Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

43 minut temu

Biznes

47 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

25 lat i zmarszczki!!

18 paź 2013 - 17:07:12

Mam 26 lat i dwie zmarszczki na czole - chyba mimiczne , bo często kiedyś beczałam i śmiałam się :D Pod oczami leciutkie dwie też od marszczenia , trudno , zastanawiam się czasem czy kremy mają sens na zmarszczki , a zanim będziesz używać regularnie zerknij na skład , bo teraz większość ma paraben , a on jest rakotwórczy ... tak zle tak niedobrze - takie czasy :)

25 lat i zmarszczki!!

18 paź 2013 - 17:36:11

Ja tam olewam moje zmarszczki;D Mam 24 lata a zmarszczki na czole i najbardziej widoczne na tej przegubie powyżej nosa;) Co dziwne nigdy nie byłam na solarium, na słoneczku też za wiele czasu nie spędzałam, zdrowo się odzywiam, stosuję kremy, maseczki a zmarszczki są i to coraz większe. Z kolei moja mama która w młodości a w sumie to nawet teraz jeszcze zawsze się mocno opalała, w młodosci mówiła że prawie zawsze spała w makijazu, w sumie tak do 30 to samego mydła do twarzy używała i czasem kremu nivea a twarz ma w super stanie więc ja tego nie czaję:D

25 lat i zmarszczki!!

18 paź 2013 - 17:36:27

na powstale już zmarszczki wypełniacz np. kwas hialuronowy krem tu nic nie pomoze moglas wcześniej dbac o to,dobre tez będzie serum na pzyszlosc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paletka no oczu- dzienna