Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:22:03

teraz zmniejszono liczbe punktów do 80- wtedy już jest darmowa wysyłka, a jesli płacisz za wysyłkę to 9.90.
Jeśli masz mniej punktów to możesz kupić w bardzo promocyjnej cenie proponowany kosmetyk( cena w granicach 10 zł) a wtedy wysyłka gratis:)

w kolejnym katalogu będzie bardzo tanio krem ECollagen, ale to już przeciwzmarszczkowy:)

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:22:44

Cytat
tuveneno
Dopisuję się do listy konsultantek :) jestem ze Śląska [głównie Katowice, Tychy, Bielsko]. W oriflame jestem już ponad 7 lat więc chętnie podzielę się swoja wiedzą :)

Cytat
nbbo
ja zastanawiam się też jak to mozliwe, że na portalach aukcyjnych nowe kosmetyki oriflame, avon ktoś sprzedaje za 1/2 promocyjnej ceny katalogowej..

Oriflame -> konsultanci na wyższych poziomach [od 15%] mają taki rabat na kosmetyki, ze nie mając zamówień od klientów kupują je w ciemno i wolą sprzedać te kosmetyki 50% taniej na allegro i mieć chociaż tyle z tego niż miec zapas kosmetyków w szafie.

Avon -> tutaj najwyższe rabaty są 35-40% lub konsultanci mają wiele kosmetyków tzw. "bonusów" za zakupy [coś jak nagrody] wiec tez wolą to sprzedać, niż żeby im zalegało.

Oczywiście nie wszyscy konsultanci są nieuczciwi i sprzedają na allegro.

Teoretycznie ktoś mógłby się tym zająć tak konkretnie. skoro firmy zostały stworzone z myślą sprzedaży bezpośredniej to łamanie tego powinno być karane. usunąc taką konsultantkę i już, nie wazne że internet się rozwinął. zatrudnic kilka aosób i niech to monitorują i "zwalnieją" ludzi którzy handlują przez internet

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:25:17

nbbo - o , nie wiedziałm z tymi 80 punktami, to juz jakoś do przejścia jak się zapasy robi;-))))

wolę oriflame od avonu - bo jakość jest dużo lepsza

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:30:54

ja z avonu też mam kilka rzeczy które lubię ale wiekszość uczula a ja alergik:)

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:35:38

Teraz się troszke zmieniło i zamiast 100 punktowych zamówień są te po 80 jako minimum kiedy to nie ma płatnej przesyłki:)
Znam sporo osób które bardzo chwalą sobie serię Agua Rhythm, fajnie nawilża skórę. Jezeli ktoś pracuje w pomieszczeniach z klimatyzacją to naprawde ta seria jest dla takiej osoby bo skóra jest przesuszona i wymaga dobrego nawilżenia. Warto poczytać komentarze na temat tej serii :)
Natomiast w biało-czerwonych opakowaniach zapewne chodzi o Bioclinic- skoncentrowany krem... Tylko tutaj mamy do wyboru albo do cery trądzikowej albo kazdy rodzaj skóry. Cena jest wysoka ale również warto poczytać komentarze. Ja zamawiałam go dla dwóch osób i one nadal zamawiają ten krem. Sa zadowolone.
Co innego mogłabym doradzic...EcoBeaty. Naprawdę kosmetyki mają branie, ja sama jestem na etapie próbowania. Seria dla osób w każdym wieku.Klientki są zadowolone. Ja w każdym Katalogu zamawiam kilka kremów tej serii :)

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:37:25

basiawx1 - dzięki za podpowiedzi, chyba sobie zamówię próbki tego agua rythm - bo tez mi to w oko wpadło

a to eko to nowa seria , albo ja faktycznie dawno nie zamawiałam, w sumie ostatnio - na święta - tez wypróbuję w takim układzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 12:38 przez matylda_jasmin.

