Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 11:39:26

Cześć dziewczyny. Chyba jak każda dziewczyna zmagam się z ochydnym cellulitem na moich udach i pośladkach :( stosowałam już różne kremy , pilingi , masaże..i efektów jakoś nie widać..a co gorsze stan się pogarsza...Jakie kremy wy stosujecie i czy na was dzialaja ? Może macie jakies domowe sposoby na to dziadostwo? Aaa i jeszcze jedno pytanie : czy któraś z was stosowała krem z avonu "solutions z masażerem Tri-Roller" ? Chciała bym się dowiedzeć czy warto go kupić bo jest drogi a buteleczka to tylko 150ml ;/ POOOOMOOOOCYYYY ! Za wszystkie odp z gory dziekuje ;)

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 11:49:26

też się chętnie dowiem:)

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 11:52:54

Kiedyś w "jak dobrze wyglądać nago" były kremy na cellulit i najlepiej spisał się ten z Nivea good bye cellulite. Próbowałaś ten?

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 12:12:18

Witam.

Szczerze mówiąc nie ma na rynku kosmetycznym ekstra cudownego preparatu zwalczającego cellulit. Są preparaty, które przy długim i systematycznym stosowaniu mogą poprawić wygląd skóry. Jednak jeżeli chcesz pozbyć się cellulitu to samym preparatem tego nie zrobisz. Musisz połączyć to z ćwiczeniami a co najważniejsze zmienić nawyki żywieniowe ( nie mówię o diecie !). Musisz zacząć jeść warzywa, owoce a co najważniejsze pić wodę, która pomaga wypłukać wszelkie toksyny z organizmu.
Patrząc na anatomię naszej skóry (naskórek, warstwa właściwa, warstwa podskórna -tłuszczowa), żaden krem nie "wbije się" aż tak głęboko!!!

Jeżeli masz problem z cellulitem musisz najpierw wiedzieć co to jest cellulit z punktu widzenia jego definicji i rodzaju. Są trzy rodzaje: tłuszczowy (lipidowy), wodny i wodno-lipidowy.

Jak rozpoznasz już jaki masz rodzaj cellulitu, musisz się dowiedzieć jakimi sposobami go zwalczać. Najtrudniej pozbyć się tłuszczowego ( i nie mówię tu o tym, że stosując krem miesiąc nie widać efektu!).

Powiem wam szczerze, cellulit to świństwo, ale da się go pozbyć!
Zmiana nawyków, więcej ruchu, kremy dla poprawienia wyglądu skóry połączone z masażem, systematyczność i cierpliwość :)

Pozdrawiam

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 12:20:07

a próbowałaś robić sobie taki prysznic, że na te miejsca na zmianę zimną i ciepłą wodą? słyszałam, że to działa :)

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 12:27:48

Witajcie.Jest coś super,działa już po pierwszym użyciu jest to na bazie naturalnych składników nakładamy na pośladki uda owijamy się folią kosmetyczną lub spożywczą to jest cudo.Spróbujcie i nie będziecie żałować jest nie drogi bo 300ml z wysyłką 35zł CELLULIT STOP!!EXTRA sKŁAD:AQUA,ZINGIBER OFFICINALE,CYNAMON,ALCOHOL,,KOFEINA,THEOBROMA CACAO,OLEA EUROPAEA CUDEŃKO!!!!



KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 12:34:20

Alkohol w składzie? i to ma byc ratunek dla skóry?

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 13:17:40

JEST NIE DUŻA ILOŚĆ,WIDOCZNIE WIEDZĄ CO ROBIĄ

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 14:18:31

Cytat
lawenda89
a próbowałaś robić sobie taki prysznic, że na te miejsca na zmianę zimną i ciepłą wodą? słyszałam, że to działa :)

Tak robiłam, ale szczerze mówiąc nie wytrzymałam długo. Chyba z tydz to stosowałam.. było to dla mnie bardzo nie przyjemne dlatego zrezygnowałam ;/
Cytat
dadziula
Kiedyś w "jak dobrze wyglądać nago" były kremy na cellulit i najlepiej spisał się ten z Nivea good bye cellulite. Próbowałaś ten?

Tego specyfiku jeszcze nie mialam. Ale ostatnio bylam w sklepie i zastanawialam sie nad nim ;) byla nawet promocja ! na 20zł bodajże. Chyba go zakupie i wytestuje ! ;)
Cytat
adrienn
Witam.

Szczerze mówiąc nie ma na rynku kosmetycznym ekstra cudownego preparatu zwalczającego cellulit. Są preparaty, które przy długim i systematycznym stosowaniu mogą poprawić wygląd skóry. Jednak jeżeli chcesz pozbyć się cellulitu to samym preparatem tego nie zrobisz. Musisz połączyć to z ćwiczeniami a co najważniejsze zmienić nawyki żywieniowe ( nie mówię o diecie !). Musisz zacząć jeść warzywa, owoce a co najważniejsze pić wodę, która pomaga wypłukać wszelkie toksyny z organizmu.
Patrząc na anatomię naszej skóry (naskórek, warstwa właściwa, warstwa podskórna -tłuszczowa), żaden krem nie "wbije się" aż tak głęboko!!!

