Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

15 sie 2013 - 12:49:33

A czy wierzysz w cuda?:) przecież sam krem nie pomoże, musisz cwiczyć i ujedrnic ciało:) bardzo bardzo duze znaczenia ma dieta, uważaj co jesz i pij dużo wody. U mnie w rodzinie celulit jest dziedziczny mama jak i siostry mają ogromny celulit. Mi również zaczą się robić, ale zaczełam ćwiczyć, dobrze się odzywiac i pic duzo wody mineralnej z cytryną, a kremy na celulit ktore stosuje to tylko dodatek. Moge z czystym sercem powiedzieć ze pozbyłam sie celulitu i mam piękne jędrne ciało, a celulit miałam w II stopniu. Więc nie czekajcie na cudaa bo sam krem ich nie zdziała

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

15 sie 2013 - 12:55:50

Sam krem nie pomoże,trzeba jeszcze zmienić dietę na znacznie zdrowszą,dużo się ruszać,nie pić kawy,nie palić,żadnych gazowanych napoi typu cola,dużo warzyw,owoców.

Moja siostra próbuje zwalczyć cellulit,ale ona myśli,że posmaruje się raz dziennie kremem i cudownie on zniknie.Ale nie znika,bo sie nie rusza,pali,pije mocna kawę,colę i te inne,a owoców i warzyw to dawno nie widziałam,by jadła.

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

15 sie 2013 - 12:56:26

Dokładnie, trzeba się ruszać i prawidłowo się odżywiać. Ja do tego stosuję codziennie Reduktor Cellulitu Ziaja, taki w czarnym opakowaniu i mi pomaga. Do tego raz w tygodniu nakładam na uda i pośladki takie jakieś błoto (kupuję je w Organique) i owijam folią ciało i pół godziny grzeję się pod kołdrą i rzeczywiście działa dobrze.

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

15 sie 2013 - 13:04:58

nie ma cudownego specyfiku na zlikwidowanie cellulitu gdyby takowy był, "super gwiazdy, gwiazdeczki i celebrytki" mające fortunę nie świeciłyby okropnymi udami ;)nawet Joanna Krupa takowy ma mimo, że podobno wydaje 6k tygodniowo na zamrażanie itp..
rusz 4 litery i zadbaj o odżywianie zlikwidujesz cellulit, powodzenia ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

15 sie 2013 - 13:07:47

u mnie działa sport, bieganie i zdrowe jedzenie. Kremy nic nie dają - to wersja dla leniuchów, którzy chcą mieć świadomość, że coś robią

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

15 sie 2013 - 13:07:58

cwiczenia z mel b - 10 min trening posladkow i ud , polecam ;)

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

18 sie 2013 - 14:33:32

Dziewczyny cellulit to co prawda nie choroba, kwestia estetyki, ale mimo wszystko zaburzeń wewnątrzkomórkowych więc niby jakim cudem sam krem ma wam pomóc w walce z nim ? Ruch to podstawa i dieta, do diety można dołączyć tabletki, ja sobie detocell aqua kupiłam, ale to też trzeba mieć rozeznanie w kwestii posiadanego cellulitu. No i są jeszcze masaże.

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

02 wrz 2022 - 20:13:15

Na cellulit,rozstępy, zmarszczki doskonały jest Olejek Busajna. Świetnie nawilża i ujędrnia skórę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZAMOŚĆ !!!!!!