Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki krem na zime????

11 paź 2011 - 15:34:24

Cześć, tak jak w temacie jaki krem ochronny polecacie na zimę ? najlepiej taki żeby nadawał się pod makijaż.

Jaki krem na zime????

11 paź 2011 - 15:38:31

ja się zaopatrzę w neutrogene - na zimę najlepszy kosmetyk.

ale nie wiem czy na twarz też jest,ale kremy do rąk i balsamy są cudowne, a i pomadka do ust,a teraz jest promocja krem do rąk + pomadka gratis za 15 zł ? . ;)

Jaki krem na zime????

11 paź 2011 - 15:38:55

musisz zobaczyć jaki nie jest na bazie wody gdyż skóra się wtedy bardziej wysusza. na pewno nie nivea bo ma 90% wody. ja mam soray'a matujący- taki zielono biały. sprawdza się nawet zimą. polecam tez Clarene ale ma swoją cenę.

Jaki krem na zime????

11 paź 2011 - 15:39:01

ja w zimę używam kremu z firmy Avon winter intensive face cream z witaminami

Jaki krem na zime????

11 paź 2011 - 15:40:09

ja na zimę tylko tłusty

Jaki krem na zime????

13 paź 2011 - 13:40:48

Ja chcę kupić z winter care ale z dodatkiem bi-olejku z migdałów. :) A to już chyba najwyższy czas by zaopatrzyć się w krem. A zwracacie uwagę by krem na zimę też miał ochronę przed uv?

Jaki krem na zime????

13 paź 2011 - 13:46:21

słońce moze podrażnic skórę przez cały rok. Przeciez zimą też wygląda ono z za chmurek. U nas to taka zgubna-złudna pogoda. Zwróć uwagę, że zimą w górach na stokach narciarskich wiele osob uzywa kremikow z filtrem, bo latwo o podraznienie noska:-))) także TAK. z filtrem.

Jaki krem na zime????

26 lis 2011 - 21:03:29

Ja używałam kremu perfecty Winter Care (wersja dla narciarzy). Bardzo sobie chwalę ten krem - jest gęsty, ma przyjemny zapach i posiada filtry. Po posmarowaniu twarz nie szczypie na mrozie, no i co najważniejsze dla niektórych - nie zapycha porów ;).
W tym roku natomiast wybrałam krem ochronny firmy Flos Lek, również Winter Care ;). Cena ta sama, właściwości też te same ale jednak wolę go bardziej ze względu na opakowanie - jest w słoiczku a nie w tubie, co bardziej mi odpowiada. Pozatym firma Flos Lek najbardziej mi podchodzi do gustu jeśli chodzi o kosmetyki :)

Jaki krem na zime????

26 lis 2011 - 22:33:00

Ja co roku wybierałam Neutrogenę - tak jest krem ochronny do twarzy i jest rewelacyjny. Nie wiem co mnie podkusiło żeby spróbować w tym roku czegoś innego i kupiłam Farmony na zimę do -20 stopni mrozu ochrona. Ten krem jest beznadziejny. Nie wchłania się, zatyka pory, a skóra się błyszczy jak nie powiem co. W dodatku brzydko na nim rozprowadza się podkład. Jednym słowem badziew, który pójdzie do kosza, a ja wracam do Neutrogeny i już nie zamierzam więcej eksperymentować.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki krem na zime????

26 paź 2012 - 12:26:56

Uważam że najlepiej jest kupić krem nawilżający, lekko tłusty, ale również taki odpowiedni na pękające naczynka. Dlatego ja w tym roku kupiłam własnie taki krem- Nantes Regenerująco - łagodzący krem do twarzy SENSI LINE. Już stosowałam kremy tej marki i jestem bardzo zadowolona, wiec zobaczymy jak ten sie sprawdzi w zimie.

Jaki krem na zime????

04 lis 2012 - 14:48:24

Odświeżam wątek, bo jestem ciekawa jakie jeszcze macie sprawdzone kremy na zimę? :>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tusz do rzęs