Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WAX Odżywka opinie

17 mar 2017 - 14:39:48

Używałam tej do ciemnych wosów i jakoś szału nie było.. poza tym szorstkie włosy były zaraz po wysuszeniu, na drugi dzień juz lepiej ale nie jest jakos powalająco dobra :D Juz chyba lepiej działała na mnie kallos latte lub sayoss repair ale to pewnie żależy od rodzaju włosów :)

Używałam tej do ciemnych wosów i jakoś szału nie było.. poza tym szorstkie włosy były zaraz po wysuszeniu, na drugi dzień juz lepiej ale nie jest jakos powalająco dobra :D Juz chyba lepiej działała na mnie kallos latte lub sayoss repair ale to pewnie żależy od rodzaju włosów :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-17 14:39 przez daria20g.

WAX Odżywka opinie

04 kwi 2017 - 20:35:58

Godna polecenia

WAX Odżywka opinie

20 kwi 2017 - 12:45:32

miałam kiedyś waxa ale powiem szczerze szału nie było...maska jak maska na mniej najlepiej działa loreal...

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

WAX Odżywka opinie

15 maj 2017 - 14:01:35

Mam ich odżywkę w sprayu do włosów jasnych i jest ogólnie super :)

WAX Odżywka opinie

28 lip 2017 - 12:27:11

bardzo b fajna odzywki. polecam

WAX Odżywka opinie

23 sie 2017 - 11:07:56

ja miałam, ale rezultatów jakoś nie zauważyłam :)

WAX Odżywka opinie

27 lut 2018 - 16:13:48

ja stosowałam WAX tak systematycznie jzu jakis czas temu (ze 2 lata temu w sumie). stosowałam przez pol roku z pewnoscia i nie zauwazylabym roznicy, gdyby nie moja fryzjerka, ktora stwierdziła że wychodza na czubku nowe włosy
byłam bardzo tym rozbawiona, dopoki sama nie zobaczyłam, teraz po przerwie 2 letnie, znowu wracam do WAX, mam długie włosy ktore czesto się plącza, a po umyciu włosów, nawet jak 5 minut zastosuje maskę to włosy mi sie duzo lepiej rozczesują
uzywalam tej do wlosow jasnych

WAX Odżywka opinie

01 maj 2018 - 14:47:47

dla mnie odżywka jak odżywka. zużyłam całe opakowanie i nic nie zauważyłam... normalna, zwykła odżywka a nie jakis cud

WAX Odżywka opinie

21 wrz 2018 - 09:00:50

dla mnie też bez szału :(

WAX Odżywka opinie

28 wrz 2018 - 17:43:14

Dla mnie odżywka do włosów Wax jest warta polecenia :)

WAX Odżywka opinie

12 lut 2019 - 14:20:38

Taka sobie, nie widziałam szału. Używałam tego dla brunetek

WAX Odżywka opinie

19 sie 2021 - 17:33:55

U mnie średnio się sprawdziła ta odżywka, a moje kręcone włosy stały się take oklapnięte bez skrętu i przerzuciłam się na coś innego.

WAX Odżywka opinie

21 sie 2021 - 14:52:11

Ja generalnie nie używam żadnych odżywek do włosów, gdyż strasznie mam potem przetłuszczone włosy i musze ponownie wymyć włosy, także podarowałam sobie odżywki, ewentualnie jakaś odżywka tylko w spray wchodzi w grę ale to nie zawsze stosuję,

WAX Odżywka opinie

22 sie 2021 - 21:51:56

Cytat
Nastulka89
Ja generalnie nie używam żadnych odżywek do włosów, gdyż strasznie mam potem przetłuszczone włosy i musze ponownie wymyć włosy, także podarowałam sobie odżywki, ewentualnie jakaś odżywka tylko w spray wchodzi w grę ale to nie zawsze stosuję,

Spróbuj takiego specyfiku https://www.notino.pl/milk-shake/leave-in-kuracja-regenerujaca-bez-splukiwania-w-sprayu/ nie przetłuszczają się włosy, bez spłukiwania a do tego super się włosy układają, tylko nie za wiele sprajuj bo niewielka ilość wystarczy by dobrze się włosy rozczesywały.

WAX Odżywka opinie

07 kwi 2022 - 11:44:28

Bardzo dobra maska. Stosowałam i widzialm efekty, wlosy faktycznie byly zdrowsze i mocniejsze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabieg botoksu