Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:03:07

Witajcie,

Mam włosy farbowane, kolor ciemny blond i jakiś czas temu zauważyłam, że są dość zniszczone, połamane (a może popalone - od prostownicy?) :/ Sterczą każdy w inną stronę ;) Słyszałam, że jedwab do włosów źle wpływa na ich kondycję bo zawiera sylikon który wysusza - niestety używam jedwabiu co 3 dni :/ Od tygodnia daję włosom odpocząć i nie używam żadnych kosmetyków oprócz szamponu i oczywiście odstawiłam prostownicę na jakiś czas. Nie wiem jak długo wytrzymam, bo nie chcę w pracy wyglądać jakby mnie piorun strzelił :) Czy możecie polecić jakąś dobrą maskę do włosów? Tyle tego jest w internecie że nie mam pojęcia co kupić. Jestem w stanie nawet wydać trochę więcej, jeśli ma być naprawdę skuteczna. A może znacie przepisy na maseczki domowej roboty? :)

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:07:30

Wax maska jest naprawdę dobra. sama mam zniszczone włosy od prostowania, używam jej już 3 tydzień co drugie mycie głowy, na wilgotne włosy używam jedwabiu i dalej je prostuję są o niebo lepsze niż wcześniej!

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:09:48

http://blog.lokikoki.pl/wp-content/uploads/2010/10/1403.jpg Mleczna maska, śliczny zapach, włosy po niej mięciutkie i wydaje mi się że w duże lepszej kondycji. Bardzo tania i bardzo wydajna, ja kupiłam za ok 20 zł w sklepie fryzjerskim w moim mieście 1l opakowania. Polecam ;P



polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:10:33

zgadzam sie z powyzszymi

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:10:34

Ja używam maskę mleczną Mila:) Jest naprawdę świetna-włosy są miękkie,błyszczące i pieknie pachną:) Efekty widać,ja też miałam suche i zniszczone włosy,teraz naprawdę wyglądają lepiej:)

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:10:37

ubiegłaś mnie z założeniem wątku! tez mam takie same włosy jak opisujesz ;/ z chęcią poczytam co polecacie na zniszczone blond włosy.

niezweryfikowana
Posty: 320
Ostrzeżenia: 1/5

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:11:48

Cytat
Paulina_Lca
Wax maska jest naprawdę dobra. sama mam zniszczone włosy od prostowania, używam jej już 3 tydzień co drugie mycie głowy, na wilgotne włosy używam jedwabiu i dalej je prostuję są o niebo lepsze niż wcześniej!

zachęcona opiniami kupiłam 3 razy ją ale włosy po niej zaczęły strasznie wypadać:(

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:13:18

Ja polecam odzywki do wlosow ale BEZ SPŁUKIWANIA. U mnie daja efekt.

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:14:04

Cytat
moonikaa1
Cytat
Paulina_Lca
Wax maska jest naprawdę dobra. sama mam zniszczone włosy od prostowania, używam jej już 3 tydzień co drugie mycie głowy, na wilgotne włosy używam jedwabiu i dalej je prostuję są o niebo lepsze niż wcześniej!

zachęcona opiniami kupiłam 3 razy ją ale włosy po niej zaczęły strasznie wypadać:(

Mi przy nakładaniu jej sporo wypada ale mam nadzieję że nie długo przestaną

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:15:20

Też chętnie się dowiem :) Używałam Wax'a - fajnie, fajnie, ale jak dla mnie bez szału. Poprawiła się trochę ich kondycja, ale nie tak, jak oczekiwałam. A może za dużo oczekiwałam... :)

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:15:21

dzięki dziewczyny, chyba się skłonię ku tej mlecznej :) jeszcze poczytam trochę o niej na internecie ;)

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:16:00

polecam maskę z proteinami mlecznymi, osobiście używałam takiej na której pisało 'caffe au lait' (kupiona na allegro) i uratowała mi włosy

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:16:06

polecam maske WAX ale orygnalną angielską.. i maske żółtą l'oreal absolut repair.. ja ich używam i widać spore efekty.. nie jednorazowo po użyciu jak w większości przypadków ale poprawił sie stan moich włosów i zaczęły rosnąć

aha i maske max 2 razy w tygodniu należy stosować,żeby ich nie obciążać za bardzo :)

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:17:33

ja uzywam szamponu z nivea long repair, szamponu czerwonego z loreala, czerwonej maski z loreala, odzywki herbal esensses odzywianie po same koncowki (jakos tak), czarnego sprayu z gliss kura, kremu ochronnego z wellaflexu (niby do prostowania ale daje na koncowki jak susze), odzywkiz garniera dwufazowej do wlosow farbowanych (rozowy plyn) oraz jedwabiu z joanny.
dzieki tym wszystkim specyfikom moje wlosy wygladaja tak jak na ponizszym zdjeciu.

jezeli macie jakies pytania dot. pielegnacji to zapraszam na priv ;)

polećcie dobrą maskę do włosów

15 sty 2012 - 22:18:35

STAPIZ sleek line maska z jedwabiem... ja jestem bardzo z niej zadowolona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

syndi35 brak proprawy na cere :((