Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

20 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:30:49

Hej poszukję jkiegoś naprawdę dobrego peelingu. Moim głównym problemem są wrastające włoski i żadn peeling ( rękawice do masażu, kremy na wrastajace wloski ipt) nie satysfakcjonuje mnie w pełni ;(
Tak więc zwracam sie o pomoc, DODAWAJCIE SWOJE OPINIE ;) najlepiej ze zdjęciami ;)

Ja w ostatnim czasie przetestowałam trzy produkty:
1)Farmona - Tutti Frutti kiwi&karambola - świetny, orzeżwiający zapach, troche rzadka konsystencja ale peelingiem bym tego nie nazwała - peelingujące kuleczki?- w ogole ich nie czuc, traktuje go jako żel pod prysznic - NIE ZDAŁ EGZAMINU


2)PerfectaSpa - Cukroy peeling czekoladowo-kokosowy - ooch z tym zapachem mogłabym go wcierać noce i dnie ;D, wcierając czułam te kuleczki, aczkolwiek wloski dalej wrastały ;( konsystencja według mnie ok, zapach cudowny ;) ale także efekt nieosiągnięty


3)Hean Natura -Slim No Limit, limonka i żeń-szeń - jak narazie mój NAJLEPSZY a przy okazji najtnszy ;) cudowny, cytrynowy zapach no i najostrzejsze granulki, jednak włoski nadal wrastają, więc proszę o pomoc ;(




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 14:31 przez peekaaboo.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:38:25

Ja ostatnio spróbowałam tego- jest super. Pięknie pachnie i niesamowicie wygładza skórę!


poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:41:55

ktoś jeszcze?

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:43:21

Dakota_aa też go mam i jest świetny :) Dobrze sprawdził się też peeling Joanny w takim małym,lekko zaokrąglonym opakowaniu.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:44:46

Ja używam dwóch:

1) Isana Peeling Biała Czekolada & Wanilia - za taką cenę (5,49!) rewelacja! Fajnie ściera naskórek, wygładza skórę, trochę gorzej z nawilżeniem.

2) Wellness Beauty z Algami - mój ulubiony; świetnie działa, do tego mega nawilżenie :)



poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:44:50

sprobuj kupic zwykla gąbkę do mycia ciała, która ma ostrą wierzchnią warstwę ;) ja nie potrzebuję już zadnego pilingu.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:47:08

[attachment 648739 avatar_3177_big.jpg]

jeden z tych?

Cytat
malutka7
sprobuj kupic zwykla gąbkę do mycia ciała, która ma ostrą wierzchnią warstwę ;) ja nie potrzebuję już zadnego pilingu.


taka gąbka to dla mnie podstawa ; )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 14:48 przez peekaaboo.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:50:24

A ja Polecam Dairy Fun jabłkowo cynamonowy.
Ma OBŁĘDNY zapach, po zastosiwaniu pozostawia na skórze taką tłustą warstewkę, że nie potrzeba już balsamu (a ja mam BARDZO suchą skórę). Doskonale nawilża i złuszcza.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 14:50 przez Kamilaa125.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:57:35

A seria Joanny? Jestem im oddana od 3 lat :)



poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:59:07

Jak dla mnie te z Joanny się nie sprawdzają - bliżej im do zwykłego żelu niż peelingu

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:01:22

Peeling ma się nijak do odrastających włosków, po prostu trzeba golić.

A jesli chodzi o SUPER PEELING, to najlepszy jaki istnieje i najtańszy zarazem jest peeling własnej roboty. I to wiem od swojej masażystki.

Są różne przepisy, podam trzy:


1) Cukier ( lub sól, ale cukier jest grubszy i bardziej złuszcza naskórek),
należy nałożyć na skórę i po prostu wcierać. Ja jeszcze spieniam mydło i zanim zacznę wcierać cukier, to nawilżam skórę tym mydełkiem.

2) drugi sposób to zmieszać ziarna (TANIEJ) kawy z balsamem do ciała i taką mieszankę też wcierać w kąpieli. (EFEKT ZAPACHU KAWY JEST SUPER!!)

