Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Balsam do ciała

22 maj 2012 - 19:11:35

Gdzie to kupiłaś? Czytałam na jakimś mądrym portalu, że kosmetyki HB są dostępne wyłącznie w salonach.
Masz to z salonu?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Balsam do ciała

24 maj 2012 - 17:30:50

Dziwne, bo ciężko to nawet przez google znaleźć, ale dzięki.
Czytałam o serii out & about. Wiem, że cała seria zawiera dużą ilość aloesu.
Faktycznie tak wpływa to na nawilżenie?

Balsam do ciała

25 maj 2012 - 15:52:21

Nie znam się na tym ;-) Nawilża super, ale czy to wynika z aloesu, czy innego składnika to już pytaj chemików i ludzi, którzy się na tym znają. Ja jestem złym adresatem ;-)

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Balsam do ciała

25 maj 2012 - 15:55:29

Cytat
Trusiek


polecam!!! Mam i jestem bardzo zadowolona, skóra jest miękka nawilżona to nie tak że tylko po wysmarowaniu. Ja głównie nogi smaruje, wieczorem po kąpieli, i rano są takie mięciutkie i nawilżone jak po jakiejś kuracji ;)

i ja rowniez jestem zachwycona nim:)
dobry nawet po opalaniu;)

Balsam do ciała

25 maj 2012 - 15:57:10

Stosowałam chyba wsztstkie dostepne balsamy i nie pomagały na moją suchą skórę az do niedawna kiedy odkryłam masełka do ciała, ja mam z perfecty kokos i czekolada chyba, pachną bosko i genialnie nawilzaja. stosuje na noc a rano mus do ciała bo szybciutko się wchłania. serdecznie polecam.
Do tego zamiast zelu stosuj olejek do kąpieli, po nim skóra jest bardzo ładnie nawilzona ze czasami sie nawet juz masełkiem nie smaruję:0

Balsam do ciała

25 maj 2012 - 15:59:15

kozie mleczko z ziaji albo oliwkowe, a na moją skóre najlepiej działa oliwka babmino ; p

Balsam do ciała

25 maj 2012 - 16:05:54

ja zazwyczaj kupuje z nivea albo garniera balsamy. Miałam rożne inne ale jakoś mnie nie przekonały. Nie lubię Dove bo skóra po nim mi się strasznie kleiła.

Balsam do ciała

28 maj 2012 - 16:01:21

Cytat
kklementynkaa
Stosowałam chyba wsztstkie dostepne balsamy i nie pomagały na moją suchą skórę az do niedawna kiedy odkryłam masełka do ciała, ja mam z perfecty kokos i czekolada chyba, pachną bosko i genialnie nawilzaja. stosuje na noc a rano mus do ciała bo szybciutko się wchłania. serdecznie polecam.
Do tego zamiast zelu stosuj olejek do kąpieli, po nim skóra jest bardzo ładnie nawilzona ze czasami sie nawet juz masełkiem nie smaruję:0

Przetestuj sobie balsam do ciała aloesowy HB, który wcześniej wskazałam. Ja również miałam spore doświadczenia z balsamami - z reguły negatywne. W tym przypadku wygląda to całkowicie inaczej - skóra jest gładka, delikatna, a przede wszystkim nie jest sucha.

Balsam do ciała

28 maj 2012 - 17:24:35

jak dla mnie Ziaja Kozie Mleko lub to Kokosowe

Balsam do ciała

28 maj 2012 - 17:32:34

ziaja oliwkowy lub z dove

Balsam do ciała

27 lip 2012 - 14:05:12

Wypróbujcie basalm, o który pisałam - zdrowe nawilżenie i zupełnie inne odczucia ;-) Screen - w sieci można go zamówić:


zweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

Balsam do ciała

27 lip 2012 - 14:06:50

jak dla Mnie Garnier czerwony. Lub Perfecta

Balsam do ciała

27 lip 2012 - 14:06:51

neutrogena :) mój jedyny ukochany :)

Balsam do ciała

27 lip 2012 - 14:09:34

masło kakaowe ZIAJA - nie znam nic lepiej natłuszczającego skorę, ma gęstą konsystencję i jest wspaniały, kosztuje grosze a jest jak dla mnie THE BEST!

Balsam do ciała

27 lip 2012 - 15:39:04

Dla bardzo suchej skóry idealne są oliwki :)
Nawet te z Bambino :)
Osobiście używam z Ziaji do masażu, idealna! I niedroga a wystarcza na baaardzo długo!
I nie martw sie, że będziesz miała brudne ciuszki itp., zreszta po balsamie tez musisz chwilke poczekać :)
A rano? Bedziesz zachwycona efektem!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka farba na siwe włosy??