Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

01 gru 2017 - 23:17:58

Ja wiem, że świetnie sprawdzają się na przebarwienia kremy BB, z tego względu, że w ciągu dnia będą kryły niedoskonałości na twarzy, ale jednak mają dużo skłaników aktywnych, które działają również wybielająco. Sprawdź chociażby ten krem BB <moderacja> , zapoznaj się dokładnie z jego składem, bo naprawdę jest wartościowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-17 09:04 przez moderator.

Krem Wybielający na Przebarwienia

18 wrz 2018 - 10:39:45

Wiele różnych kremów na przebarwienia miałam w swojej pielęgnacji ale najlepiej sprawdził mi się Whiten z Novaclear. Bardzo dobrze rozprowadzał się na skórze szybko się wchłaniał a najfajniejsze jest to że ma wysoki spf 50. No i przebarwienia po dłuższym i regularnym stosowaniu faktycznie znikają.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

03 sty 2019 - 08:39:30

Miałam spore przebarwienia i to zarówno słoneczne jak również i potrądzikowe ( miałąm tendencję do wyciskania pryszczy i przebarwienia robiły mi się własnie po kazdym wyciśniętym pryszczu). I niestety ale domowe peelingi i kremy nie pomogły.
Jeśli macie ten problem to polecam od razu wybrac sie do jakiegoś lekarza czy kosmetyczki i machnać sobie zabieg kwasami.Jest to o wiele skuteczniejsze od domowych peelingów.I daje o wiele lepszy efekt.Przynajmniej w moim przypadku.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

03 sie 2020 - 11:54:48

Niestety ale nie ma takich kremów. Są peelingi które mozna stosować w domu, obecnie modne są peelingi z zawartościa kwasu. Jednak taka kuracja bedzie długotrwała i nie pomoże w przypadku mocniejszych przebarwień. Może być skuteczna jedynie jeśli chodzi o niewielkie zmiany pigmentacyjne.

Jesli przebarwienia sa spore, dobrze bedzie wybrać się do kosmetologa. Zaproponuje Wam najpewniej albo znacznie mocniejsze i penetrujące peelingi kwasami. Albo usuwawnie przebarwień za pomocą lasera.

Krem Wybielający na Przebarwienia

22 lip 2021 - 12:16:32

mi pomógł mega niacynamid i serum z wit. C. Acne derm ponoć też spoko działa, ale niby dopiero przy 2 tubce są efekty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naturalne kosmetyki rosyjskie?