Obecnie rozmawiamy o:

Nowe mieszkanie

gorący temat

Montaż Klimatyzacji

dzisiaj o 15:09

Książka

dzisiaj o 11:49

auto skup

dzisiaj o 11:00

Gdzie kupić materac ?

dzisiaj o 10:58

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AVON czy ORIFLAME ?

11 paź 2011 - 14:13:41

hmmm...
u konsultantek w ogóle nie kupuje... raczej na allegro.
i raczej avon...

AVON czy ORIFLAME ?

11 paź 2011 - 14:19:12

Oriflame jest drogi,ale ma dobre kosmetyki jednak nie każdego stac żeby zaopatrzyć się w tej marce tak fest a z kolei Avon jest tańszy i tez ma dobre kosmetyki,więc kobitki normalne-wola Avona:)Ja prywatnie zawsze kupuje kosmetyki z ktorych korzystam na co dzień i ktore mam sprawdzone i częściej zamawiałam w Avonie jednak ostatnio kupiłam od konsultantki tusz z Oriflame i mnie powalił,więc nie ma reguły która marka lepsza-to zalezy od stanu portfela i zapotrzebowania w kosmetyczce:)

AVON czy ORIFLAME ?

11 paź 2011 - 14:41:29

ja avon bo jest tańszy i ma dobre kosmetyki np anew

AVON czy ORIFLAME ?

11 paź 2011 - 14:46:34

wolę avon, ale tylko kilka produktów mi się podoba, poza tym jest tańszy. Zamawiam na all bo jest taniej :)

AVON czy ORIFLAME ?

11 paź 2011 - 14:49:09

ja bylam konsultantka oriflame. ale zrezygnowalam i przeszlam do avon. a dlaczego?? dlatego, ze wiekszosc ludzi (przynajmniej tak wynika z moich obserwacji) woli avon. bo jest po prostu tanszy. nieraz jak zanosilam komus katalog z oriflame to klientki krzywily sie na widok cen. i nieraz padlo, ze gdybym byla w avon to cos by kupily bo tam jest taniej.
i moze to i racja. bo teraz jestem w avonie i z kazdego katalogu kazdy cos zamowi. jakby to byl oriflame to by tak nie bylo bo by byly drozsze rzeczy. a tak kazdy raz sobie zamowi krem. za miesiac maseczke za kolejny miesiac znowu cos innego i tak sie kreci;) dlatego ja tez wybralam avon;)

Cytat
eden5
a może FM,SŁYSZAŁYŚCIE O PRODUKTACH TEJ FIRMY?,JA SIĘ SKUSIŁAM ,PERFUMY REWELACYJNE,JESTEM KONSULTANTKĄ,KIEDYŚ BYŁAM W AVONIE :)

ja tez jestem w FM i powiem tak... jesli chodzi o perfumy to faktycznie fajne i polecam. z tym, ze zeby wybrac swoj perfum trzeba sie troszke natrudzic bo do dyspozycji mamy cale etui probek perfum. i bardzo ciezko jest wybrac jakis zapach bo po 10 probkach juz nie ma sie wechu;p a wąchanie kawy na nic sie zdaje;p ja jestem w tym prawie rok i do dzisiaj nie kupilam tam perfumu dla siebie bo nei umiem sie zdecydowac. ;p ale jedno jest pewne. ze perfumy sa na prawde dobre. dlugo pachna i sa identyczne jak oryginaly. dlatego szczerze polecam jesli chodzi o perfumy.
co do kosmetykow z FM to są dobre ale drogie i bardzo maly wybor....;/
a co do chemii to roznie to bywa. ja jestem strasznie zadowolna z niektorych produktow a z innych to wrecz odwrotnie...;/

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 14:54 przez natalia_23.

AVON czy ORIFLAME ?

26 paź 2011 - 17:22:27

Ja jestem konsultantką Oriflame, ale bardzo ciekawi mnie Avon i mam pytanie, czy jesteś zapisana w Oriflame i Avonie na siebie? czy tylko jedną firme na siebie a druga na kogoś innego? i czy można być jednocześnie w Avonie i w Oriflame.

AVON czy ORIFLAME ?

26 paź 2011 - 17:26:13

jezeli chodzi o perfumy to wole Oriflame a jezeli o jakis make up to Avon

AVON czy ORIFLAME ?

26 paź 2011 - 17:28:10

nie ma znaczenia zmienność klientek, skoro masz i jedne i drugie kosmetyki

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

AVON czy ORIFLAME ?

26 paź 2011 - 17:31:00

Zdecydowanie oriflame , avon jak dla mnie ma marną jakoś jeżeli chodzi o kosmetyki .

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

AVON czy ORIFLAME ?

26 paź 2011 - 17:34:08

Cytat
klaudia2gna
Hej dziewczyny jest konsultantką zarówno jednej jak i drugiej firmy i zastanawiam się, które kosmetyki bardziej wolicie, gdyż moje klientki są zmienne. Czym sugerujecie się przy kupnie kosmetyków ?

ja staram sie kupic pare probek z ori juz chyba pol roku
nie moge nigdzie dostac
konsultantki mowia bedzie ale nie teraz
szukam kremu matujacego (blekitna saszetka byla) oraz saszetek porcelain podkladu matte control

zalezy co z jakiej firmy
z avonu podklady w ogole nie daja mi rady
z ori ten poszukiwany jest dla mnie genialny kolor szczegolnie
z avonu szampony sa straszne z ori okej
z ori zele pod prysznic mnie uczulaja z avonu nie ;)

AVON czy ORIFLAME ?

29 paź 2011 - 11:44:02

ZAPRASZAM DO KUPNA U MNIE JA SPRZEDAJE ZA POŁOWE CENY

AVON czy ORIFLAME ?

29 paź 2011 - 11:45:34

WITAM ZBIERAM ZAMÓWNIENIA NA AVON NR GG:568280
POLECAM I ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW AVON GG:568280

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-29 11:48 przez monika11297.

AVON czy ORIFLAME ?

29 paź 2011 - 11:51:53

kosmetyki z Avonu są tańsze niż Oriflame i moim zdaniem nie odbiegają jakościowo od tych droższych także ja wole Avon choć zdarza mi się zamawiać z Oriflame(mam z tej firmy jeden stały produkt i na pewno z niego nie zrezygnuje)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

AVON czy ORIFLAME ?

16 lis 2011 - 09:06:18

Ja jestem konsultantką jednej i drugiej firmy. Jeśli ktoś chce coś zamówić chętnie prześlę katalog + ulotki promocyjne. zapraszam na priv

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki krem na zime????