Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WAX Odżywka opinie

08 lut 2014 - 20:22:07

ja kupiłam właśnie w aptece za 30zł. nie wiem, czy działa, bo to okaże się za jakiś czas. ale słyszałam, ze to dobre na porost włosów i dlatego kupiłam

WAX Odżywka opinie

10 lut 2014 - 20:59:16

dla mnie sie nienadawała włosy były szorstkie niemogłam ich rozczesac wydawało mi sie że sa gorzej suche niż wcześniej polecam gliss kur

WAX Odżywka opinie

13 lut 2014 - 22:17:52

Używam odżywki/maski WAX do włosów blond od jakiegoś czasu i osobiście jestem bardzo zadowolona :) Włosy po umyciu są miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują, dobrze się układają, nie elektryzują się aż tak bardzo jak kiedyś i o wiele mniej wypadają. Do tego troszkę rozjaśniły mi mój kolor , jednak nie ma efektu powalającego na kolana pod tym względem. Może też dlatego, że trzymam ją na włosach o wiele krócej niż jest to wskazane.

WAX Odżywka opinie

15 lut 2014 - 20:22:08

Jakieś 2 lata temu kupiłam sobie opakowanie WAX'a. Byłam zachwycona,niegdyś suche i matowe włosy zrobiły się nawilżone,błyszczące i mięsiste:) Teraz znowu się w nią zaopatrzyłam i mam nadzieję że naprawi straty po rozjaśnianiu włosów :)

WAX Odżywka opinie

19 lut 2014 - 23:34:40

kończę już 4 opakowanie i jestem zadowolona ;)

WAX Odżywka opinie

22 lut 2014 - 22:04:48

jest to najlepszy produkt jaki znam.jest rewelacyjna i gorąco polecam.

WAX Odżywka opinie

24 lut 2014 - 20:59:54

Ja kupiłam w tamtym roku mamie na prezent. Ma farbowane, już bardzo dojrzałe' włosy ;) i jest zadowolona. Co więcej kilka razy użyłam tej maski na swoich włosach i jest świetna także dla mnie, sama zaczęłam jej używać. Średnio dwa razy w tyg robię sobie ten zabieg. Zabieg, bo niestety jest troszkę czasochłonny, maskę należy trzymać ok pół godz w cieple na włosach a następnie spłukać chłodną wodą, ale cierpliwość się opłaca bo efekty są widoczne już po użyciu. Mam długie, bardzo ciemne włosy, po odżywce są mocniejsze i jakby zdrowsze, końcówki się tak nie puszą. Poza tym jeszcze po następnych umyciach lepiej się układają.
Polecam, na prawdę działa tylko trzeba używać zgodnie z instrukcją =)

WAX Odżywka opinie

25 lut 2014 - 22:31:14

z odżywką nie miałam doczynienia, ale polecam wosk z awokada z WAXa :)) koszt, to około 12zł, producent niby napisał, że starcza na 3-4 razy, ale ja jestem w trakcie drugiego opakowania, użyłam 5 razy już z tego i mam prawie całą :) (włosy sięgają z 5-10cm za ramiona)

WAX Odżywka opinie

03 mar 2014 - 19:59:29

Oryginalna z Pilomaxu - rewelacyjna, stosuję od dawna i polecam!

WAX Odżywka opinie

16 mar 2014 - 19:56:30

używałam i czasem używam;)
dobre maseczki i widać efekty ...
znasz jednak temat każdy jest inny i nikt sensownie nie powie Ci jak bedzie na Twoich włosach.nie sa dramatycznie drogie i mozesz kupic nawet tania saszetke za 3zł która wystarczy Ci na 2-3 razy i juz bedziesz mogla sama wyrobic sobie swoja opinie

WAX Odżywka opinie

17 mar 2014 - 00:05:02

Ja kupiłam WAX, używałam kilka razy, ale odniosłam wrażenie że bardziej mi wysusza włosy niż regeneruje. Ciężko mi było je rozczesać, a końcówki zaczęły robić się jaśniejsze i zaczęły się rozdwajać. Może to wina moich włosów, w każdym razie ja nie mogę polecić.

WAX Odżywka opinie

18 mar 2014 - 00:31:00

miałam ten do ciemnych, na wypadanie włosów. Byłam zadowolona ale dużo bardziej zadowolona była moja mama, po 30stce, z włosami do ramion, farbowanymi przez wiele lat. Polecam zatem tej grupie :)

WAX Odżywka opinie

19 mar 2014 - 22:48:19

Wolę oryginalny polski Biovax.

WAX Odżywka opinie

23 mar 2014 - 07:10:54

tak, ale nie po każdym myciu. raz max dwa w tygodniu będzie ok.

WAX Odżywka opinie

04 kwi 2014 - 11:14:37

wax swietna,ja miałam zielona.gesta,trzymalam wlosy w worku i w czapce cala noc,rozgrzewala się i gładkie,nieplacza się,polysk switny no i wcmania włos,zamuka luski.idealna na przesuszone wlosy:)polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

macie pharmaceris i loreal?