Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 11:13:06

Cytat
Zrudziala
Tak jest, najpierw pojawiają się mimiczne:)
Moje koleżanka ma 23 lata, jest okropnie chuda i ma już zmarszczki. Myślę że jej chudość tylko to pogarsza...
Dokładnie tak. :) Moja mama np. jest pulchna, ma 57 lat, a zmarszczek prawie śladu nie ma-ma piękną, gładką cerę. :) Niestety, jedynie na powiekach widać już co nieco, ale na twarzy rewelka jak na ten wiek. :)</b>

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 11:14:53

mi w tym roku stuknie 26, a w ogole moja cera wyglada tragicznie:( zmarszczki wokol oczu to juz norma niestety :(

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 11:18:15

wyprobuj masaze twarzy, lub cwizenia

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 11:19:54

kremy nawilzające tak ,ale dlaczego chcesz kupić krem 30+ ? ja też mam 26 w tym roku i nie rozumiem sensu używania kremu dla osób dużo starszych od siebie...

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 11:24:31

botosik to nie sposób, lepiej iść na laser albo rf skutki widoczne do 5 lat, bo kolagen się pobudza.
Kremy jak najbardziej do pierwszych zmarszczek, te od 30,35 możesz spokojnie używać, ja na noc mam serum od 30 lat zaczęłam używac w twoim wieku i widać róznicę:)
Sama przymierzam się do fal radiowych kosztuje ale efekty tez są super:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 11:25:26

Mam to samo! Tylko ja jestem duuużo starsza, mam już prawie 26 lat ;) I też mam takie zmarszczki na czole bo często podnoszę brwi (jestem nauczycielem i studenci mi wiecznie jakieś bajki opowiadają typu "uczyłem się..." itd. i ja brwi unoszę w zdziwieniu ;) )
Mam też kurze łapki bo się cieszę wiecznie jak głupek ;)
Czasem podkradam mamie krem pod oczy i smaruję nim wokół oczu i to czoło :) Tak może z raz na 3 tyg, od przypadku do przypadku. I trochę się rozprasowują ;)

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 11:40:37

od 25 roku życia zanika kolagen więc krem pod oczy i dobry krem na noc to podstawa! nie musicie podkradać lepiej mieć swój ja mam 27 i lekkie kurze łapki właściwie 1 poziomą hehe, a serum uzywam cały czas.
I to nieprawda że kremy od 30 czy 35 rozleniwiają skórę, że jak przestaniesz używac to skóra się szybciej starzeje-nie po prostu lepiej działają, sa mocniejsze, opóźniają starzenie, ale nie powodują po odstawieniu szybszego starzenia, to wręcz nielogiczne:) może się tak tylko wydawac naocznie.
a zabiegi sa teraz naprawde fajne własnie laser lub fale radiowe i nie ma co się szprycowac botoksem, bo szkodzi.

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 16:10:56

Cytat
aga104
od 25 roku życia zanika kolagen więc krem pod oczy i dobry krem na noc to podstawa! nie musicie podkradać lepiej mieć swój ja mam 27 i lekkie kurze łapki właściwie 1 poziomą hehe, a serum uzywam cały czas.
I to nieprawda że kremy od 30 czy 35 rozleniwiają skórę, że jak przestaniesz używac to skóra się szybciej starzeje-nie po prostu lepiej działają, sa mocniejsze, opóźniają starzenie, ale nie powodują po odstawieniu szybszego starzenia, to wręcz nielogiczne:) może się tak tylko wydawac naocznie.
a zabiegi sa teraz naprawde fajne własnie laser lub fale radiowe i nie ma co się szprycowac botoksem, bo szkodzi.

A kurcze juz myslalam ze wlsnie te "starsze" kremy powoduja ze skora sie wlasnie szybciej starzeje po ich odstawieniu. Dobrze ze to mit. Bo ja czuje ze moaj skora potrzebuje kremu co najmniej 30 plus...

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 16:17:00

zmarszczki nie tylko zależą od wieku tylko od wielu czynników nie tylko zewnętrznych. Najlepiej jak zaczniesz stosować krem przeciwzmarszczkowy 25+ ale odpowiedni do cery jaką masz.Może być nawet 30+ słyszałam jak lekarz się wypowiadał że to nic nie szkodzi skórze, a wręcz przeciwnie działa zapobiegawczo.

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 16:17:28

Jestem od Ciebie rok starsza i szczerze, to nawet się nie przyglądałam :) Teraz sobie będę wkręcać, że jestem stara i pomarszczona.

Aga dobrze gada, na Twoim miejscu bym kupiła te 30+, jakieś serum, dobry krem pod oczy.

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 16:22:32

jA mam 21 lat i tez mam na czole zmarszki od marszczenia go chyba :D haha moze czas na grzywke jakas ? :D

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 20:09:29

Cytat
kamiqa
jA mam 21 lat i tez mam na czole zmarszki od marszczenia go chyba :D haha moze czas na grzywke jakas ? :D

No ja mam wlasnie grzywke i sie ciesze bo mi zaslania moje zmarszczki :D hihi

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 20:17:01

i ja też 25+ ale oprócz linii pod oczami które mam odkąd pamiętam nic mi się jeszcze nie marszczy:)
a wiecie z oczami i czołem jeszcze jakoś się pogodzę ale te pionowe kreski nad górną wargą które mają wszystkie kobiety koło 40 to mnie chyba załamią...

25 lat i zmarszczki!!

30 sty 2012 - 20:17:15

zmarszczki mimiczne :p Każdy je ma ;) Normalne zmarszczki dopiero przed Tobą :)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

25 lat i zmarszczki!!

18 paź 2013 - 17:01:28

Ale może te zmarszczki wynikają z niedostatecznego nawilżenia skóry ?
Moim zdaniem jeśli już w wieku 25 lat dostrzegasz u siebie pierwsze zmarszczki powinnaś kupić sobie coś porządnego do cery.
Ja używam obecnie drogocennego kremu na dzień marki L'Occitane ponieważ również zauważyłam u siebie pierwsze zmarszczki (chociaż ja jestem w okolicach 30-stki). Bardzo skuteczny - świetnie nawilża i bardzo dobrze radzi sobie z pierwszymi oznakami starzenia się. Zmarszczki stały się praktycznie niewidoczne i mam wrażenie, że tak jakby wyglądam młodziej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przyspieszacz opalania - solarium