Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:40:21

Witam, od lat mam suche wlosy :( poniewaz mam je krecone bardzo bardzo a mam pyzata twarz wiec je prostuje juz od.. 7 lat dzien w dzien, Wiadomo wlosy krecone to wlosy suche, jeszcze susze je suszarka bo mam bardzo geste wlosy i musialabym czekac 3h az wyschna mi wlosy bym mogla je wyprostowac :( Slyszalam o produktach marki WAX, i oto moje pytanie uzywala ktoras tych masek? widze ze kupujacych jest bardzo duzo, tez nie wiem jaka dokladnie mam kupic bo jest ich cale mnóstwo na a.l.l.e.g.r.o ;) Aha i jeszcze jedno pytanie :D jakiego czepka uzywacie do tych masek? Ew polecajcie jakies inne kosmetyki bo nie umiem sobie z nimi poradzic, nie dosc ze suche to jeszcze siegaja mi prawie do tylka i jeszcze sa baardzo geste :( dodam ze wlosy farbowalam na czekolade ok 3lat temu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 12:42 przez just090.

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:44:47

Ja używam zmieszanego syossa repair pomarańczowego z dove do farbowanych, jak muszę użyć suszarki to jeszcze nakładam odrobinę l'oreal tecni art złotego

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:46:18

Ja używam maski mlecznej Mila,kupuję na All takie wielkie opakowanie:)



niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:48:09

Pollena malwa. Nie ma nic lepszego ja 6 lat walczylam z sianem na glowie. Po jednym uzyciu tej maski wlosy staly sie gladkie, lśniace, blyszczace, lejace. Co najlepsze, że wcale nie trzeba jej uzywa do kazdego mycia glowy zeby utrzymac ten efekt. Wystarczy 2 razy w tygodniu. Teraz nawet na 2 tygodnie ja odstawilam zeby wlosy mi sie nie przyzwyczaily i nie zauwazylam zadnego pogorszenia. Goraco polecam:)

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:48:34

możesz kupić tonę komsetyków i dalej niszczyć włosy, proponuję odstawić prostownice i suszarkę, uwierz da się.

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:49:28

L'OREAL ;) - cokolwiek, wszystkie są naprawde rewelacyjne! :)

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:49:37

ja mam maskę kokosową. też zamawiam na all wielki słoik ok.1l za 15 zł.

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:50:15

Polecam maseczkę firmy LEO kokosową lub placenta

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:50:56

Spróbuj przed umyciem najpierw na mokre włosy nalożyć odżywkę -spłukaj ją, umyj włosy szamponem i znowu odżywka do spłukiwania- poleciła mi to koleżanka- na koniec nakladam odrobinę jedwabiu- jest o niebo lepiej! Słyszałam też o olejowaniu włosów raz na tydzień- jeszcze nie próbowałam, ale wlosy ponoć są lśniące i błyszczące.

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:51:17

Cytat
-malutka99115-
Pollena malwa. Nie ma nic lepszego ja 6 lat walczylam z sianem na glowie. Po jednym uzyciu tej maski wlosy staly sie gladkie, lśniace, blyszczace, lejace. Co najlepsze, że wcale nie trzeba jej uzywa do kazdego mycia glowy zeby utrzymac ten efekt. Wystarczy 2 razy w tygodniu. Teraz nawet na 2 tygodnie ja odstawilam zeby wlosy mi sie nie przyzwyczaily i nie zauwazylam zadnego pogorszenia. Goraco polecam:)
Dodam, że maska kosztuje ok 6 zl. Nie kupuje tych wszystkich reklamowych masek. Pelno w nich chemi, slikonow. Poprawiaja wyglad no bo jak maja nie poprawic skoro slikon po to jest,ale po pewnym czasie jest jeszcze gorzej. Pollena jest w miare naturalna nie ma zadnych slikonow. Jest po prostu cudowna.

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:52:22

Też mam kręcone ;/ i czesto je prostuję . Używam jakiejś zwykłej maski za około 9 zł i nie jest zła :)

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:52:27

olej kokosowy

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:52:57

Cytat
-malutka99115-
Cytat
-malutka99115-
Pollena malwa. Nie ma nic lepszego ja 6 lat walczylam z sianem na glowie. Po jednym uzyciu tej maski wlosy staly sie gladkie, lśniace, blyszczace, lejace. Co najlepsze, że wcale nie trzeba jej uzywa do kazdego mycia glowy zeby utrzymac ten efekt. Wystarczy 2 razy w tygodniu. Teraz nawet na 2 tygodnie ja odstawilam zeby wlosy mi sie nie przyzwyczaily i nie zauwazylam zadnego pogorszenia. Goraco polecam:)
Dodam, że maska kosztuje ok 6 zl. Nie kupuje tych wszystkich reklamowych masek. Pelno w nich chemi, slikonow. Poprawiaja wyglad no bo jak maja nie poprawic skoro slikon po to jest,ale po pewnym czasie jest jeszcze gorzej. Pollena jest w miare naturalna nie ma zadnych slikonow. Jest po prostu cudowna.
Aż mnie to zaciekawiło:) Gdzie można ją dostać?:)

suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:53:11

[/sup WITAM:)PŁUCZ WŁOSKI WODĄ Z DODATKIEM OCTU WINNEGO:)

Re: suche wlosy- jaka maska?

05 lut 2012 - 12:53:45

no i jak moglam zapomniec o moim najnowszym cudownym odkryciu!
skusilam sie ostatnio na balsam do wlosow firmy Joanna, jest po prostu niesamowity! efekty widac po jednym uzyciu, a cena jest rewelacyjna, 5zł za opakowanie! zdecydowanie najlepsza z moich dotychczasowych kosmetykow, pokonala nawet loreala i waxa, ktorym byylam wierna wiele lat!
zdecydowanie polecam




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 13:05 przez princeess.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład a sucha cera