Jeżeli masz problem z cellulitem musisz najpierw wiedzieć co to jest cellulit z punktu widzenia jego definicji i rodzaju. Są trzy rodzaje: tłuszczowy (lipidowy), wodny i wodno-lipidowy.

Jak rozpoznasz już jaki masz rodzaj cellulitu, musisz się dowiedzieć jakimi sposobami go zwalczać. Najtrudniej pozbyć się tłuszczowego ( i nie mówię tu o tym, że stosując krem miesiąc nie widać efektu!).

Powiem wam szczerze, cellulit to świństwo, ale da się go pozbyć!
Zmiana nawyków, więcej ruchu, kremy dla poprawienia wyglądu skóry połączone z masażem, systematyczność i cierpliwość :)

Pozdrawiam

Widze ze jestes jakas bardo rozeznana. Moze zadam glupie pytanie ale zastanawiam sie nad nim juz dlugo dlugo a nigdzie nie umiem otrzymac odp , moze jest ono glupie hehe. Biore tabletki anty, ponoc one zatrzymuja wode w organizmie a znowu mowia ze trzeba pic duzo wody . To w koncu pic czy nie pic?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-10 14:21 przez iseredynska.

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 14:21:36

<moderacja- spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 09:13 przez moderator.

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 14:22:41

ohydny to po pierwsze

Może peeling własnej roboty kawowy?? podobno baaaaaaaardzo skutezny..




PEELING KAWOWY
Cellulit a kawa

Peeling kawowy tak jak pozostałe metody usuwania cellulitu nie działa od razu. Wyniki wcierania kawy w skórę przychodzą w zależności od kobiety od miesiąca do trzech.

Krem nawilżający czy wyszczuplający, oliwka ma za zadanie zrobienie z peelingu papki o dobrej przyczepności do skóry. Nie ma znaczenia co użyjemy, środkiem który likwiduje cellulit tym sposobie jest kawa.

Do peelingu kawowego możemy dodać kilka kropel olejku cynamonowego, grejpfrutowego i geraniowego, dodaję trochę balsamu ujędrniającego lub oliwki i mieszam.

Przepis na peeling kawowy

zwykła folia spożywcza
12 łyżek kawy mielonej
1 łyżka imbiru mielonego
12 łyżek cynamonu mielonego (2,5 paczki)
krem ujędrniający lub nawilżający, oliwka
Po zrobieniu peelingu kawowego wsmarowujemy go w ciało za pomocą dłoni lub szorstkiej rękawicy, następnie owijamy się dokładnie folią spożywczą. Tak owinienta kładziemy się na łóżku, owijamy się dodatkowo kocem lub śpiworem. Po około godzinie możemy zdjąć folie, zmyć peeling i nasmarować się kremem ujędrniającym.

Przepis na peeling kawowy - bez folii

2 łyżeczki kawy naturalnej
1 łyżeczka cynamonu mielonego
1 łyżeczka imbiru
Kawę i cynamon zalewam wrzątkiem (tyle wody żeby pokryć te fusy) przykrywam spodeczkiem i czekam aż przestygnie. Później do tego dodajemy żel do kąpieli i dokładnie mieszam żeby powstała jednolita masa. (konsystencja lekko ciągnąca) Tym nacieram sobie ciało i zmywam letnią wodą.

Przepis na peeling kawowy - bez folii i z solą

dwie dawki soli
dwie dawki zmielonej kawy
dawkę cynamonu
żel
Wszystko wsypujemy do jednej miseczki, żelu dodajemy go tyle by powstała w naczyniu dość gęsta masa. Następnie starannie ale delikatnie masuję całe ciało od stóp do szyi. Na koniec spłukujemy skórę z peelingu, a po wytarciu należy użyć balsamu (ujędrniający, nawilżający).

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

10 gru 2011 - 14:53:01

dodam opis tego rewelacyjnego i z alcoholem cellulit stop;-)



KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

15 sie 2013 - 12:39:56

probowalam wiele kremow i nic natomiast pomogl mi ten produkt; Celinea i krotkie cwiczenia , wszystko dziewczyny macie opisane ladnie na tej stronie www.dla-kobiety.jimdo.com

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

15 sie 2013 - 12:42:27

Żadne kremy nie działają :D Polecam zacząć się ruszać. Ja też zawsze nienawidziłam ćwiczeń, na wiosnę zaczęłam ćwiczyć z Mel B, robiłam sam trening na pośladki (10 minut) i po niecałym miesiącu już widziałam że cellulit się znacznie zmniejszył, bez ściśnięcia skóry praktycznie go nie widać. Polecam też trening na nogi, będzie lepszy efekt :)

KREM NA CELLULIT ! POMOCY !

15 sie 2013 - 12:48:07

Też miałam ten problem, myślałam że nic mi nie pomoże. I co? Odkąd codziennie ćwiczę, zostały minimalne ślady tego dziadostwa, jeszcze kilka dni i go nie będzie. Polecam ci ćwiczenia, a nie durne specyfiki które za przeproszeniem całe G dają. Do tego duuuzo wody.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki podkład?????