Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:10:54

Hej. Od kilku lat robie sobie sama henne na brwiach, cąły czas z jednej firmy- Delia, kolor czarny.
3 ostatnie zabiegi są totalnym niewypałem! zawsze miałam fajne czarne brwi i skórę zafarbowaną (delikatnie), bo moje włoski są cienkie i delikatne. Ostatnimi razy moja skóra na brwiach jest czerwono-ruda! nie wiem czemu tak się dzieje, cały czas używam tej samej henny. Czy jakieś środki powodują ten paskudny kolor? Przed henna przemywam brwi tonikiem, no ale zawsze tak robiłam i nie było problemów. Po hennie spirytusem salicylowym zmywam kolor, gdy wychodzi za mocny i później smaruje je kremem nivea. Nigdy nie było problemów, ale teraz? :( wiecie jaka jest przyczyna tego rudowatego koloru?

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:17:53

może nivea jest powodem?

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:20:45

zawsze smarowałam niveą i nigdy nie było problemów

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:20:54

wątpie,że krem skoro zawsze robiła tak samo a nagle inny efekt..

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:24:10

jezu nikt nie umie mi pomóc? nikt sie nie wypowie? a na durne wątki typu czy jestem ładna/ile mam lat to się roi od stron z komentarzami :|

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:30:26

Podbijam, bo nie mam pojęcia dlaczego Ci sie tak robi

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:32:59

a nie uzywałaś przed henną czasami balsamu brązującego lub samoopalacza?

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:33:45

Cytat
henn
jezu nikt nie umie mi pomóc? nikt sie nie wypowie? a na durne wątki typu czy jestem ładna/ile mam lat to się roi od stron z komentarzami :|

nie bulwersuj sie, po prostu nie wiemy jak ci pomóc. Najlepiej odstaw na razie tą hennę.

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:33:47

Spróbuj delikatnie wymyć ją pilingiem albo bardzo tłustym kremem, nałożyć na 20 minut i zetrzeć. Najlepiej jak przed nałożeniem henny natłuścisz skórę, tak jak przed farbowaniem włosów, wtedy nie powinny zostawać ślady.

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:36:05

Cytat
henn
jezu nikt nie umie mi pomóc? nikt sie nie wypowie? a na durne wątki typu czy jestem ładna/ile mam lat to się roi od stron z komentarzami :|

widocznie to ludzi bardziej interesuje..

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:36:22

Wydaje mi się skóra już przyzwyczaiła się do jednej i tej samej henny , może spróbuj z innej firmy . Może ta stara działa na nią drażniąco .

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:39:09

ok, dzięki za wypowiedzi ;)
@kinior20- nie nie używam samoopalaczy ;)

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 12:41:04

TEZ UZYWAM TEJ FIRMY ALE NIGDY NIE MIALAM TAKIEJ SYTUACJI, JA MIESZAM CZARNA Z BRAZEM SUPER WYCHODZI, ZMYWAM WODA Z MYDLEM LUB WODA UTLRNIONA, JESTEM KOSMETYCZKA I TAK NAS W SZKOLE UCZYLI, ALE TAK SIE ZASTANAWIAM CZEGO U CIEBIE TEN CZEWONY KOLOR MOZE TO POPROSTU BRAZOWA HENNA

henna na brwiach pomocy!

30 paź 2011 - 13:11:26

Cytat
marionka21
TEZ UZYWAM TEJ FIRMY ALE NIGDY NIE MIALAM TAKIEJ SYTUACJI, JA MIESZAM CZARNA Z BRAZEM SUPER WYCHODZI, ZMYWAM WODA Z MYDLEM LUB WODA UTLRNIONA, JESTEM KOSMETYCZKA I TAK NAS W SZKOLE UCZYLI, ALE TAK SIE ZASTANAWIAM CZEGO U CIEBIE TEN CZEWONY KOLOR MOZE TO POPROSTU BRAZOWA HENNA

nie, to jest czarna henna właśnie

henna na brwiach pomocy!

10 wrz 2022 - 15:03:01

Akurat ja się powoli przymierzam do takich działań i przede wszystkim jestem zdania, że również fajnie jest wiedzieć jak ją można zrobić krok po kroku. Na całe szczęście czytałam niedawno w https://innsi.pl/Henna-jak-przygotowac-i-pielegnowac-brwi i już wiem o wiele więcej niż dotychczas.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OLAY CZY LIRENE?