Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

seboradin

26 lut 2012 - 18:31:07

co myslicie o kosmetykach firmy seboradin ? jakie polecacie ;) ?



seboradin

26 lut 2012 - 18:36:15

miałam ten balsam regenerujący ze środkowej fotki pierwszy z prawej -dobry był włosy lepiej rosły były zdrowsze teraz mam taki też seboradin tylko z czarną rzepą z napisem niger to moim zdaniem mniej skuteczny ale pewnie też skuteczność zależy od rodzaju włosów:)

seboradin

26 lut 2012 - 18:39:31

ja miałam szampon i balsam do wlosow, ale nie byłam zadowolona... po myciu nie mogłam rozczesać włosów, ogólnie jakoś mi nie podpasował, ale moja koleżanka znowu była zachwycona tą firmą

seboradin

26 lut 2012 - 18:55:32

ja jestem w trakcie uzywania 3 balsamu na 2 zdj ;)

seboradin

26 lut 2012 - 18:59:08

ja mam do włosów wypadających i efekt jest świetny włosy praktycznie w ogóle nie wypadają i fakt że ciężko je po nim rozczesać ale wystarczy odrobina jedwiabiu i nie ma z tym problemu :)

seboradin

28 lut 2012 - 14:25:25

Cytat
Nitrock
ja mam do włosów wypadających i efekt jest świetny włosy praktycznie w ogóle nie wypadają i fakt że ciężko je po nim rozczesać ale wystarczy odrobina jedwiabiu i nie ma z tym problemu :)
ja mam taki : :)

seboradin

28 lut 2012 - 14:28:45

SEBORADIN Petrole do włosów jasnych z azulenem 200 ml
Mam całą serię,są super

seboradin

06 mar 2012 - 23:31:26

Cytat
lalamalowana
SEBORADIN Petrole do włosów jasnych z azulenem 200 ml
Mam całą serię,są super
chetnie bym wyprobowala ale mam ciemne ;)

seboradin

07 mar 2012 - 13:27:08

Cytat
kkklaudia
Cytat
lalamalowana
SEBORADIN Petrole do włosów jasnych z azulenem 200 ml
Mam całą serię,są super
chetnie bym wyprobowala ale mam ciemne ;)
Do ciemnych też jest SEBORADIN Petrole lotion z chlorofilem do włosów ciemnych 200ml

seboradin

08 mar 2012 - 11:06:52

A ja lubię te szampony. Dobry właśnie z rzepą ale rzeczywiście nie każdemu pasują.

seboradin

03 maj 2013 - 17:05:13

Cały czas uzywam szamponu pierwszego od listopada 2012 jestem nim zachwycona!
Maske miałam raz , równiez byłam zadowolona z efektów ale cena zbyt wysoka a wydajność produktu mała :(gdyby gramature zdwoili na pewno bym cały czas uzywała.

Ponadto używam juz od jakiegos czasu balsam regenerujacy ( 2 lina 3 butelka)
Jest świetny!

Kupiłam tez raz szampon do włosów przetł. ale zbyt mocno wysuszył moje blond włosy.


Teraz planuje wypróbować kuracje z nafta kosmetyczną oraz produktów do włosów blond.

Z czystym sercem polecam ta marke , moje włosy sa wybredne ,a te produkty wyjątkowo im służą !!

seboradin

03 maj 2013 - 17:08:50

nie używałam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nafta Kosmetyczna - ocena