Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 18:52:54

Hey! Czy któraś z Was malowała może włosy Płomienną iskrą z Joanny? Jeśli tak, bardzo proszę o opinie. Do tej pory używałam garnier 100% color nr 743 ale niestety farba została wycofana... :( Na półkach w sklepie oprócz joanny i loreala nie ma nic z rudości. Loreal odpada, bo na moich włosach wypada masakrycznie kiepsko...

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 18:55:00

ja farbowałam ,ale po tygodniu codziennego mycia kolor już nie był ładny,a po 3 to masakra , ale początkowy kolor śliczny:) jak w avku :)

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 18:56:32

A możesz polecić coś rudego byle nie z Loreala?

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 18:56:55

farby z joanny nie niszczą włosów, ale szybko Ci się zmyje..

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 18:57:07

używałam tej farby :) jednak odkąd znalazłam jesienny liść to zdecydowanie wole ten odcień. płomienna iskra to bodajże nr 220 a ja mam 221 ;)

Cytat
kasiula19911
farby z joanny nie niszczą włosów, ale szybko Ci się zmyje..

używałam kiedyś Garniera i tam to dopiero głowa mi krwawiła. cała farba sie spłukiwała chociaż to miał być stały kolor. z joanny nic się nie zmywa, totalnie nie zgadzam sie z tą opinią. różnice widać dopiero jak odrost sie pojawi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 18:58 przez paproszek.

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 18:58:21

To tyłem jest zaraz po farbowaniu,a to z mordką jakieś 2 tygodnie po;) Zawsze nią robiłam i bylam bardzo zadowolona.

Sorki za twarz,ale nie miałam innego,a chciałam pokazać;)



Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 18:59:57

ja jej używam, bo też nie znalazłam innej farby o tak intensywnym rudym kolorze. kolor wychodzi bardzo ładny, ale jak napisała koleżanka wcześniej szybko się spiera, przez co farbowanie trzeba często powtarzać, ale ze względu na jej niską cenę można sobie na to pozwolić.
rudamarysia
jesteś śliczna.

zdjęcia w 100% ukazują trwałość i kolor farby u mnie to wygląda tak samo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 19:02 przez Monicquaa.

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 19:01:26

"sorki za twarz" - ale spoko, nie ma sprawy o.O

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 19:02:26

hmmm, wydaje mi sie, że każdy ma inne włosy, więc to służy niektórym niekoniecznie może służyć Tobie... Po prostu wypróbuj ;) Powodzenia!!

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 19:04:16

rudamarysia, jaki masz naturalny kolor włosów?
t0s14, kilka razy malowałam lorealem i za każdym razem (np. zamiast mango lub miedzianego blondu) wychodził mętny brąz. Dopiero po 2-3 tyg (a myję włosy codziennie) był przebłysk rudego, ale bardzo matowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 19:06 przez DeCropki.

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 19:04:16

Mam ten sam problem z rudymi farbami... Używałam garniera 100% color - teraz nigdzie go już nie mogę znaleźć... Tej płomiennej iskry się troszkę boję. Chciałabym uzyskać kolor jak ten z loreala... z tym, że nie opłaca mi się wydać 30zł na farbę (+ jeszcze rozjaśniacz) bo włosy szybko mi rosną i muszę dość często farbować... W sklepach jest masakra z rudymi farbami ;/ praktycznie nie ma wyboru. Teraz nałożyłam balsam z dodatkiem henny z Venity, ale wyszło za jasno :(

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 19:05:28

Chodziło mi,że sorki za zdjęcie twarzy,że chciałam jakoś kolor pokazać,a nie siebie,kurcze:)
Monicqaa oj,dziękuje:)
Ja też uważam,że kolorek jest dosyć trwały,ale to na pewno zależy od włosków:)

naturalny mam ciemny,popielaty blond,ale włosy na rudo farbowałam od ponad trzech lat,a wcześniej zrobiłam na czeronych:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 19:06 przez rudamarysia.

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 19:06:00

intensywny jasny rudy...ale dokladnie szybko sie zmywa;/ a zna ktos jakais fajny odcien z rudosci?;)

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 19:08:21

A co do farb loreala,też przetestowała i to dopiero dla mnie był koszmar. Kolor mi wyszedł strasznie ciemny,farbowałam tydzień przed studniówką i na studniówce miałam już spłukany kolor-włoski myję codziennie;) Dlatego to zależy.

Płomienna iskra - kto malował?

29 lut 2012 - 19:08:21

ja maluję ale powoli mi się to nudzi gdzyż szybko się ta farba wypłukuje, na początku jest bardzo ładny intensywny kolor po czasie staje się wypłowiały :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plyny h/n?