Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki krem dla 30latki ?

26 lut 2012 - 17:35:22

mam pytanie do wszystkich 30 latek :)

jakiego kremu uzywacie??

mam skończone 30 lat, mam cere tłusta/mieszaną i nie wiem jakiego kremu uzywać..

uzywałam garnier czysta skóra ale jakos nie bardzo pomagał..
kupiłam zielony solution ale to tez nie to .. on jest raczej dla młodych


podpowiedzcie :)



nikt?? nie ma tu żadnej 30 latki??!!


<moderacja-tytuł>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-27 16:30 przez moderator.

Jaki krem dla 30latki ?

26 lut 2012 - 23:41:32

nie jestem co prawda trzydziestolatką, ale mogę podpowiedzieć, wiem co nieco na temat pielęgnacji :) ale jaki zakres cenowy by Ciebie interesował? bo mogłabym polecić i takie za ponad 200zł i takie za 50zł, albo i tańsze :) pozdrawiam.

Jaki krem dla 30latki ?

26 lut 2012 - 23:46:43

Ja w maju mam 30kę i nadal używam DOVE......jest najlepszy dla mnie....liczy się skład kremu, a nie cena. Należy patrzeć przez pryzmat wody, która ucieka z organizmu, przez co cera jest jaka jest......

Jaki krem dla 30latki ?

27 lut 2012 - 00:45:16

patrząc od strony receptury kosmetyku, polecam kwas hialuronowy, ale tylko w formie zmikronizowanej. to ważne, ponieważ jego cząsteczka nie ma zdolności penetracji naskórka, którą posiada forma zmikronizowana. na rynku jest teraz bardzo dużo produktów zawierających kwas hialuronowy, jednym z nich są kremy Filorga, a mianowicie na dzień Iso-Age, można je dostać w perfumeriach Sephora, kosztują ponad 200 zł. marka mało znana, jednak panie, które się na nią kuszą, potem po nią wracają i chwalą. jeśli masz natomiast cerę oprócz tego, że lekko problematyczną, to i wrażliwą, polecam z marek aptecznych Topicrem, również z kwasem hialuronowym, tańszy. całkiem dobre są także kremy z ceramidami, ostatnio coś takiego mi przemknęło w Rossmannie, ale nie pamiętam dokładnie, co to było, ale na opakowaniu krzyczało, że zawiera ceramidy właśnie. :) może chociaż trochę pomogłam.

Jaki krem dla 30latki ?

27 lut 2012 - 16:22:36

Dzieki.. cos tam już wiem..

niestety u mnie "zwykły" krem odpada..
dove miałam i niestety nie moge go uzywac.. dostałam jakiejś wysypki ;/

wolałabym krem raczej tańszy ;)
no i moze nie tyle nawilzający co matujący ;/
te ceramidy działają matująco? bo "rozświetlić" twarz moge odpowiednim puderem, a zmatowic nie koniecznie.. znaczy tez.. ale nie na długo to działa :(

Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 07:53:19

a mnie interesuje taki w granicach 50-150zł. Mozecie jakis polecic?

Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 08:14:31

Mi za niedługo stuknie 30.ale bardziej potrzebuje tonikow na trądzik bo wyglądam jak obsypana małolata hehe.więc raczej nie pomoge w kremach cód:/

Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 08:14:58

ja między innymi używam sopot rozświetlenie krem opalizujący do cery tłustej i mieszanej
chce jeszcze spróbować kremu z siarką używała go któraś ?

Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 08:44:43

Polecam krem intensywnie nawilżający Purritin z Iwostinu do cery tłustej, kupisz go w aptece, świetnie nawilża, ponadto jeszcze zapytaj w aptece o jakiś krem odżywczy do Twojej cery (bardzo wskazane po 30), na pewno Ci coś poleci. Ceny tych kremów wahają się w granicach 20-30zl, a sa naprawdę dobre i w ich przypadku wiek nie gra roli ;) Dodatkowo możesz jeszcze kupić jakiś krem z kwasem hialuronowym, też dodatkowo nawilży, teraz niedawno widziałam w Rossmanie z Eveline, kupiłam nawet maseczkę z tej serii na próbę, ale jeszcze nie zdążyłam wypróbować. Niestety nie da się kupić jednego kremu o wszystkich właściwościach do tej cery, wiem coś na ten temat :( Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania, pisz na prv :)

Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 09:19:18

halo, ktos jeszcze? Napiszcie czy macie jakis fajny krem na ktorym nigdy sie nie zawiedliscie :)

Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 09:36:10

Ja mam 30 :) i od dłuższego czasu eksperymentuje z kremami, chyba takiego z którego była bym zadowolona w 100% jeszcze nie wyprodukowali. Na kremy super drogie mnie nie stać (albo mi szkoda) dlatego kupuje w granicach 20 zł

Przez rok miałam manię kupowania kremu z GARNIER:


Ale miesiąc temu kupiłam w Rosmanie krem na dzień SORAYA Złoty Lifting:
kończy mi się i podejrzewam że kupię go znów :)


Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 10:57:56

na liftingujace kolo 30-tki to chyba za wczesnie..

Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 11:02:05

polecam Wam kremy firmy clarena.
zobaczcie sobie na stronie.
mogę z czystym sumieniem polecić matujące, nawilżające, wybielające.

Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 11:04:35

Olay complete .

Jaki krem dla 30latki ?

02 wrz 2012 - 11:05:46

Normaderm Anti age Vichy
NORMADERM ANTI-AGE przeciwzmarszczkowy krem zwalczający niedoskonałości skóry z LHA i Witaminą C Zapobiegasz zmarszczkom i pryszczom jednoczesnie :)
swietnym kremem matujacym jest Barwa Siarkowa moc uzywam go pod makijaz i jest cudowny dla tlustej cery Polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-02 11:07 przez homopogaevkilo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seboradin