Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

operacja oczu

26 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

WAX Odżywka opinie

09 kwi 2014 - 20:53:37

Kupiłam WAX do zniszczonych włosów i byłam zachwycona bo moje włosy były lśniące jak lustro, ale trzeba uważać z nią bo też potrafi nieźle obciążyć włosy więc trzeba stosować zgodnie z etykietą. Z kolei jak kupiłam do włosów farbowanych, przeraziłam się i rozpłakałam. Już podczas mycia czułam, że coś jest z nimi nie tak. Miałam włosy jak siano i to po pierwszym stosowaniu! Fryzura jak szopa, nie dało się nawet dobrze ich wyprostować, a ja mam bardzo grube, gęste włosy i nie mogę mieć żadnych "spulchniaczy" w kosmetykach bo wyglądam wtedy jak czarownica. Oddałam maseczkę koleżance i jej pasowała, ale ma rzadkie i cienkie kudełki, może dlatego :)
W każdym razie WAX do zniszczonych jest super. Kiedyś dostałam od przyjaciółki coś co w nazwie miało "snake oil", w dużym opakowaniu, takiej tubie. To było rewelacyjne, jeszcze lepsze od Wax ale wyrzuciłam opakowanie i obydwie zapomniałyśmy tak to się zwie :)

WAX Odżywka opinie

12 kwi 2014 - 06:42:12

Ja ostatnio używam szamponu i odżywki Silica i jest bardzo dobra,ale odżywkę stosuję między dwoma myciami włosów.Szampon jest na naturalnych ziołach .polecam.

WAX Odżywka opinie

14 kwi 2014 - 17:03:04

co do waxu uzywalam go kilka lat temu ale nie spasowal mi...

WAX Odżywka opinie

10 maj 2014 - 16:57:16

Moja koleżanka stosowała i nie miała żadnych efektów;/ ale może Tobie przypasuje :)

WAX Odżywka opinie

11 maj 2014 - 17:10:51

ja miałam dla wlosow blond i powiem ze jest genialna bardzo czesto ja kupuję, naprawde polecam ! wlosy sa bardziej miekkie, pełne blasku, i co (u mnie najwazniejsze) przestaly wypadac w duzych ilosciach.

WAX Odżywka opinie

19 maj 2014 - 16:12:10

ja po niej nie widziałam żadnych efektów, wręcz przeciwnie, ciężko się włosy rozczesywały, jeden wielki kołtun na głowie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-19 16:56 przez Amantess.

WAX Odżywka opinie

10 cze 2014 - 23:28:55

ja mam wrażenie iż mimo napisu że nie farbuje włosów delikatnie przyciemnia mój blond.
A tak btw, odżywka jest mega dla moich rozjaśnianych włosów ;)

WAX Odżywka opinie

10 gru 2014 - 12:31:50

Cytat
arecia
moja siostra używała tej do ciemnych włosów i nie widziała żadnych promiennych efektów, ja użyłam dopiero raz do jasnych i włosy na następny dzień są w porządku. Natomiast koleżanka jest zachwycona, o wiele poprawiła jej się jakość włosów, mniej wypadały, jest połysk ;-)
z tym, że trzeba jej używać w cieple, tzn. w saunie lub z gorącym ręcznikiem chodzić potem na głowie. Ale z tym jest raczej problem, bo jak zagrzać ręcznik w lecie lub na wiosnę, gdy masz kaloryfery chłodne? ;d ja nakładam czepek foliowy lub owijam głowę folią spożywczą i nagrzewam suszarką. bo chodzi o to, że łuski włosów otwierają się pod wpływem ciepła. Następnie trzeba spłukać włosy chłodną wodą, by je zamknąć ;)

Z tym ogrzaniem to nie problem:), bierzesz suszarkę do włosów i dmuchasz gorącym powietrzem pod ręcznik i pod czepek foliowy bądź jednorazówkę i wtedy ciepełko się tam utrzymuje;)

WAX Odżywka opinie

13 sty 2015 - 19:36:24

Zużyłam 3 opakowania. Efektów praktycznie brak.

WAX Odżywka opinie

24 mar 2015 - 20:16:08

ja też używałam i była ok, tylko że z lenistwa przestałam jej używać. Wole szybciej działające maski :)

WAX Odżywka opinie

28 mar 2015 - 15:43:00

jest w porządku, fajnie odżywia włosy :) w moim przypadku jedynym minusem jest to, że przy jej nakładaniu i spłukiwaniu strasznie wypadają mi włosy, na szczęście później wszystko wraca do normy :)

WAX Odżywka opinie

23 maj 2015 - 19:35:17

Używałam ją ale zrezygnowałam, bo nie widziałam żadnych efektów.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

WAX Odżywka opinie

26 lip 2015 - 14:05:17

Zdania są podzielone. Ja również używałam waxa i na mnie niestety nie zadziałał jakoś oszałamiająco, tak jak zwykła odżywka. Jeśli bardzo chcesz to sobie kup i zobaczysz jak na Twoje włosy zadziała. Mi na moje zniszczone farbowaniem włosy pomógł bardzo olejek kokosowy, jednak nie ma to jak naturalne kosmetyki bez chemii

WAX Odżywka opinie

26 lip 2015 - 21:06:58

Dla tych u których wax się nie sprawdził, nowa seria glamour powinna zdziałać cuda :)



WAX Odżywka opinie

12 sie 2015 - 12:17:31

Używam od dawna z przerwami i jestem bardzo zadowolona, mam włosy farbowane i kręcone, świetnie się rozczesują , są miękkie, nawilżone, bardzo często kupuje WAX w prezent na imieniny czy urodzinywiatrak

Hej! Używam od paru dobrych lat z przerwami, na lato zawsze. Mam włosy kręcone, tylko po tej odżywce tak łatwo się rozczesuje. Włosy są lśniące , miękkie ;o) oczywiście szampon obowiązkowo do włosów jasnych Wax . Produkty mają bardzo przystępną cenę , są wydajne i każdy znajdzie cos dla Siebie. Ja POLECAM ;O)

Hej! Używam od paru dobrych lat z przerwami, na lato zawsze. Mam włosy kręcone, tylko po tej odżywce tak łatwo się rozczesuje. Włosy są lśniące , miękkie ;o) oczywiście szampon obowiązkowo do włosów jasnych Wax . Produkty mają bardzo przystępną cenę , są wydajne i każdy znajdzie cos dla Siebie. Ja POLECAM ;O)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-13 10:51 przez mucha1985.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki naturalne