Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

21 mar 2012 - 15:57:47

W związku z wielokrotnym dublowaniem wątków i pytań odnośnie Oriflame powstaje ten wątek- zbiorcze miejsce na forum w którym mozna pytaś o kosmetyki Oriflame, opinie, ceny, mośliwości wstąpienia do klubu, korzyści, plusy i minusy.
Tutaj także konsultantki mogą wymieniać się doświadczeniami.





Główne informacjezły/size]

Jako konsultantka Oriflame zarabiasz na trzy sposoby:

1. Oszczędzając na zakupach produktów Oriflame do własnego użytku.
2. Sprzedając kosmetyki i zarabiając na różnicy pomiędzy cenami katalogowymi a cenami handlowymi.
3. Budując swój biznes i zapraszając innych do współpracy. Twoje zyski wynikają z obrotów całej Twojej grupy.

Kiedy chcesz kupić produkt w cenie katalogowej 49,90 zł, jako Konsultantka zapłacisz za niego tylko 38, 38 zł! Konsultantki Oriflame mogą kupować kosmetyki dla siebie i swoich najbliższych w cenach o 23% mniejszych niż te pokazane w Katalogu. Wstąp do Klubu Oriflame a przekonasz się, ile możesz zyskać!

Cena Katalogowa - 23% zniżki = Zysk dla Konsultantki

* w Oriflame nie istnieje kwota minimalna za jaką TRZEBA składać zamówienia

* Zamówienia sa punktowane, jeżeli uzyskujesz w danym katalogu mniej niż 80 punktów- dopłacasz za wysyłkę towaru lub zakupujesz specjalny produkt promocyjny który zwalnia z opłaty

* zapisać można się w biurach regionalnych lub u konsultantek, a także przez stronę internetową Oriflame

* Każda konsultantka posiada swojego SPONSORA czyli osobę, która wprowadza ją do klubu, udziela informacji i wskazówek

* aktualny katalog można obejrzeć pod adresem: http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201204

W wątku mile widziane opinie o konkretnych produktach, które lubicie lub nie i dlaczego.

Dane będę uzupełniane na bieżąco

Przypominam że tutaj jest całkowity ZAKAZ reklamowania sprzedaży i zapraszania do składania zamówień


Jeżeli mamy na forum konsultantki, proszę podsyłajcie mi swoje loginy na pw- umieszczę je w tym wątku!


LISTA KONSULTANTEKzły/size]


* nbbo
* tabasco_ - Trójmiasto
* Mattylda - Poznań
* Aloo89
* tuveneno- Katowice, Tychy
* krzysiowa22
* mjakmarta Oświęcim
* ibinka Grudziądz
* Patryszjjja Kraków



Zmieniany 9 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 17:22 przez nbbo.

ORIFLAME- zbiorczy!

21 mar 2012 - 16:30:17

Jestem konsultantką Oriflame od 3 lat, jestem z Trójmiasta - okolice GDYNI. Tak zwane małe trójmisto kaszubskie. Ulwielbiam kosmetyki oriflame , najbardziej podklad Oriflame beauty dotleniający , tusz very me i cien do oczu ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

21 mar 2012 - 16:35:36

moim nr 1 jest woda toaletowa DANCING LADY
zawsze poluje na promocyjną cenę tej wody i kupuję kilka sztuk bo żyć bez niej nie umiem:)

ma tak wyjątkowy zapach, którego nie potrafię do niczego porównać.
opakowanie też lubię;)



ORIFLAME- zbiorczy!

21 mar 2012 - 16:39:12

ja jestem konsultantką z Poznania:)

ORIFLAME- zbiorczy!

22 mar 2012 - 00:36:00

Jestem w tym nowa, teraz bede skladac jako Konsultantka swoje 2 zamówienie, a jednoczesnie 1 przz internet, nie przez wprowadzającego do grupy. Moje pytanie jest takie: czy jesli nie zamowie katalogu, to i tak go dostane, bez opłaty? Pytam, bo na fakturze za ostatnie zamowienie mam 2 szt. katalogow, za ktore zaplacilam 3 zł (2x 1,5zł) i jeden bez opłaty. Czy muszę jakiś zamówić by dostać 1 gratis;)?

ORIFLAME- zbiorczy!

22 mar 2012 - 00:48:14

z miłą chęcią kupiłabym próbki wód perfumowanych oriflame :)
Gdyby Któraś z Was miała je na sprzedaż proszę o wiadomość na priv

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

23 mar 2012 - 15:12:53

Aloo- składając zamówienie przez internet zawsze dodawane są te katalogi. Po tym jak już dodasz do koszyka wszystkie podukty i przejdziesz dalej, w ostatnim etapie zatwierdzania zobaczysz co Ci dodali- ile katalogów, ile płacisz, czy produkty sa dostępne

ORIFLAME- zbiorczy!

23 mar 2012 - 18:08:06

Cytat
nbbo
Aloo- składając zamówienie przez internet zawsze dodawane są te katalogi. Po tym jak już dodasz do koszyka wszystkie podukty i przejdziesz dalej, w ostatnim etapie zatwierdzania zobaczysz co Ci dodali- ile katalogów, ile płacisz, czy produkty sa dostępne


OOO, to dzieki za informacje:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

31 mar 2012 - 00:35:07

am nadzieję że się udało:)

miałyście już te nowe kremiki uniwersalne wiśniowe? cudeńka za 9.90 zł, Ida mi jak świeże bułeczki. Oby były tak świetne jak poprzednie!:)

ORIFLAME- zbiorczy!

31 mar 2012 - 00:38:20

a ja mam tylko jedne ulubione perfumy, reszty NIENAWIDZĘ.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

31 mar 2012 - 18:38:09

ja zastanawiam się też jak to mozliwe, że na portalach aukcyjnych nowe kosmetyki oriflame, avon ktoś sprzedaje za 1/2 promocyjnej ceny katalogowej..

ORIFLAME- zbiorczy!

01 kwi 2012 - 11:12:51

Dopisuję się do listy konsultantek :) jestem ze Śląska [głównie Katowice, Tychy, Bielsko]. W oriflame jestem już ponad 7 lat więc chętnie podzielę się swoja wiedzą :)

Cytat
nbbo
ja zastanawiam się też jak to mozliwe, że na portalach aukcyjnych nowe kosmetyki oriflame, avon ktoś sprzedaje za 1/2 promocyjnej ceny katalogowej..

Oriflame -> konsultanci na wyższych poziomach [od 15%] mają taki rabat na kosmetyki, ze nie mając zamówień od klientów kupują je w ciemno i wolą sprzedać te kosmetyki 50% taniej na allegro i mieć chociaż tyle z tego niż miec zapas kosmetyków w szafie.

Avon -> tutaj najwyższe rabaty są 35-40% lub konsultanci mają wiele kosmetyków tzw. "bonusów" za zakupy [coś jak nagrody] wiec tez wolą to sprzedać, niż żeby im zalegało.

Oczywiście nie wszyscy konsultanci są nieuczciwi i sprzedają na allegro.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-01 11:13 przez tuveneno.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

01 kwi 2012 - 21:30:42

hmm możliwe, ale wydaje mi się to mega nieuczciwa sytuacja:)

ORIFLAME- zbiorczy!

02 kwi 2012 - 18:22:15

też jestem konsultantką, zapraszam:)
I również uważam, że to nie fajne, jak sprzedają, za połowę ceny na all;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-02 18:25 przez ana_mazur.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ORIFLAME- zbiorczy!

02 kwi 2012 - 22:30:31

a skąd jesteś?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem Wybielający na Przebarwienia