Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WAX Odżywka opinie

16 lis 2013 - 16:36:08

Według mnie jest świetna na zniszczone włosy, jakie miałam po trzykrotnym zdejmowaniu farby. Naprawdę zdziałała cuda :) Są jednak minusy takie jak na przykład szybkie przetłuszczanie się pomimo solidnego i całkowitego spłukania odżywki a także obciążenie włosów.
Efekty jednak były, więc na plus :)

WAX Odżywka opinie

23 lis 2013 - 21:41:24

Dziewczyny piszecie o WAXsie,ale jakiej firmy bo są rożne ..która najlepsza jeśli chodzi o wypadanie?



WAX Odżywka opinie

27 lis 2013 - 15:13:32

ja uzywalam czesto wlosy farbuje rozjasniam prostuje itp i rewelacja juz po 1 uzyciu byly m iekkie i lsniace

WAX Odżywka opinie

28 lis 2013 - 12:21:47

Hej ja też ostatnio kupiłam Wax-a i mam pytanie odnośnie tego, jak robicie tzw. kompres?

WAX Odżywka opinie

30 lis 2013 - 23:08:11

Cytat
madzia9411
Hej ja też ostatnio kupiłam Wax-a i mam pytanie odnośnie tego, jak robicie tzw. kompres?

Ja używałam dość długo Waxa. Robiłam tak. W wilgotne włosy wsmarowałam pewną ilość (tylko skóra głowy mniej więcej bo mi obciążał włosy), następnie czepek do zabiegów fryzjerskich na głowę, ręcznik i suszarka - 10 minut ok. I to była wersja najbardziej pracochłonna ale też przynosiła najlepsze efekty. Gdy miałam lenia - to tylko wsmarowałam we włosy już po umyciu i do wanny długa kąpiel.
Cytat
intermaniaczka
Dziewczyny piszecie o WAXsie,ale jakiej firmy bo są rożne ..która najlepsza jeśli chodzi o wypadanie?

L'Biotica bez parabenów itp. Ale mnie bardziej obciążała włosy. Dlatego wolałam wersję Richards&Appleby.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-30 23:11 przez MangoShish.

WAX Odżywka opinie

22 gru 2013 - 17:57:58

Ja używałam tej z brązowymi napisami - mam jasne, cienkie włosy - podczas stosowania kuracji zdecydowanie mniej wypadały, niestety później wszystko wracało do stanu pierwotnego :(

WAX Odżywka opinie

04 sty 2014 - 01:11:49

sama się przymierzam do tego by sobie ją kupić ;) większość opinii jest pozytywna, więc czemu by nie spróbować.

WAX Odżywka opinie

06 sty 2014 - 13:22:40

Miałam do włosów jasnych, suchych i jak dla mnie bez rewelacji, trzeba wypróbować na sobie, bo każde włosy lubią coś innego, ale ma wiele pozytywnych opinii więc myślę, ze warto wypróbować, ja wypróbowałam, ale nie byłam zadowolona, nie znaczy, ze Tobie tez nie pomoże.
Ale jeśli komuś naprawdę wypadają włosy to warto udać się do dermatologa, bo to może być coś w organizmie, odzywki i maski to tylko wspomaganie, które nie wyleczy problemu jeśli lezy gdzies glebiej i potrzeba go wyleczyc np lekami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 13:24 przez Anulanka.

WAX Odżywka opinie

12 sty 2014 - 12:50:24

Mam w domu tą maske, nie używam jej już, bo nie zauważyłam po niej żadnych efektów. Ale polecam Ci Kallos Serical Crema Midollo & Placenta Krem pielęgnacyjny do włosów:) Jest świetny, prostuje włosy codziennie, a nie wyglądają na zniszczone :)

WAX Odżywka opinie

12 sty 2014 - 15:33:05

ja użyłam Waxu dwa razy i za każdym razem szczypała mnie w głowe i włosy wypadały mi bardziej niż zazwyczaj...ja mam w takim razie kompletnie złe doświadczenia..

WAX Odżywka opinie

26 sty 2014 - 17:16:13

Jak dla mnie to wszystkie te Waxy można o kant d..py rozbić.

WAX Odżywka opinie

02 lut 2014 - 12:36:06

Ja z Wax stosowałam całą serie po chemii ja już miałam ciut dłuższe włoski i było super, teraz też plus tabletki na wzmocnienie i jestem mega zadowolona. O golnie polubiłam tą firme i mogę polecić ja z czystym sumieniem:)

WAX Odżywka opinie

04 lut 2014 - 14:02:56

Ja miałam Hennę WAX - regenerującą maskę do włosów jasnych zniszczonych. Miała zdziałać cuda na moich przesuszonych włosach, a okazała się wielkim niewypałem. Włosy miałam jakby bardziej przesuszone, bez połysku i nawilżenia, ciężko się rozczesywały, przez co dużo ich zostawało na szczotce. Szkoda, bo kupiłam duże opakowanie 480 g, zużyłam niewiele i na razie do niej nie wrócę, bo niedawno i tak ściemniłam włoski. Wyrzuciłam pieniądze w błoto ;/

WAX Odżywka opinie

06 lut 2014 - 13:49:59

ja kupiłam ostatnio w Biedrze te maseczki Wax z L'biotica kilka rodzajów. Były w saszetkach 1,99 sztuka więc można przetestować zanim się kupi większe opakowanie ;-) Przetestowałam już 2 rodzaje ( jedna z 3 olejkami a druga w takiej białej saszetce). Póki co jestem bardzo zadowolona, włosy były gładkie i jakby sprawiały wrażenie zdrowszych, jedynie z rozczesaniem ich po umyciu miałam problem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-06 13:50 przez magi25.

WAX Odżywka opinie

08 lut 2014 - 13:15:54

ja właśnie mam zamiar ja nabyć ;))
słyszałam że jest dobra a efekty megaa! włosy szybciej rosną a marze o dlugich wiec nic nie trace a moge zyskac piekny wyglad moich niestety suchych wlosow..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja woskiem