Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Idealna cera

22 paź 2011 - 03:39:46

Witajcie, mam problemy z cera- czasem pojawiaja sie wypryski, mam lekkie przebarwienia i cera jest wyraznie podrazniona. Do tego jest poszarzala i mam widoczne pory. Jest w dotyku gladka, ale na taka nie wyglada. Jej stan sie pogorszyl, kiedy zmienilam klimat... Chcialabym miec gladka, czysta i swieza buzie:) Mam skore tlusta. Jakie kosmetyki, zabiegi polecacie? Dodam, ze obecnie uzywam krem i scrub Clean&Clear Morning Energy Skin brightening. Wczesniej mialam Garnier 3in1. Niestety nie widze zadnej poprawy... Z gory dziekuje za porady:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-22 16:23 przez SINGirl.

zweryfikowana
Posty: 231
Ostrzeżenia: 1/5

Idealna cera

22 paź 2011 - 04:23:02

http://www.google.com/imgres?q=clinique&hl=pl&biw=1024&bih=608&gbv=2&tbm=isch&tbnid=j1pFnvnLYwhRBM:&imgrefurl=http://tashasstyle.blogspot.com/2010/09/clinique-3-step-skin-care_29.html&docid=vNZbv-7n4fLpfM&imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_qOC8B3FWcg0/TKOw7u6LfVI/AAAAAAAAAAQ/VgQ3pMu2Cuw/s1600/z7829047X,System-pielegnacji-skory-3-kroki-Clinique.jpg&w=514&h=480&ei=cieiTtSzI47Aswb6k72IAw&zoom=1&iact=rc&dur=240&sig=100292336331209285596&page=1&tbnh=112&tbnw=120&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=56&ty=45

Moja mama miała problemy po lecie, wczasach egzotycznych. tydzień i wszystko zginęło, ja również miałam lekki problem i po nim.
Koleżanka z dużym problemem praktycznie się go pozbyła. Systematyczne stosowanie plus teraz wprowadzili we wrześniu krem korygujący przebarwienia. Dostałam 15 ml w prezencie w douglasie. Mama jest zachwycona, a przebarwienia miała od zawsze, niestety latem i po lecie okropnie widoczne. Krem jej pomaga.

Idealna cera

22 paź 2011 - 07:05:54

ja używam vichy-normaderm czy eliminuje wypryski?: nie bardzo,ale zmniejsza pory,wygladza i wyrownuje koloryt skory :)

Idealna cera

22 paź 2011 - 07:11:20

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 1/5

Idealna cera

22 paź 2011 - 07:35:12

Normalne,że w lato jest mniej wyprysków. Bo słonece. Poszukam i podesle Ci artykuł co zrobić by cera stała się piekniejsza. Na prawde działa.

Idealna cera

22 paź 2011 - 07:35:40

odstaw ten badziew clear&clean i to c do tej pory uzywalas ! te kosmetyki zaiweraja składniak sls, ktory ma dzialanie uczulajace, wiec zamiast Ci pomagac to szkodza. Najlepiej wybierz sie do zaufanej kosmetyczki, ona oceni stan Twojej skory, poleci Ci jakis zabieg który oczysci i wyreguluje prace gruczołow łojowych, do tego zamknie je. Popros o dobre kosmetyki by Ci poleciła, a jak nie bedzie Ci odpowiadało to co ona Ci poleci to idz do apteki i kup dermokosmetyki z firmy Tołpa- drogie one nie sa ale skuteczne pod warunkiem ze bedziesz ich systematycznie używała. Nie używaj peelingu grubo czy drobnoziarnistego bo za ich pomoca rozsiewasz sobie te wszystkie wypryski, postaw na peeling enzymatyczny. Tyle z mojej strony :)

Idealna cera

22 paź 2011 - 11:48:05

Polecam Ci stosowanie odpowiednich witaminek, bardzo pomagają :) Dodatkowo jeżeli chodzi o kosmetyki to polecam lekki krem clearskin professional AVON, jest fajny dla tłustej cery (której ja również jestem posiadaczką) i jednocześnie "pracuje" nad wypryskami. Maseczki to jaknajbardziej fajna sprawa dla cery Twojego typu, polecam również stosowanie dobrej bazy pod podkład, wyrównującej koloryt cery i zakrywającej drobne niedoskonałości (ja używam z AVONU bezbarwnego podkładu idealna gładkość, jest fantastyczny !!) i stosowanie do tego lekkiego podkładu kolorowego, a nie kryjącej tapety. Wtedy skóra może też oddychać.

Idealna cera

26 paź 2011 - 22:18:01

A co powiecie na kwasy ?

Idealna cera

26 paź 2011 - 22:26:18

dermatolog

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Idealna cera

27 paź 2011 - 16:11:19

Czasami oprócz stosowania różnych kremów warto też zgłosić się do kosmetyczki na różnego rodzaju zabiegi. Jeżeli masz poważniejsze problemy z cerą to zawsze może pomóc Ci dermatolog, także może dobrze byłoby skorzystać z jego pomocy.

Idealna cera

28 paź 2011 - 15:48:25

Cytat
musica
Czasami oprócz stosowania różnych kremów warto też zgłosić się do kosmetyczki na różnego rodzaju zabiegi. Jeżeli masz poważniejsze problemy z cerą to zawsze może pomóc Ci dermatolog, także może dobrze byłoby skorzystać z jego pomocy.

Czy to sa powazne problemy z cera, raczej nie. Jak juz pisalam, mam przebarwienia i skora jest wyraznie zanieczyszczona, od czasu do czasu wyskoczy jakis badziew.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kredka do oczu.. jaka?