Obecnie rozmawiamy o:

skup aut uszkodzonych

gorący temat

skuteczna dieta

5 minut temu

dieta wskazówki

24 minut temu

dieta wskazówki

41 minut temu

wartościowe odżywianie

godzinę temu

zdrowy styl życia

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tusz do rzęs jaki polecacie

08 lut 2012 - 19:07:23

Cześć dziewczyny, mam do was pytanie. Mianowicie szukam tuszu, który mocno wydłuża rzęsy i jest bardzo bardzo czarny. Chcę żeby moje rzęsy były wyraźne i widoczne. Proszę polećcie mi jakiś w rozsądnej cenie bo kupiłam ostatnimi czasy ok 10 tuszy i żaden nie spełnił moich oczekiwań, czy wymagam za wiele?
?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-08 19:14 przez princesssska.

08 lut 2012 - 20:51:04

ja osobiście korzystam z tuszu artdeco... ogólnie zauważyłam, że coraz więcej mam kosmetyków tej marki. Co do tuszu to nie pamiętam pełnej nazwy(torebkę zostawiłam w aucie) jutro Ci najwyżej przytoczę ją całą. Ma specjalną szczoteczkę która bosko wywija rzęski i dobrze pogrubia.
i znalazła! cała jego nazwa to Podkręcający tusz do rzęs Curl & Style. Dzięki szczoteczce rzęsy sa pogrubione i świetnie wywinięte:)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 17:56 przez bylebyniepadalo.

14 lut 2012 - 10:47:02

tusz z firmy manhattan,czarno-fioletowe opakowanie,wydłuża i pogrubia,wulkaniczna czerń,jest super

14 lut 2012 - 10:55:21

jezeli masz krotkie rzeszy zaden tusz ci ich nie wydluzy.
podobnie jak tusze podgubiajace, pogrubiaja juz grube rzesy.

14 lut 2012 - 11:00:59

ja uzywam collosala (żółty) i jestem zadowolona. Mam rzesy jak smoła, wydłużone, pogrubione

14 lut 2012 - 11:01:47

Tusz MAYBELLINE Colossal Volum Express mialam dwie tubki polecam, teraz mam Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look efekt delikatniejszy niz z pierwszym

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

14 lut 2012 - 11:02:50

a ja używam z rossmana taki różowy za 10,90 i najlepszy jaki do tej pory miałam tysiąc razy lepszy od tych drogich markowych które są przereklamowane

14 lut 2012 - 11:09:33

Niedawno odkryłam tusze eveline - byłam zszokowana. Nie tak dawno kosmetyki mieli kiepskie, a teraz mam 3 z kolei tej firmy i ze wszystkich byłam zadowolona

14 lut 2012 - 11:22:27

Tusze La Roche Posay, tusz Wibo Extreme Lashes

14 lut 2012 - 11:23:03

Ja polecam
1. Maybelline New York Volium'Express (pogrubiający) jestem z niego bardzo zadowolona.
2. IsaDora Mascara Flashy Curl też jest bardzo dobry
3. Rimmel Scandaleyes (w pomarańczowym opakowaniu) pogrubia rzęsy

14 lut 2012 - 11:30:47

A powiem ,ze na moje rzęsy najbardziej sprawdzają się te najtańsze do 10 zł ; ) nieraz nawet te loreale takiego efektu nie dają a lubię nieraz sobie zrobić efekt teatralnych rzęs :
A więc moi faworyci :
Sensique, XXL Trendy Volume Colour Care Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena to jakoś 8 zł za tusz

14 lut 2012 - 11:39:21

ja teraz uzywam takiego z yves rocher rozowy. super. nie robi grudek- niewazne jakbys sie nie postarala :D moze ekstramalnie nie pogrubia ale wydluza i rozczeduje rzesy. lubie go. mam tez taki zielony chyba maybelline. jest swietny, na promocjach kosztuje 17 zl. ja kupilam za 20 ale z kredka do oczu gratis :D ten z kolei robi grube rzesiska i potrafi posklejac jak sie nie skupisz na malowaniu :D mam jeszcze kilka innych ale sa niewarte napominania o nich. sa na wyjscie do sklepu po ziemniaki ;p

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

14 lut 2012 - 11:41:43

Cytat
eduski933
A powiem ,ze na moje rzęsy najbardziej sprawdzają się te najtańsze do 10 zł ; ) nieraz nawet te loreale takiego efektu nie dają a lubię nieraz sobie zrobić efekt teatralnych rzęs :
A więc moi faworyci :
Sensique, XXL Trendy Volume Colour Care Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena to jakoś 8 zł za tusz

tez polecam ten z wibo, naprawde fajny i tani ;) aczkolwiek trzeba co jakis czas poprawiac bo moze sie lekko osypywac, ale to jedyna wada, zmywa sie woda wiec nie ma problemu, dlatego go lubie ;)

14 lut 2012 - 11:46:06

Hej dziewczyny ;) ja uzywam tuszu z AVON-u, extend, super wydłuża. Niedawno kupiłam Little red dress, a wcześniej miałam full -wszystkie z avonu,ale extend jednak naj ;))

14 lut 2012 - 11:50:06

Telescopic Loreal'a i Gosh, taki czarny z zieloną zakrętką- moim zdaniem najlepsze dwa tusze do rzęs

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ujędrniający BALSAM