Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

51 minut temu

sprawdzony stomatolog

54 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem Wybielający na Przebarwienia

05 wrz 2012 - 09:06:47

Najłatwiej swoją niewiedzą nabyć kolejne plamki. Na słońce konieczna jest wyższa ochrona, są do tego specjalne kremy. Z Flosa masz nie tylko krem ale maseczka, mleczko itp. Polecam maseczkę stosować. Z pharmaceris miałąm serum też dobre.

Krem Wybielający na Przebarwienia

01 mar 2013 - 14:08:13

Również nie wiem, który z podanych kosmetyków na przebarwienia jest najlepszy, ponieważ osobiście stosuję krem punktowy na przebarwienia z serii Iwostin Lucidin i jestem zadowolona z efektów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-11 13:29 przez moderator.

Krem Wybielający na Przebarwienia

01 mar 2013 - 18:46:11

Na przebarwienie polecam krem z kwasami NCBS Charmin Rose jest bardzo dobry i naprawde znacznie poprawia stan cery, mozna go stosowań na noc lub na dzień.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-11 13:30 przez moderator.

Krem Wybielający na Przebarwienia

29 kwi 2013 - 19:46:08

Stosowałam tylko krem flosleku i moge go polecic, nie za drogi a dzialanie widac po 2 tygodniach

Krem Wybielający na Przebarwienia

29 kwi 2013 - 20:01:17

Ja obecnie używam krem z firmy soraya i jest ok, rozjaśnia blizny.

Krem Wybielający na Przebarwienia

04 maj 2013 - 20:50:51

Opis działania:

- rozjaśnia ciemne plamy powstałe na skórze
- zapobiega powstawaniu przebarwień
- wyrównuje i rozjaśnia koloryt skóry
- chroni przed promieniowaniem UV (SPF 15)
- nawilża i pozostawia skórę pełna blasku





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-11 13:30 przez moderator.

Krem Wybielający na Przebarwienia

02 kwi 2014 - 11:01:00

Zachęcam do wizyty u dermatologa. Ja tak zrobiłam. Używałam kilku kremów wybielających m.in pharmaceris, ale nie działał za dobrze. W końcu poszlam z polecenia do dr Kozłowskiej do Melitusa. Pani dr jest super, wyszłam usatysfakcjonowana :) Poświęciła mi dużo czasu, odpowiedziała na wszystkie pytania, dokładnie przebadała. Nie mam zastrzeżen. Przepisała mi odpowiednie kremy i przebrawienia zdecydowanie się mniejszyły.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

10 sty 2016 - 16:01:08

no właśnie, czasem działania na własną rękę mogą nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. dlatego moim zdaniem najlepiej się wybrać do specjalisty, a moim zdaniem najlepszy, żeby się pozbyć wszelkich przebarwień, nawet tych trudnych jest dr Marek Wasiluk.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

03 lis 2016 - 15:00:37

Też mi się wydaje, że laser daje najlepszy efekt. Znajoma poddała się temu zabiegowi w salonie Vici Clinic w Krakowie. Dysponują laserem ResurFx, który jest bezpieczny i gwarantuje rewelacyjne efekty.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

11 sty 2017 - 13:22:52

A może zrobiły Ci sie takie przebarwienia od nadmiaru słońca? To też bardzo możliwe. Lepszym rozwiązaniem jak dla mnie jest jakoś naturalnie pozbyć się problemu a jak to nie pomaga to wtedy należy zasięgnąć porady dermatologa lub kosmetyczki w celu znalezienia jak najlepszego rozwiązania problemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-11 13:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

04 kwi 2017 - 15:06:18

Ważna informacja! Ktoś wcześniej polecił serię na przebarwienia Environu. Produkty serii evanescence http://www.e-fontanna.pl/30-evenescence-kremy-na-przebarwienia
mają działanie ''wyciszające '' komórki barwikowe. To nie są kremy zmniejszające przebarwienia, tylko zmniejszające ryzyko ich powstania

Natomiast, na przebarwienia idealnym rozwiązaniem jest:
- codzienne stosowanie kremu avst lub olejku lub retinolu


http://www.e-fontanna.pl/intensive-seria-intensywna/47-intensive-retinol-1-retinol-1-30-ml-.html

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 4/5

Krem Wybielający na Przebarwienia

29 wrz 2017 - 18:19:16

Wg mnie za plamy odpowiedzialne jest słońce. Ja mam trochę takich przebarwień od kilku lat. W czerwcu zaczęłam się filtrować. Od dziś używam dodatkowo kosmetyków krem na przebarwienia z wit. C. Będę obserwować te swoje plamki, ale nie ukrywam, że bardzo liczę na wybielające działanie moich kosmetyków;-)

Krem Wybielający na Przebarwienia

20 lis 2017 - 19:41:36

Hej, dziewczyny!
Pewnie nie słyszałyście o polskiej marce ziołowych kosmetyków? Idealne na wszelkie przebarwienia czy to posłoneczne, po trądziku czy też po ciąży - ich kremik daję sobie doskonale radę :)
Ja kupiłam go na stronie marki: https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-krem-wybielajacy/
Ostatnio głośno o nich było w Pani Gadżet - polecam Wam :)

Krem Wybielający na Przebarwienia

20 lis 2017 - 19:43:03

Nie pomógł mi ani jeden z tych kremów, a używałam regularnie.
Dopiero Skinoren mi pomógł i zniwelował wszystko, czego chciałam się pozbyć.

Krem Wybielający na Przebarwienia

20 lis 2017 - 19:57:25

Nie znam tych kremów. Kiedyś stosowałam noscar. Nie tyle na przebarwienia, co na bliznę po operacji. Ale ponoć na przebarwienia też jest skuteczny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Próbki - Wymiana , Chętne ?