Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

srebrna biżuteria

9 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

WAX Odżywka opinie

24 kwi 2010 - 19:57:07

Cytat
PanterkaAa
podbijam

WAX Odżywka opinie

24 kwi 2010 - 20:03:10

Ja miałam odżywkę, włosy naprawdę fajne po niej były. Wiem, że stosowałam ją długi czas, bo straczyła mi na jakieś 3 m-ce i używałam przy tym jeszcze jedwabiu wax i szamponu + tabletki, bo chodziło mi aby przestały mi włosy wypadać i przestały, nie wiem dlaczego ale przestały ;D

WAX Odżywka opinie

24 kwi 2010 - 20:04:33

Używam jej czasem i nie widzę żadnego szału. Włosy się po tym trochę puszą...

WAX Odżywka opinie

24 kwi 2010 - 20:04:35

Cytat
benciaa
Ja miałam odżywkę, włosy naprawdę fajne po niej były. Wiem, że stosowałam ją długi czas, bo straczyła mi na jakieś 3 m-ce i używałam przy tym jeszcze jedwabiu wax i szamponu + tabletki, bo chodziło mi aby przestały mi włosy wypadać i przestały, nie wiem dlaczego ale przestały ;D

a jakie tabletki brałaś?

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

WAX Odżywka opinie

26 kwi 2010 - 10:51:01

A czy Wax, to ta marka, która robi odżywki na bazie oleju z orzechów? Podobno nie są drogie i dobrze działają. Sama nie używałam, ale jakby ktoś wiedział i używał, to bardzo prosiłabym o opinię. W sumie, to te odzywki w saszetkach są bardzo tanie, ale nie chciałabym sobie całkiem pogorszyć kondycji włosów.

WAX Odżywka opinie

26 kwi 2010 - 10:50:50

odżywka jest fenomenalna. Mi wypadaly wlosy a po niej przestaly i zrobiły sie bardziej geste. POlecam!

WAX Odżywka opinie

26 kwi 2010 - 10:52:54

Odżywka jest bardzo dobra - nadaje połysk, włosy są bardzo miękkie! Polecam

WAX Odżywka opinie

26 kwi 2010 - 10:53:46

Cytat
rilke
A czy Wax, to ta marka, która robi odżywki na bazie oleju z orzechów? Podobno nie są drogie i dobrze działają. Sama nie używałam, ale jakby ktoś wiedział i używał, to bardzo prosiłabym o opinię. W sumie, to te odzywki w saszetkach są bardzo tanie, ale nie chciałabym sobie całkiem pogorszyć kondycji włosów.

Ja niestety nie wiem;) ale co do marki WAX to uzywam szamponu, odżywki i maski do włosów przetłuszczających się i włoski są ślicznie po nich;) a co najważniejsze nie przetłuszczają sie jak po innych szapmonach:)
teraz szykuje sie na zakup tej maski WAX co niby po niej szybciej rosną włoski:))

WAX Odżywka opinie

26 kwi 2010 - 11:00:02

mam ta odzywke, mialam rozjasniane wlosy i byly baardzo zniszczone,teraz jest troche lepiej xd tylko troche ;D oceniam ja 4/10

WAX Odżywka opinie

26 kwi 2010 - 11:13:09

ja używam już od roku, zaczęłam, gdy od stresu zaczęły mi wypadac strasznie włosy. W połączeniu z kuracją "pigułkową" wax w moim przypadku działa cuda. Włosy rosną mi jak opętane, są zdrowe, błyszczące, mięciutkie i ładnie się układają. Polecam każdemu, ale do stosowania przez dłuższy czas, bo wiadomo - po jednym użyciu nic nie działa. Cudów nie ma :)

WAX Odżywka opinie

26 kwi 2010 - 11:11:14

ja jestem bardzo zadowolona :) i szybciej wlosy rozna :) moja kolezanka tez miala i tez sobie chwalila :D

WAX Odżywka opinie

26 kwi 2010 - 11:12:25

Ja też ją używam do ciemnych włosów i widze duże zmiany:włosy mi bardziej błyszczą,nie są takie suche,szybciej rosną i tyle mi ich nie wypada jak kiedyś więc polecam w 100% Można ją kupić w aptece jest mała za 16 zł średnia za 22 a duża za 28zł

WAX Odżywka opinie

26 kwi 2010 - 11:12:43

ja kupowałam w aptece, ale mi niestety nic nie pomogła, wole jedwab :)

WAX Odżywka opinie

28 kwi 2010 - 10:26:20

up up

WAX Odżywka opinie

28 kwi 2010 - 10:30:01

ejj cyba co tydzien jest nowy watek na temat odzywki wax... niew iem po co podbijacie??

POLECAM WAXA

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Avon