Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ORIFLAME- zbiorczy!

05 kwi 2012 - 14:03:48

Jestem konstultantką Oriflame od 3 lat , bardzo pasuje mi szczególnie tusz WONDER

Jestem z Woli Krzysztoporskiej , okolice Piotrkowa Trybunalskiego woj.Łódzkie ;)

ORIFLAME- zbiorczy!

06 kwi 2012 - 00:25:20

Cytat
nbbo
am nadzieję że się udało:)

miałyście już te nowe kremiki uniwersalne wiśniowe? cudeńka za 9.90 zł, Ida mi jak świeże bułeczki. Oby były tak świetne jak poprzednie!:)
Cudowny ten zapach,mmmm:)!

ORIFLAME- zbiorczy!

06 kwi 2012 - 10:11:45

Cytat
Aloo89
Cytat
nbbo
am nadzieję że się udało:)

miałyście już te nowe kremiki uniwersalne wiśniowe? cudeńka za 9.90 zł, Ida mi jak świeże bułeczki. Oby były tak świetne jak poprzednie!:)
Cudowny ten zapach,mmmm:)!
ja bym dała wszystko żeby te smakowe miodziki zostały na stałe! klientki je kochają. Sama osobiście tez nie przepadam za zwykłym, a jestem bez pamięci zakochana w waniliowym i wiśniowym.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

06 kwi 2012 - 13:12:06

ja mam w domu dwa czekoladowe jeszcze i też są cudowne ale drogie;)

ORIFLAME- zbiorczy!

06 kwi 2012 - 13:23:44

ja jestem uzależniona od kremu uniwersalnego w każdej postaci (jedynie czekoladowy nie przypadł mi do gustu). Wanilia i wisienka są super:D Zamawiam zawsze gdy tylko jakiś jest w promocji. Lubię też bazę pod makijaż w bialo czarnej tubce- rewelacja, peeling miodowy to moje nowe odkrycie, bo jak dotąd go nie miałam, fioletowa linia kosmetyków do włosów zwiększająca objętność na prawdę działa :D I jeszcze dużo dużo rzeczy mam. Puder i tusz z grafiką Watkins na wierzchu tez są super ale chyba juz nie w ofercie ;(

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 11:45:50

Hej dziewczyny :)
Czy używacie kosmetyków firmy Oriflame? Jestem menadżerem tej firmy i co mnie interesuje to właśnie Wasza opinia.
Spotykam się na co dzień z wieloma osobami, które potrzebują porad itd, są zadowolone lub też nie. Chętnie poznam Wasze zdanie :)

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 11:46:48

a ja już milion razy w watkach o oriflame pytałam i nikt mi odpowiedzi (z konsultantek nie udzielił) a pytanie jest takie, czy seria agua rythm to inna nazwa dla poprzedniej serii skinindywidual - bardzo to dla mnie ważna informacja, bo kochałam serię skinindywidual i zniknęła;-(

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 11:52:14

są to dwie całkiem różne serie.

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 11:56:30

basiawx1 - a dlaczego wycofano tamtą, to była rewelacja, a wypróbowałam wiele kremów z oriflame, zwłaszcza serum było boskie
nie ma nic, co zastępuje skinindywidual?

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 11:59:04

Ja też jestem konsultanką ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:00:06

Liv ale niestety niezweryfikowaną:)

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:04:51

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Jest wiele produktów które są teraz niedostępne i tak np.to samo jest z woda Diamond Musk :(
Jaki masz typ cery i w jakim jesteś wieku? Na pewno coś doradzimy :) Ja też wypróbowałam wielu kremów ale teraz jestem wierna serii Optimals która jest dla mnie rewelacyjna i krem EcoBeauty którego używam od niedawna i jak narazie jestem zadowolona. Zobaczymy jak będzie po dłuższym stosowaniu :)
I jeszcze jedno co jest ważne. Zanim sięgniesz po produkt zamów sobie próbkę i zobacz czy nie uczula. Są różne rodzaje skóry i różne jej wymagania:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 12:06 przez basiawx1.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:08:58

ta seria po prostu kiepsko się sprzedawała a na jej miejsce wskoczyło kilka podobnych w nowym designie i rzekomo lepszych.
Ja najbardziej żałuję zniknięcia wody toaletowej SAGA

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:11:57

To jest ten ból kiedy nie ma produktów które były na prawdę dobre. Ciekawe czy kiedyś będą jeszcze dostępne. Dokładnie SAGA piękny zapach tak samo jak DM czy inne produkty.

ORIFLAME- zbiorczy!

13 kwi 2012 - 12:18:01

nbbo - no Saga była superowa, a ta seria, o której pisałam - działała cuda - powaga
basiawx1 - oj, ja próbowałam optimals - nie dla mnie ;-(
ogólnie lubię oriflame, większość produktów jest warta ceny, sama tez mam status konsultantki, ale nigdy nie kupowałam dla nikogo poza rodzina i sobą, teraz wielu ulubionych produktów już nie ma, a zamawianie za mniej niż 100 pkt się mało opłaca przy takich jednorazowych zamówieniach

pod oczy polecam krem z serii time riversing jest super
lubię korektor pod oczy - tego zółtego używam z tych, co są po trzy w pudełeczku
balsam boy milk
szampony też są ok
i lakiery GG

osobiście potrzebuję kremu dla osoby po 30 tce i nawilżającego, nie lubię kremów o konsystencji żelowej

no i szukam dobrego serum, kusi ten w biało czerwonych opakowaniach, ale cena jest spora



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 12:18 przez matylda_jasmin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podróba?