Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 09:32:53

tak jak w temacie potrzebna mi opinia na temat kosmetykow do wlosow firmy biosilk. testowalam jedwab tej firmy i jest super teraz chcialabym wyprobowac szampony i inne wynalazki
http://www.farouk.pl/typo3temp/pics/a4c642b9a4.jpg
http://www.farouk.pl/typo3temp/pics/4d2e2cffe2.jpg

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 09:45:21

Hmm powiem Ci tak, jedwab i odzywki faktycznie super ale szampon nie jest jakiś nadzwyczajny;) ale myślę że jak już miałabyś używać odżywki to oczywiście lepiej z szamponem tej samej firmy;)

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 09:49:01

zdecydowanie nie ! jedwab niszczy włosy a nie regeneruje

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 09:53:11

Cytat
agaatkkaa
zdecydowanie nie ! jedwab niszczy włosy a nie regeneruje
a mozesz rozwinoac swoja mysl bardziej skad taka teoria itp?

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 10:00:25

jedwab biosilku ma chyba alkohol w składzie i przy dłuższym stosowaniu raczej wysusz niż pielęgnuje

poza tym (wbrew pozorom) najlepsze kosmetyki to często najtańsze kosmetyki. Żeby kupić coś dobrego warto nauczyć się czytać składy (nie jest to aż tak trudne jakby mogło się wydawać). Osobiście polecam z własnego doswiadczenia (oraz wielu innych osób) kosmetyki firmy Alterra dostepne w rosmanie. Warto poczytać opinie na wizażu.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 10:01 przez pinezka_86.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 10:07:57

Cytat
agata74
Cytat
agaatkkaa
zdecydowanie nie ! jedwab niszczy włosy a nie regeneruje
a mozesz rozwinoac swoja mysl bardziej skad taka teoria itp?

tak jak wyżej dziewczyna pisze - jedwab ma w swoim składzie alkohol, który wysusza włosy. To, że po nałożeniu jedwabiu masz gładkie lśniące włosy to tylko zasługa silikonów, które oblepiają i obciążają włos dając przy tym tylko wizualny efekt poprawy. Po dłuższym stosowaniu bądź po odstawieniu jedwabiu z włosów może się zrobić sianko, a z pewnością będą przesuszone.
To samo tyczy się szamponów z biosilka - w swoim składzie zawierają SLS, bardzo szkodliwy składnik spotykany równiez w Domestosie :D Po co więc bulić tyle kasy za coś co nam przynosi same szkody, a naprawa jest pozorna. Lepiej kupić szampon za parę groszy bez SLS np. Alterre, Rossmanowski dla dzieci i np olejować włosy Vatiką (na allegro można dostać). Włosy będą piękne i lśniące i to już nie będzie tylko efekt wizualny :)

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 10:11:59

To prawda z tym alkoholem w Biosilkach. A poza tym kiedyś użyłam kilka razy tego szamponu i odżywki i strasznie obciążały mi włosy, więc nie polecam.

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 10:12:41

Cytat
agata74
Cytat
agaatkkaa
zdecydowanie nie ! jedwab niszczy włosy a nie regeneruje
a mozesz rozwinoac swoja mysl bardziej skad taka teoria itp?

również uważam że linia kosmetyków bio silk bardzo wysuszają włosy bo w składzie mają Alkohol.
Jedwiabiu z Avonu też nie polecam bo też ma Alcohol
Osobiście wszystkim polecam jedwab stapiz.Zapach ma przeboski i słosy są cudowne po nim

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 10:15:48

Cytat
agata74
Cytat
agaatkkaa
zdecydowanie nie ! jedwab niszczy włosy a nie regeneruje
a mozesz rozwinoac swoja mysl bardziej skad taka teoria itp?

Jedwab w swoim składzie ma sylikony które obklejają włos a nie regenerują. Po za tym ma alkohol co już dziewczyny Ci napisały, który wysusza włosy.
Więc efekt może i początkowy jest ale potem na głowie masz siano nie ładne lśniące włosy

biosilk potrzebuje porady i opinii

20 sty 2012 - 20:12:01

dziekuje za wyczerpujace wypowiedzi. co do tanich szamponow to nie jestem za nimi ja stawiam na preparaty fryzjerskie .

biosilk potrzebuje porady i opinii

21 sty 2012 - 16:01:42

Cytat
agata74
dziekuje za wyczerpujace wypowiedzi. co do tanich szamponow to nie jestem za nimi ja stawiam na preparaty fryzjerskie .

też tak kiedyś myślałam, ze te profesjonalne są lepsze, ale z doświadczenia wiem, że to nie prawda. Liczy się skład, a często te tanie mają lepszy. Poza tym ja wole nakładać na włosy produkty naturalne, a w wielu (nie wszytkich zeby nie było) "profesjonalnych" mamy cała tablice Mendelejewa zamiast substancji odżywczych. Polecam watek na wizażu pt. składy kosmetyków do włosów bez tajemnic. Jest to prawdziwa kopalnia wiedzy.

Teraz wiem, ze nie warto przepłacać bo moim włosom lepiej zrobi odzywka za 8 zł niż za 40.

biosilk potrzebuje porady i opinii

21 sty 2012 - 16:07:26

miałam szampon z biosilk, chyba wygładzający.Dorwałam go kiedyś w promocji, powiem szczerze, że bez szału. O wiele lepiej moje włosy wyglądają po szamponach aptecznych- polecam Pharmaceris (25zł) albo Seboradin (17-20zł).

biosilk potrzebuje porady i opinii

21 sty 2012 - 16:08:02

matko, dobrze że tu weszłam..:-O
a jedwab "JOANNA" ? ja tego uzywałam jako odżywki po myciu włosów, bo pięknie sie po tym rozczesują...na szczęscie nie dużo:-(

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 3/5

biosilk potrzebuje porady i opinii

21 sty 2012 - 16:13:14

miałam raz odżywkę owocową z Biosilk i bez rewelacji.

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

biosilk potrzebuje porady i opinii

21 sty 2012 - 16:16:37

Doobrze , że piszecie dziewczyny o tych biosilkach bo nie wiedziałam...a cały czas je kupowałam... :\\\
i włosy zniszczone :o
teraz używam "Natura Silk jedwabna kuracja i z tego co szukam i czytam to nie ma alkoholu w składzie. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 16:25 przez Serduszko01.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podklad kryjacy?