Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:11:20

używała z was któraś już tych chusteczek ? jak efekty ? ładnie ' opala ' ? brudzi ? czekam na odpowiedzi :D

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:13:02

też jestem ciekawa ;D

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:13:48

też o nich myślałam,chętnie poznam opinie czy warto

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:14:09

to czekamy na opinie :D

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:14:45

ja osobiscie nie polecam do twarzy, zostawia plamy. ale podobno do ciala są OK

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:15:27

jak samoopalacz w kremie ;) spróbuj, to tylko 2/3 zł a sama sie przekonasz.

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:21:12

ja kiedyś używałam, ale to z 2 -3 lata temu, nie było to systematyczne korzystanie z tych chusteczek,ale kilka razy je kupiłam :)

jeśli chodzi o ciało to byłam zadowolona, po kilku godzinach (a może szybciej , nie pamiętam już) była fajna, brązowa opalenizna. natomiast twarz miałam trochę pomarańczową, ale to może wynikać z tego, że od zawsze mam ją bladą i nigdy nie udawało mi się skóry w tym miejscu opalić :)

na pewno musisz uważać na ręce, dokładnie je umyć po aplikacji :) i nie zakładaj ubrań dopóki wszystko Ci nie wyschnie, bo wtedy będziesz miała plamy na skórze :) (wtedy pomaga sok z cytryny)

no i jeśli chcesz tą opaleniznę utrzymać to co kilka dni powtórz ten zabieg,bo "brąz" potem niefajnie schodzi :) jeśli tylko jednorazowo chcesz wypróbować te chusteczki to potem najlepiej peeling sobie zrobić :)


taka jest moja opinia, ogólnie na +,mam nadzieję, że pomogłam :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 22:25 przez joannaas.

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:24:16

ja ich uzywalam dla mnie ok niemialam plam a skora odrazu brazowa tylko szybko sie zmywa ten braz ale na szybkie wyjscie wymagajace opalenizny to sa super

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:29:14

polecam bardzo, ladnie delikatnie opala i nie brudzi! do ciala natomiast balsam brazujacy ZIAJA SOPOT...

chusteczki samoopalające DAX

30 sty 2012 - 22:32:10

szybki efekt ale śmierdzą..niestety :(
zapach spalonej skóry.

chusteczki samoopalające DAX

22 kwi 2012 - 20:21:13

Ja używalam, dość że są drogie to nie mily zapach im towarzyszy, myślalam, ze taka chusteczka można kilka razy sie nasmarowac, a tu tylko raz. U siebie mam samoopalacz 75 ml na sprzedaz za 10 zl z drobinkami złota, zapraszam.

chusteczki samoopalające DAX

22 kwi 2012 - 20:25:59

ja osobiscie je uzywam od dawna i jestem bardzo z nich zadowolona,daja skorze ładny opalony kolor jak posolarium tylko trzeba pamietac zeby sie rozmarowac dokładnie,zeby nie było plam:)

chusteczki samoopalające DAX

22 kwi 2012 - 20:26:01

ja uzywalam. trzeba uwazac :>
nie zostawił mi zadnych plam, uzywałam do twarzy.
jednak byl pewnein problem. przez własną głupote, uzyłam rano, przed weselem. po jakims cazsie nic nie było widac to 'potarlam' jeszcze raz. ostatecznie, juz wieczorem zrobiłam się brązowa jak czekolada:P smiesznie to wygladało.
gdybym poprzestała na 1 razie, byłby nawet całkiem naturalny efekt. dodam ze jestem baaardzo blada

chusteczki samoopalające DAX

22 kwi 2012 - 20:28:07

No jak dla mnie to są takie w miarę ok. To znaczy jak się regularnie używa to nie ma plama ani nic ale jak się przestanie używać to później nierównomiernie schodzi (jak prawie każdy samoopalacz) no i wiadomo widać że to nie jest naturalna opalenizna tylko samoopalacz.. no i jak się niedokładnie aplikuje to można sobie za bardzo zabarwić przy brwiach i włosach
Osobiście ostatnio wybieram solarium

chusteczki samoopalające DAX

22 kwi 2012 - 20:30:31

uzywalam kiedys ... efekt natychmiastowy ... ale niestety sa smugi ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

babydream rossman krem do twarzy i ciała itp