Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WAX Odżywka opinie

08 cze 2013 - 16:23:27

średniej klasy odżywka, ale jest tania więc nie ma co się spodziewać rewelacji....Pozdrawiam.

WAX Odżywka opinie

08 cze 2013 - 20:36:37

jako posiadaczka kręconych włosów uważa, że to jedna z lepszych odżywek na rynku w rozsądnej cenie! włosy proste rzeczywiście może nieco obciążyć, ale wtedy należy 2 razy spłukać. do loków świetna. regeneruje, nawilża, odżywia.
cena max. 20 zł. na pewno w aptekach i Superpharmie.

WAX Odżywka opinie

09 cze 2013 - 11:58:00

zaczęłam używać dwa miesiące temu i po miesiącu zauważyłam, że włosy szybciej rosną. ale teraz nie widzę żadnych zmian... :(

WAX Odżywka opinie

12 cze 2013 - 21:37:09

""szału nie ma" a ile zachodu przy tym

WAX Odżywka opinie

13 cze 2013 - 21:31:30

mam grube, długie, ciężkie, proste włosy. Dla mnie ta maska jest porażką.
Strasznie obciąża. Nie mam problemu z włosami, kupiłam ją bardziej z ciekawości aniżeli z potrzeby i wg mnie jest kiepska.
Tworzy na włosie film, który spłukuje się bardzo długo, włosy są strasznie dziwne, nienaturalne w dotyku.

Jeśli miałabym coś polecić to proponuję zakupić sobie zestaw odżywka+szampon z L`Oreal Professionnel Serie Expert, Absolut Repair

Dla mnie seria absolut repair jest cudowna. Przede wszystkim nie obciąża włosów, są miękkie, lekkie, pięknie lśnią, są zdrowe.


WAX Odżywka opinie

17 cze 2013 - 17:40:38

jako osoba o włosach suchych z tendencją do puszenia nie polecam odżywki WAX! moim zdaniem zniszczyła mi końcówki.... odradzam

WAX Odżywka opinie

18 cze 2013 - 13:22:00

Stsoowałam WAX i jakis rewelacyjnych efektów niestety nie zauwazyłam wrecz po dłuzszym stoswaniu pojawil się lupiez:/ do kupienia w aptece cena z tego co pamietam ok 15 zł...

WAX Odżywka opinie

18 cze 2013 - 15:48:02

ja mialam maseczke wax do wlosow wypadajacych.. byla ok, ale potem wyprobowalam maseczke ziaja i juz zostalam przy niej :) jest wygladzajaca i slicznie pachnie.. nie wiem czy wlosy mniej mi wypadaja, ale generalnie wygladaja na zdrowsze :) moze kiedys wroce do wax, ale troche odstrasza mnie zapach.. dlatego wole ziaja (i ziaja jest tansza).

zweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 1/5

WAX Odżywka opinie

18 cze 2013 - 23:21:35

Kup sama próbujesz

WAX Odżywka opinie

21 cze 2013 - 15:56:24

Ja mogę ją bez problemu kupić w funciuaku za 1 funta :) ja złotówka :) . Dzisiaj kupie na nowo jest na prawdę fajna zawszę nakładam garściami tej odżywki na włosy hhehhehe :D:D

WAX Odżywka opinie

23 cze 2013 - 09:50:26

w sklepie zielarskim mozna kupic
rowniez uzywalam, i moim zdaniem nie zauwazylam zmian na moich wlosach
najlepsza jaka mialam to goldwell naprrawcza, rewelacja, do kupienia na allegro lub w salonie fryzjerskim

WAX Odżywka opinie

28 cze 2013 - 21:41:59

szału nie ma z tym waxem.

WAX Odżywka opinie

29 cze 2013 - 15:01:29

Wax jest rewelacyjna. W aptece można kupić tą odżywkę firmy L'biotica Biovax, 250 g kosztuje koło 16 zł, do tego czepek gratis (pięknie pachnie). Na allegro można kupić tą samą odżywkę innej firmy 480 g za około 10 zł, nie wiem jaka to firma, opakowanie jest biało-brązowe, z logo Natural Classic Henna Treatment Wax. Włosy mi wypadały garściami, straciłam połowę włosów. To jedyne co mi pomaga.

WAX Odżywka opinie

11 lip 2013 - 14:14:21

uzywam jej systematycznie i sa zdrowsze no i szybciej rosna :)

WAX Odżywka opinie

14 lip 2013 - 11:41:09

Ja polecam L'BIOTICA BIOVAX :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyczna świeżość