Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

tabernakula sklep

8 minut temu

zakupy internetowe

33 minut temu

Budowa domu

38 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skóra na czole - problem.

28 paź 2011 - 19:12:08

Witam :)
od pewnego czasu, jak zaczelo robic sie zimniej na dworze, moja skora na czole 'wariuje' :) tzn, jest strasznie tlusta, rowniez szybko przetluszczaja mi sie wlosy. ale najgorsze jest, kiedy umyje twarz - mam wrazenie jakbym miala 'za malo' skory na czole, strasznie sie sciaga (?), nie potrafie tego nazwac. czy ktoras z was tez tak ma? jakies rady, co z tym robic, czasami okropnie sie przez to uczucie denerwuje..

skóra na czole - problem.

28 paź 2011 - 19:18:16

Skóra jest napięta, wiem o co ci chodzi, osobiście nie używam żadnych drogich wynalazków bo jak nie znasz danego ksometyku to może tylko zaszkodzić. Mi zawsze pomagał zwykły krem Bambino :] Nie używałam nigdy żadnych specyfików dzięki czemu skore mam zdrową, czystą i bezproblemową.

Co do włosów, to mimo iż w lato człowiek się poci i wlosy powinny się szybciej przetłuszczać to jednak w zimie częściej się brudzą.. Myślę że to wina brudnego powietrza. Zanim przejde przez moją ulicę to już cała śmierdzę dymem - w każdym domu palą w piecach więc smród jest co nie miara a przy tym brudzą się włosy.

skóra na czole - problem.

28 paź 2011 - 19:24:04

dzieki za odpowiedz :) ja tez wlasnie nie uzywam zadnych specjalnych kosmetykow, nawet sie nie pudruje, a skora jest ladna, bez wypryskow... tylko wlasnie to czolo :)

skóra na czole - problem.

28 paź 2011 - 19:24:28

mam tlusta skore na czole, po umyciu sie sciaga i musze nakladac krem nawilzajaco matujacy i jest wtedy ok...
przyzwyczailam sie juz do tego... chyba taki urok tlustej lub mieszanej skory

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

henna na brwiach pomocy!