3) Zmieszać sól z olejem roślinnym. Taka mikstura powoduje, że skóra jest gładziuteńka, bo raz: naskórek odszedł, a dwa: olej powoduje, że skóra jest nawilżona, bardzo miękka i przyjemna w dotyku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 15:04 przez maajciaa.

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:01:41

Cytat
Kamilaa125
A ja Polecam Dairy Fun jabłkowo cynamonowy.
Ma OBŁĘDNY zapach, po zastosiwaniu pozostawia na skórze taką tłustą warstewkę, że nie potrzeba już balsamu (a ja mam BARDZO suchą skórę). Doskonale nawilża i złuszcza.
[attachment 648746 dairy-fun-peeling-do-ciala-300ml-karmelowe-jablko-ceramika_0_b.jpg]


gdybys mogla podac mniej wiecej jego cene bylabym wdzeczna

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:03:59

Ja za to z czystym sercem polecam peeling z kawy. Bardzo tani - zaparzasz kawę > wypijasz, ewentualnie ktos inny wypija > a Ty lecisz do lazienki i wcierasz, potem olejek albo jakikolwiek balsam i efekt lepszy niż po jakimkolwiek peelingu ze sklepu. Naprawdę :-) Co prawda nie pachnie cudownie, ale po nim można się umyć pachnącym żelem ;)

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:06:07

Cytat
maajciaa
Peeling ma się nijak do odrastających włosków, po prostu trzeba golić.

A jesli chodzi o SUPER PEELING, to najlepszy jaki istnieje i najtańszy zarazem jest peeling własnej roboty. I to wiem od swojej masażystki.

Są różne przepisy, podam trzy:


1) Cukier ( lub sól, ale cukier jest grubszy i bardziej złuszcza naskórek),
należy nałożyć na skórę i po prostu wcierać. Ja jeszcze spieniam mydło i zanim zacznę wcierać cukier, to nawilżam skórę tym mydełkiem.

2) drugi sposób to zmieszać ziarna (TANIEJ) kawy z balsamem do ciała i taką mieszankę też wcierać w kąpieli. (EFEKT ZAPACHU KAWY JEST SUPER!!)

3) Zmieszać sól z olejem roślinnym. Taka mikstura powoduje, że skóra jest gładziuteńka, bo raz: naskórek odszedł, a dwa: olej powoduje, że skóra jest nawilżona, bardzo miękka i przyjemna w dotyku


no tak.. cieżko by mi było wymagać od peelingu żeby mi nie odrastały po nim włoski... może dlatego skupiam się po prostu żeby nie WRASTAŁY .

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:08:24

Cytat
peekaaboo
Cytat
maajciaa
Peeling ma się nijak do odrastających włosków, po prostu trzeba golić.

A jesli chodzi o SUPER PEELING, to najlepszy jaki istnieje i najtańszy zarazem jest peeling własnej roboty. I to wiem od swojej masażystki.

Są różne przepisy, podam trzy:


1) Cukier ( lub sól, ale cukier jest grubszy i bardziej złuszcza naskórek),
należy nałożyć na skórę i po prostu wcierać. Ja jeszcze spieniam mydło i zanim zacznę wcierać cukier, to nawilżam skórę tym mydełkiem.

2) drugi sposób to zmieszać ziarna (TANIEJ) kawy z balsamem do ciała i taką mieszankę też wcierać w kąpieli. (EFEKT ZAPACHU KAWY JEST SUPER!!)

3) Zmieszać sól z olejem roślinnym. Taka mikstura powoduje, że skóra jest gładziuteńka, bo raz: naskórek odszedł, a dwa: olej powoduje, że skóra jest nawilżona, bardzo miękka i przyjemna w dotyku


no tak.. cieżko by mi było wymagać od peelingu żeby mi nie odrastały po nim włoski... może dlatego skupiam się po prostu żeby nie WRASTAŁY .

echh... Ale peelingi wypróbuj, bo warto =)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Balsam brązujący do ciała