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:43:09

Tak tak seria wyszła całkiem niedawno :)
Zamów sobie próbki i wypróbuj :) Bardzo tą Eco...sobie chwalą. Ja mam krem ok 3 tygodni i narazie na prawde fajną mam skórę bo jest taka nawilżona i się nie "ciągnie" :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:55:33

polecam ekologiczną linie w całości, wypróbowałam: jesli chodzi o nawilżanie: ideał mój prawie:)

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 15:51:13

Cytat
cati89
Cytat
tuveneno
Dopisuję się do listy konsultantek :) jestem ze Śląska [głównie Katowice, Tychy, Bielsko]. W oriflame jestem już ponad 7 lat więc chętnie podzielę się swoja wiedzą :)

Cytat
nbbo
ja zastanawiam się też jak to mozliwe, że na portalach aukcyjnych nowe kosmetyki oriflame, avon ktoś sprzedaje za 1/2 promocyjnej ceny katalogowej..

Oriflame -> konsultanci na wyższych poziomach [od 15%] mają taki rabat na kosmetyki, ze nie mając zamówień od klientów kupują je w ciemno i wolą sprzedać te kosmetyki 50% taniej na allegro i mieć chociaż tyle z tego niż miec zapas kosmetyków w szafie.

Avon -> tutaj najwyższe rabaty są 35-40% lub konsultanci mają wiele kosmetyków tzw. "bonusów" za zakupy [coś jak nagrody] wiec tez wolą to sprzedać, niż żeby im zalegało.

Oczywiście nie wszyscy konsultanci są nieuczciwi i sprzedają na allegro.

Teoretycznie ktoś mógłby się tym zająć tak konkretnie. skoro firmy zostały stworzone z myślą sprzedaży bezpośredniej to łamanie tego powinno być karane. usunąc taką konsultantkę i już, nie wazne że internet się rozwinął. zatrudnic kilka aosób i niech to monitorują i "zwalnieją" ludzi którzy handlują przez internet
Robili kiedyś z tym porządek. Bo przyznam szczerze, jak byłam młoda i głupia zaraz po wstąpieniu do Oriflame nie zdawałam sobie sprawy z tego, że nie można sprzedawać na allegro (a tak po prawdzie, to nie przeczytałam uważnie regulaminu). I już po paru sprzedanych rzeczach zawiesili mi konto. Po prostu kupił ktoś ode mnie i się więcej nie odezwał, przez to zdobył moje dane. Ale od tamtej pory jestem na nowo konsultantką i już przestrzegam świadomie zasad :)

A jestem z Wrocławia, także można mnie też dopisać do listy.

matylda w Warszawie można odbierać za darmo w siedzibie nawet jak nie masz 80PP. Tylko 5zł chyba do każdej faktury doliczają, z tego co pamiętam (dawno na fakturę nie spoglądałam).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 15:51 przez skasna.

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 16:23:04

Ja zapraszam do zwiedzania mojej strony <moderacja>
Co prawda jeszcze jest w drodze ulepszania ale juz zarys i podstawowe informacje ma :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-14 18:12 przez moderator.

ORIFLAME- zbiorczy!

22 kwi 2012 - 18:45:45

Ja mam u siebie na sprzedaż z oriflame srebrny eye liner visions metaliner i błyszczyk fruit sorbet sugar rush. Nowe, poza nimi kupisz u mnie:
Cień miss sporty
Jedwab Joanna wygładzający
Szampon i odżywka do włosow farbowanych, zniszczonyc Gliss Kur
Kosmetyczka Dior na to wszystko
Eyeliner wibo
eyeliner visions metaliner srebrny
pilniczki z obcążkami zestaw (2 kolory do wybory z motywem panterki/centek)
aplikator do cieni
pudełeczko na biżuterię
krem do stóp
krem do rąk czekoladowy joanna
3 tusze do rzęs 2 z meybelline wszystkie czarne
Zapraszam, bo na prawde mam tego dużo :)

ORIFLAME- zbiorczy!

26 kwi 2012 - 11:29:47

Cytat
skasna
Cytat
cati89
Cytat
tuveneno
Dopisuję się do listy konsultantek :) jestem ze Śląska [głównie Katowice, Tychy, Bielsko]. W oriflame jestem już ponad 7 lat więc chętnie podzielę się swoja wiedzą :)

Cytat
nbbo
ja zastanawiam się też jak to mozliwe, że na portalach aukcyjnych nowe kosmetyki oriflame, avon ktoś sprzedaje za 1/2 promocyjnej ceny katalogowej..

