Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rzeszów

24 lut 2012 - 12:17:45

Witajcie, jeśli źle umieściłam wątek proszę o przeniesienie.

Dziewczyny szukam dobrej kosmetyczki i fryzjera w Rzeszowie. jeśli takich znacie piszcie!!!!

Rzeszów

24 lut 2012 - 12:21:07

Enzo kosmetyczka Ania - Genialna ! artystka wręcz :)

Rzeszów

24 lut 2012 - 12:22:43

Fryzjer stoczniowców 6. Studio urody capelli:) polecam :)

Rzeszów

24 lut 2012 - 15:26:19

dzieki, ktos jeszcze?

Rzeszów

24 lut 2012 - 15:29:04

Jak fryzjer to tylko Rebel studo kolo glerii Rzeszów - a dokladnie pytaj o Arka

to co robi z włosami- kosmos ;)

i sam Ci doradza jak Ci będzie dobrze, w czym będziesz dobrze wyglądać :)
Poleciłam go mojej wybrednej siostrze ktora od kilku lat od fryzjerów wychodziła z płaczem bo ma fioła na pukncie swoich włosów.

Teraz non stop do niecho chodzi i za kazdym razem jest w niebowzieta

a uwierz mi wzystkie poprzednie wizyty konczyły się tragicznie :/


a zdecydowanie nie polecem CeCe of sweeden w nowym świecie-> porażka :/ drogo i tak Ci zeszpecą włosy że szok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 15:31 przez RazDwa.

Rzeszów

24 lut 2012 - 16:33:45

Cytat
RazDwa
Jak fryzjer to tylko Rebel studo kolo glerii Rzeszów - a dokladnie pytaj o Arka

to co robi z włosami- kosmos ;)

i sam Ci doradza jak Ci będzie dobrze, w czym będziesz dobrze wyglądać :)
Poleciłam go mojej wybrednej siostrze ktora od kilku lat od fryzjerów wychodziła z płaczem bo ma fioła na pukncie swoich włosów.

Teraz non stop do niecho chodzi i za kazdym razem jest w niebowzieta

a uwierz mi wzystkie poprzednie wizyty konczyły się tragicznie :/


a zdecydowanie nie polecem CeCe of sweeden w nowym świecie-> porażka :/ drogo i tak Ci zeszpecą włosy że szok

Dokładnie CeCe zeszło na dno ;/

Rzeszów

24 lut 2012 - 16:36:45

Cytat
RazDwa
Jak fryzjer to tylko Rebel studo kolo glerii Rzeszów - a dokladnie pytaj o Arka

to co robi z włosami- kosmos ;)

i sam Ci doradza jak Ci będzie dobrze, w czym będziesz dobrze wyglądać :)
Poleciłam go mojej wybrednej siostrze ktora od kilku lat od fryzjerów wychodziła z płaczem bo ma fioła na pukncie swoich włosów.

Teraz non stop do niecho chodzi i za kazdym razem jest w niebowzieta

a uwierz mi wzystkie poprzednie wizyty konczyły się tragicznie :/


a zdecydowanie nie polecem CeCe of sweeden w nowym świecie-> porażka :/ drogo i tak Ci zeszpecą włosy że szok

Jakie są ceny u Arka?;]

Rzeszów

24 lut 2012 - 16:40:09

Moje kolezanka zaplaciła 30 zł za scięcie grzywki :o

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Rzeszów

24 lut 2012 - 16:43:40

ja polecam żelowe paznokcie w u babki w graffice na górze(tam gdzie silownia), zwykły manicure na domkach za klubem pod Palmą
ogólnie kosmetyczka jest dobra w Atelier Urody ul. Miła 36a

Co do fryzjera nie poradzę, bo jeszcze takiego nie spotkałam, który by mi dogodził :P ale stanowczo odradzam Salerm na rynku :/

Rzeszów

04 kwi 2014 - 21:15:38

Witam! Serdecznie zapraszamy do Studia Urody Izabell, które mieści się na ulicy Grunwaldzkiej 19 p.201. Posiadamy szeroki wybór zabiegów na twarz jak i na ciało, które są wykonywane profesjonalnie i w miłej atmosferze m. in. jest to mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, cellulogia, peeling kawitacyjny itp. W ofercie mamy również innowacyjny laser IPL do trwałej depilacji, fotoodmładzania, czy też leczenia trądziku, który jest stosowany w medycynie estetycznej oraz kosmetologii. Zabiegi są wykonywane przez dyplomowaną kosmetyczkę, która doradzi również jak dbać o ciało i cerę w domu po danym zabiegu. Pełen opis zabiegów, cennik, czy też wszelkie informacje kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej www.kosmetyka.rzeszow.pl

Rzeszów

17 kwi 2014 - 20:44:14

Bardzo fajna fryzjerka jest w center parku przy placu wolności w Twoim Stylu, pani Mariola:) Prze sympatyczna i bardzo zdolna:) a kosmetyczka to na nowym mieście, salon zoe, szeroki wybór zabiegów i profesjonalna obsługa :)

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Rzeszów

01 gru 2022 - 14:22:38

Ponawiam, szukam dobrego kosmetologa w Rzeszowie do zabiegu mezoterapii igłowej.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Rzeszów

05 gru 2022 - 06:39:35

Polecam zapisanie się do Denimal https://denimal.pl/mezoterapia-iglowa-mikroiglowa/ Chodzę tam regularnie. Wizyty przebiegają w miłej, spokojnej atmosferze, w trakcie konsultacji otrzymałam odpowiedzi na wszystkie, nurtujące mnie pytania, a sporządzenie planu pielęgnacji zostało poprzedzone długim wywiadem. Do tej pory odwiedziłam wiele gabinetów kosmetologicznych, ale nigdzie nie byłam tak zaopiekowana jak właśnie w tym miejscu.
Poza tym jestem bardzo zadowolona z efektów pielęgnacji. Widzę zdecydowaną róznię na plus w wyglądzie swojej skóry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BIELENDA kasztanowiec POMOCY