków na nierówną pigmentację http://kosmetolog.sklep.pl/category/222827/environ-evenescence-seria-na-pigmentacje.html
Kosztuja one trochę, ale an 100% pomogą. U mnie po ciąży była masakra - nic nie pomagało, łacznie z kwasami u kosmetyczki- te moze troszkę je wybieliły. I dopiero własnie nie pamietam juz kto mi podsunął próbke tych kosmetyków. Naprawde działaja konkretnie i tak jak chcemy.

Krem Wybielający na Przebarwienia

29 sie 2012 - 09:07:22

Cytat
-malutka99115-
Cytat
aneczkaaa96
Ja osobiście używałam i używam nadal kremu SKINOREN, jest na prawdę dobry i polecam.... i można go używać za równo na dzień i na noc.... bo po nałożeniu staję się nie widoczny.
Zgadzam sie:) NA poczatku moze troche piec...

nie no wow, na przebarwienia posłoneczne polecajcie na dzień Skinoren z kwasem azelainowym i kwasem benzoesowym w składzie ;D taki mix + słońce -> nowe przebarwienia..

jeżeli już to na noc, a na dzień krem z wysokim filtrem..

Krem Wybielający na Przebarwienia

04 wrz 2012 - 12:50:59

No whatsername87 ma racje. Pierwsza zasada unikania przebarwień pigmentacyjnych, nigdy nie stosujemy, żadnych kwasów, ani peelingów w czasie lata. Unikamy słońca i stosujemy kremy z filtrem. A dopiero jesienią usuwamy przebarwienia. Byłam w takiej warszawskiej klinice i tam dr Marek Wasiluk powiedział mi, że przebarwienia najlepiej jest usuwać laserowo. Tylko przebarwienia to jedna sprawa ,a blizny to druga. Na obie rzeczy działa się zupełnie innymi urządzeniami. Nie wiem o co tam dokładnie chodzi, ale chyba nie da się załatwić obu problemów tym samym zabiegiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-04 12:52 przez klipsik.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POdklad soray antybakteryjny-opinie