Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

12 minut temu

Biznes

15 minut temu

tabernakula sklep

35 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 13:07:12

Hej dziewczyny czy wstrzykneła sobie keidya któras z was botox. Mam 20 lat i pomyslicie ze to za wczesnie ale od dziecka borykałam sie z tradzikiem od jakis 2 lat niby juz nie mam ale mam strasznie zniszczona cere zmarszczki koło buzi ale nie takie mimiczne tylko jakby od slonca( zrobily mi sie z powodu tego ze uzywałm masci na tradzik, kwasów itp a wtedy nikt mnie nie poinformowal ze nie mozna z tym na slonce), nie wazne chciałbym sobie wypełnic zmarszcki na lini brwi nad nosem wiecie pewnie o któro miejsce mi chodzi mam tam ogromne trzy zmarszczki równiez spowodowane masciami i sloncem ( wyglada to strasznie .. JAKIE SA EFEKTY BOTOXU? czy potem buzia po nim szybciej sie nie starzeje ? czy nie jest gorzej jak działąne botxu zniknie? bO nie mam zamiaru sobie go wstrzykiwac ciagle

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 13:11:38

jak już raz sobie zrobisz to co pare miesięcy musisz uzupełniać bo efekt mija, a próbowałas innych zabiegów np dermabrazja, pilingi enzymatyczne? moze od tego zacznij

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 13:26:28

ta próbowałm nawet mega mocny peelig ziołowy jadwiga , bardzo głenboki, i nic... ale chodzi mi o to czy jak efekt minie to zmarszczki sa wieksze ??

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 13:29:33

nie możesz zacząć od najprostszych ćwiczeń, tak zwanej jogi twarzy, tylko od razu się wypełniać?

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 13:32:12

może zacznij od kremów

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 13:41:49

kochanie kremy nie pomgadają? a jakie to cwiczenia??
stosowałm rozne kremy i nic? moze jakis polecacie skuteczny?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 13:42 przez madawanka.

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 13:43:46

wpisz sobie w gogle joga twarzy rozmowy w toku, tam, to widziałam, na ile skuteczne nie wiem ;)
http://rozmowywtoku.tvn.pl/1026,25377,1,joga_twarzy_-_czyli__co_zrobic_by_zachowac_mloda_twarz,1,wideo_detal.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 13:44 przez lenulka.

niezweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 1/5

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 13:44:35

tak zrób sobie,a potem jak bedziesz miec 40 to bedziesz wygladac jak kukła. spróbuj jakiegos najsilniejszego peelingu u kosmetyczki lub dermatologa.

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 15:17:37

Obejzałam te cwiczenia jogi twarzy i moim zdaniem to straszna głupta jak ona sobie rozciaga skóre oczu i tej skróy obok brwi

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 15:18:53

Trzeba być madawanką, żeby zrobić sobie botox w wieku 20 lat.

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 15:22:42

Dobry krem, masaż i ćwiczenia.

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 15:28:02

moja mama sobie wstrzykuje to znaczy wiem że raz sobie wstrzyknęła ale ona ma ponad 40 lat a ty 20. Ja myślałam o botoksie ale przeciw poceniu a nie na zmarszczki :)

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 15:28:43

W TYM WIEKU STANOWCZO ODRADZAM!!! Myślę,że dobrze dobrany krem u kosmetyczki plus zabiegi kosmetyczne oczywiście plus zdrowe odżywianie (dużo wody, warzyw)i będzie ok. A na takie coś jesteś za młoda...
Jeśli celem ma być wygładzenie zmarszczek, zabieg przed 30. rokiem życia raczej nie ma sensu. Najczęściej botoks zaczyna się stosować u osób 40-, 50-letnich.

Jakie mogą być skutki uboczne zabiegu?

Po wstrzyknięciu botuliny pozostają na skórze takie same ślady jak po każdym zastrzyku - punkty nakłuć, przy bardzo wrażliwej skórze lekkie obrzęki. Przez kilka godzin po zabiegu trzeba pozostawać w pozycji pionowej - nie kłaść się, nie nachylać. Aby uniknąć poważniejszych kłopotów, jeszcze przez dobę należy unikać wszystkiego, co mogłoby podnieść ciśnienie krwi: solarium, kąpieli słonecznych, sauny, ćwiczeń sportowych, masażu. Czasem po zabiegu odczuwane są szybko mijające bóle głowy. W najgorszym wypadku (np. przy błędnym dobraniu wstrzykniętej dawki) może wystąpić porażenie rozległych partii twarzy albo efekt asymetrii (np. jedna brew wyżej, druga niżej). Ryzyko powikłań zwiększa się u kobiet, które przechodziły operację liftingu twarzy - operowane wcześniej tkanki mogą reagować inaczej niż te przedtem nietknięte.

Ile kosztuje zabieg?

Cena zależy od ilości zużytego podczas zabiegu preparatu. Dla przykładu pozbycie się kurzych łapek to wydatek 600-700 zł, wygładzenie lwiej zmarszczki lub czoła ok. 600 zł, zabieg likwidujący nadpotliwość - ok. 1500 zł.

Minusy stosowania botoksu
• Cena - zabieg jest kosztowny, a dla utrzymania dobrego efektu trzeba go systematycznie, co kilka miesięcy, powtarzać.
• Nie da się jednym zabiegiem wygładzić całej twarzy - "prasowanie" wszystkich zmarszczek naraz nie jest wskazane, gdyż w efekcie twarz może przypominać sztuczną maskę.
• Powikłania - źle dobrana dawka może spowodować niezamierzoną asymetryczność rysów twarzy.
• Ograniczenie mimiki - utrata pełnej kontroli nad mimiką może być dla niektórych osób nieprzyjemnym doznaniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 15:33 przez kora25.

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 15:33:09

A dbasz o skórę? Nawilżasz kremami, pijesz dużo wody, nie przesadzasz z solarium, stosujesz suplementy diety poprawiające jędrność skóry? Może nie katuj się od razu tak inwazyjnymi metodami. Są jeszcze fale radiowe RF, ale to bardziej dla starszych kobiet.

Botox w wieku 20 lat

10 mar 2012 - 15:33:49

idź do lekarza i się zapytaj czy to 1. rozsądne w twoim wieku 2. pomocne w twoim przypadku.

Tutaj jest miliard specjalistek od wstrzykiwania botoksu w wieku 20 lat, które mają na to piardyliard papierów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BB Krem