Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry Podkład do twarzy ????

19 sty 2012 - 22:24:43

Od jakiegoś czasu nie mogę się zdecydować jaki pasuję do mnie podkład, na pewno będzie średniego odcieniu. ale jaki ? znacie może jakieś dobre ?
Mam skórę mieszane, ale często mi się świeci. i widać mi ślady po trądziku. Musi być dobrze kryjący, ale żeby nie robił mi z twarzy maski LICZĘ na pomoc !

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry Podkład do twarzy ????

19 sty 2012 - 22:27:35

revlon colorstay dla cery tłustej, łądnie matuje i kryje, długo się utrzymuje ;) albo vichy dermablend

Dobry Podkład do twarzy ????

19 sty 2012 - 22:28:39

Lirene :) moim zdaniem bardzo dobry

Dobry Podkład do twarzy ????

19 sty 2012 - 22:29:04

ja mam revlon colorstay i jest ok, w kamieniu mam beyu i ostatnio jak zrobilam makijaz o 6 rano o 15 ciagle ten w kamieniu matowil:)

ja mam pytanie z innej beczki, chcialabym kupic korektor i ciebie MAC, ale nie wiem gdzie. Nie chce naciac sie na podrobe :(

Dobry Podkład do twarzy ????

19 sty 2012 - 22:30:39

hmm ale który lepszy ?
mam właśnie twarz tłustą. :D
popatrz w oryginalnych sklepach, lub allegro moze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 22:32 przez carocarola.

Dobry Podkład do twarzy ????

19 sty 2012 - 22:35:09

Max Factor

LASTING PERFORMANCE

Kolor wybierany najczęściej 105, najlepiej dobrać w perfumerii, a kupić u ss na all. Ja tak robię od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Żadnych problemów z tłuszczeniem się twarzy, czy spływaniem makijażu.

Dobry Podkład do twarzy ????

19 sty 2012 - 22:39:03

Wiesz Revlon ma dwa rodzaje do suchej i do tlustej/mieszanej. I to jest fluid. I nie ma on zadnej pompki tylko dziurke, która wylewa podklad. Dodatkowo musisz zaopatrzec sie w gabke/pedzel. Ja kupilam swoj w Douglasie, bo zalezalo mi na tym zeby byl oryginalny.
Ten w kamieniu poradzila mi babka i razem wszystko tworzy ladny naturalny efekt. Nie mam maski, bo kolor jest dobrany idelanie i nie nawalam pół buteleczki na dzien :)

Podobno do revlonu pasuje pompka z odzywki do wlosow AVON "zniszczone koncowki" taka zielona :)

Co do MAC to nie ma go w PL, ale moze ktoras z was zna jakas dobra stronke gdzie dostane te kosmetyki, bo zalezy mi na korektorze, eyelinerze i cieniach. Allegro odpada, bo to wylegarnia kosmetycznych pomylek :(

Dobry Podkład do twarzy ????

19 sty 2012 - 22:48:17

Ja ostatnio mieszam ze sobą dwa podkłady loreal true match i loreal infallible i jak dla mnie wystarcza :)

Dobry Podkład do twarzy ????

20 sty 2012 - 00:11:46

ja od kilku lat uzywam Mary Kay, rewela
ale kupilam ostatnio boujois Healthy mix i jest super :)

Dobry Podkład do twarzy ????

20 sty 2012 - 00:14:25

Double Wear Este Lauder.

Dobry Podkład do twarzy ????

20 sty 2012 - 01:48:50

Clinique superbalanced, albo pharamceris al eten moze CI sie nie spodobać bo cera wyglada przez jakis czas na tłusta jezeli naloz sie za duzo

Dobry Podkład do twarzy ????

20 sty 2012 - 02:28:25

Cytat
Blair_89
Double Wear Este Lauder.

o tak! kocham ten podklad na zime! ale jest bardzo ciezki.. i drogi;) wiec uzywam go sporadycznie na jakies wieksze/dluzsze wyjscia, ale jest moim numerem jeden.

Dobry Podkład do twarzy ????

20 sty 2012 - 07:20:57

ja uzywam dwoch vichy demablend albo cliniqe superfit.

Dobry Podkład do twarzy ????

20 sty 2012 - 07:25:28

używam naprzemiennie revlon colorstay i astor skin match, nie miałam problemu żeby dostać trochę próbki odcienia do własnego pojemniczka.Astor skin match o dziwo matowi tak samo długo jak revlon ( u mnie to tylko/aż 2,5h)chociaż producent nie obiecuje matowienia no i nie jest aż taki 'ciężki' jak revlon.

Dobry Podkład do twarzy ????

20 sty 2012 - 07:37:25

Ja uzywam Lirene City Matt. Mam problem z małymi krostkami oraz ze świecącą skórą w strefie T :) Ale każda z nas jest inna. Dla jednej będzie to idealny podkład,a dla drugiej będzie to powód do wizyty u dermatologa bo ją tak wysypie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

biosilk potrzebuje porady i opinii