Oriflame -> konsultanci na wyższych poziomach [od 15%] mają taki rabat na kosmetyki, ze nie mając zamówień od klientów kupują je w ciemno i wolą sprzedać te kosmetyki 50% taniej na allegro i mieć chociaż tyle z tego niż miec zapas kosmetyków w szafie.

Avon -> tutaj najwyższe rabaty są 35-40% lub konsultanci mają wiele kosmetyków tzw. "bonusów" za zakupy [coś jak nagrody] wiec tez wolą to sprzedać, niż żeby im zalegało.

Oczywiście nie wszyscy konsultanci są nieuczciwi i sprzedają na allegro.

Teoretycznie ktoś mógłby się tym zająć tak konkretnie. skoro firmy zostały stworzone z myślą sprzedaży bezpośredniej to łamanie tego powinno być karane. usunąc taką konsultantkę i już, nie wazne że internet się rozwinął. zatrudnic kilka aosób i niech to monitorują i "zwalnieją" ludzi którzy handlują przez internet
Robili kiedyś z tym porządek. Bo przyznam szczerze, jak byłam młoda i głupia zaraz po wstąpieniu do Oriflame nie zdawałam sobie sprawy z tego, że nie można sprzedawać na allegro (a tak po prawdzie, to nie przeczytałam uważnie regulaminu). I już po paru sprzedanych rzeczach zawiesili mi konto. Po prostu kupił ktoś ode mnie i się więcej nie odezwał, przez to zdobył moje dane. Ale od tamtej pory jestem na nowo konsultantką i już przestrzegam świadomie zasad :)

Na fb w naszej grupie konsultantów tez ten temat był nie raz poruszany i niby firma coś z tym robiła, ale tak naprawdę nic z tego nie wynikało. Łapali raczej drobnych sprzedawców co sprzedają nawet swoje używane kosmetyki bo już ich nie chcą, zamiast tych co sprzedają hurtowo i często nowości jeszcze przed rozpoczęciem katalogu.

Wedlug mnie powinna być możliwość sprzedania produktu, którego już nie ma w ofercie lub chociaż produktu używanego którego już nie chcemy [np wody toaletowej zużytej w jakiejś mierze].

-------------------------------------------------------------------------------------------------
oj wprowadzacie dziewczynę trochę w błąd.
matylda_jasmin
1) obecne 80pp kwotowo wychodzi tyle samo ile stare 100pp.

2) opłata za zamówienie na dom poniżej 80pp wynosi 9,90zł lub do wyboru jest jeden z dwóch produktów za kwotę 13,90zl. W przypadku zamówienia na biuro/filię/oddział ceny te wynoszą odpowiednio 7,90zl i 11,90zł.

3) tej opłaty 5zł [za małe zamówienie] o której pisze skasna już dawno nie ma.

4) mniej więcej w rocznicę zapisania się do oriflame jest wznowienie opłaty członkowskiej które teraz wynosi 5zł lub 9,90zl+kremik uniwersalny [ostatnio był waniliowy].

W razie jeszcze jakichś pytań pisz do mnie :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-26 11:36 przez tuveneno.

ORIFLAME- zbiorczy!

26 kwi 2012 - 11:33:58

Jestem konultantką z Dębicy od niedawna ! :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

07 maj 2012 - 16:16:33

Dziewczyny, poratujcie jeśli macie gdzieś pod ręką katalog nr 6 albo CENNIK do 6 !!

Potrzebne mi sa ceny katalogowe:

- oczyszczająco tonizujący żel z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu
- pure skin- wysuszający wypryski
- tusz do rzęs 2FX

koniecznie ceny z katalogu 6

ORIFLAME- zbiorczy!

13 maj 2012 - 11:05:56

Cytat
nbbo
Dziewczyny, poratujcie jeśli macie gdzieś pod ręką katalog nr 6 albo CENNIK do 6 !!

Potrzebne mi sa ceny katalogowe:

- oczyszczająco tonizujący żel z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu
- pure skin- wysuszający wypryski
- tusz do rzęs 2FX

koniecznie ceny z katalogu 6

- żel 11,90 [znalazłam tylko w ramach opłaty za małe zamówienie]
- pure skin 14,90
- tusz 12,90

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem nawilżajaco-matujący na dzień