Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 30 31 -->

WAX Odżywka opinie

29 sie 2013 - 14:23:12

To chyba zależy od włosów bo też słyszałam różnie niepochlebne opinie na temat tej odżywki np. ze włosy po niej wypadają. Osobiście używałam ale jakichś rewelacji nie było, włosy sie ładnie rozczesywały i układały ale poza tym to bez szału a skusiłam się na nią tylko dlatego ze była tanio na all

WAX Odżywka opinie

04 wrz 2013 - 11:28:07

Ja dostałam od niej łupieżu , ale może po prostu nie jest dla mnie. :-)

WAX Odżywka opinie

08 wrz 2013 - 22:04:27

Jestem ciemna blondynką, farbuje na ciemniejszy brąz wiec mialam suche wlosy, wypadały ale po tej odzywce to jest bomba. Mianowicie, myję wlosy codziennie, używam dzieciecego szamponu Bambi ktory mialbyc delikatny ale bardzo platał włosy więc zmieniłam na szampon i płyn do kąpieli dla dzieci z Biedronki za 5zł Pinio, jest świetny, później nakładam wax'a trzymam do 30min, zmywam, wytre recznikiem uzyje BioSilk a pozniej odzywki w spraju Glis Kur (ma kolor zółty i pachnie brzoskwinka) mam pol mokre wlosy i je czesze, nastepnego dnia robie tak samo tylko ze po myciu uzywam odzywki Nivea Long Repair i trzymam max 5minutek. Efekty są bombowe, zakochalam sie w waxie i w tej nivei! Szampon ten jest naprawde dobry

WAX Odżywka opinie

13 wrz 2013 - 07:30:43

Cytat
klaudik90
Mi niestety nie dopasowała się .. włosy zaczęły mi wychodzić jeszcze bardziej . Obecnie biorę 3 tydzień Skrzypovite i jest OK :)

dziwne że zaczęły Ci włosy wychodzić?bo używają tej odżywki ludzie po utracie włosów (np.Po chemioterapii)może kupujesz tą podróbkę bo są dwa rodzaje (ja tyle znam-może jest więcej)jedna jest taka sobie,druga rewelacja!

WAX Odżywka opinie

17 wrz 2013 - 20:41:56

Ja używam maseczki WAX i jestem zadowolona , włosy fajnie się układają i extra błyszczą ! ;-) jest spoko bo używa się jej tylko jeden raz w tygodniu na 20-30 min ;D więc jest bardzo fajna w użyciu ;P i zamiast czepka używam zwykłego ręcznika ;p

WAX Odżywka opinie

26 wrz 2013 - 10:58:31

Ja jestem bardzo zadowolona, używałam już różnych odżywek wax i każda jest świetna, poprawia kondycję włosów, nawilża, włosy są błyszczące i dobrze się układają, a w dotyku są jak jedwab :-) Ponieważ myję włosy codziennie, więc używam waxa codziennie jak normalnej odżywki, od ok 2 lat. Poza tym pięknie pachną.
Mojej córci, której myję głowę raz na tydzień, bo nie ma potrzeby częściej nakładam odżywkę na 30 min i na to czepek z folii. Włosy ma również piękne, dobrze nawilżone i błyszczące, a ma długie włosy.
Ja gorąco polecam.
Równie dobre są też szmpony i odżywki biowax, postawiłabym znak równości między jednymi i drugimi

WAX Odżywka opinie

14 paź 2013 - 16:53:13

Mnie (mam bardzo długie włosy) WAX plątał włosy tak, że nie mogłam ich później rozczesać, na drugi dzień już były tłuste, ale końcówki były odbudowane to fakt. Osobiście wolę Biovax

WAX Odżywka opinie

15 paź 2013 - 16:25:56

zeby cos bylo skuteczna trzeba powyzej miesiaca stosowac a inni zastosuja 3 razy i pisza ze nie dobra to najlepsza maska i od lat jest stosowana u mnie w rodzinie i poprawia wlosy
ja w pl duza kupilam i zaplacilam 35zk a teraz sa u mnie w sklepie po 2 funty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-15 16:26 przez monikad1111.

WAX Odżywka opinie

16 paź 2013 - 10:48:15

Jestem fryzjerką i jak byłam jeszcze na praktyce to klientka jej używała i w jej przypadku była ok,ale wiem że nie do każdego rodzaju włosów jest odpowiednia tzn.nie zawsze widać rezultaty.Po prostu musisz wypróbować :)

WAX Odżywka opinie

20 paź 2013 - 17:22:21

a ja slyszalam znów, ze jest WAX i VAX. ktora jest lepsza?

WAX Odżywka opinie

24 paź 2013 - 07:44:31

ja wczoraj użyłam jej pierwszy raz i muszę przyznać,że włosy są po niej super, zobaczymy co będzie dalej.

WAX Odżywka opinie

29 paź 2013 - 11:34:13

ja mam po niej napuszone i sie elektryzują koszmar

WAX Odżywka opinie

05 lis 2013 - 11:05:27

polecam odżywkę seboradin, stosowałam ją przed waxem i znów wróciłam do niej bo jest najlepsza !

WAX Odżywka opinie

08 lis 2013 - 19:50:12

Również kończę moje pierwsze opakowanie (duże). Do tendencji do wypadania włosów. Włosy dalej wypadają, za dużej różnicy nie widzę w tym przypadku... Ale włosy są gładkie i przyjemne w dotyku. Myślę, że kupię olejne pudełko.. A może to ich serum odżywiające... Bo skorzystałam z próbki i byłam zadowolona. Włosy jak z salonu fryzjerskiego ;D

WAX Odżywka opinie

15 lis 2013 - 15:22:15

jedna wielka masakra !!!
włosy po spłukaniu tego "cuda" wyglądaja na nie umyte !!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

olejowanie włosów